ניקוי דונג מריפוד.

• פותח הנושא seb1
  • פורסם בתאריך

seb1

New member
ניקוי דונג מריפוד.

הי, שאלה שלא קשורה להכנת נרות אבל אולי לכם הפתרון: הבן שלי השאיר על הריפוד באוטו נר וורוד שהכין בגן (אני מניחה שהכיל גירי שעווה) הנר נמס על הריפוד והשאיר כתם וורוד על המושב- מה עושים? תודה

אוקיי

אפשר לנתק את הריפוד או שהוא קבוע לאוטו? זה ריפוד אני מניח רגיל של אוטו ולא דמוי עור כזה שהוא אטום, נכון?

seb1

New member
מדובר על הריפוד המקורי של האוטו שאי אפשר להור

להוריד כדי לכבס תודה

נראה לי שקודם כל

רצוי לגרד כמה שאפשר עם סכין ודווקא כשהסביבה קרה יחסית (כי אז זה מתקלף ולא נמרח) ומה שנשאר כשחם מאד (נניח אחרי שהאוטו סגור בצהריים לנסות לשפשף עם מטלית תוך נסיון לספוג כמה שאפשר אני לא יודע על חומרים כימיים הממסים (הכוונה המסה כימית, לא התכה) פראפין - ודאי שבלי נזק לריפוד כעקרון שעווה נמסה במשהו כמו 80 מעלות סלציוס, הבעיה בריפוד קבוע שהמסת (התכה למעשה) השעווה הצבעונית פשוט תגרום לה להימרח למטה ולא לצאת החוצה... אולי יש כאן אנשים עם נסיון, אני מנסה לענות מתוך השערה על סמך הכרותי עם החומר...

nava6

New member
אפשר לנקות עם בנזין נקי

זהו ממיס שעווה מצוין, כמובן רצוי לבדוק קודם במקום נסתר

shukpuck

New member
מגהץ ונייר אפיה...

הניחי על הכתם את נייר האפיה. וגהצי עם מגהץ. הנר יימס מחדש וייצמד על הנייר. זה לא יעיל ב100% אבל זה הכי יעל שאני מכירה. זה טוב, אגב, גם לכתמי נרות על בגדים. נסי גם באתר בשם stips- יש בו מיני טיפים לניקוי כתמים ממקורות שונים. http://www.stips.co.il/

למעלה