נישואין זה מושג יחסי

נישואין זה מושג יחסי

``נישואין זה מושג יחסי``. נשמע מסובך, כמו כל דבר שקשור בתורת היחסות. הסבר: על כל מה שקורה לבני הזוג לאחר שנישאו-הם מגיבים בצורה שונה, יחסית למספר שנות הנישואין. דוגמא:באמצע הלילה זוג מתעורר ורואה שנשאר אור בסלון. פירושו של דבר שמישהו שכח לכבות את האור. מה עושים? אם כן בשנת הנישואין הראשונה, יוצאת הכלה הרעננה מן המיטה, מכבה את האור וחוזרת כחתלתולה למיטה. בשנה החמישית לנישואין, היא דוחפת את הבעל בצלעותיו ואומרת:למה לא כיבית את האור? בשנה העשירית מתהפכת האשה מגבה אל כרסה, מושכת את השמיכה על ראשה ופוצחת בסדרת נחירות קולנית. היחסיות באה לידי ביטוי גם כאשר הבעל אומר שהמאכל החביב עליו הוא בורקס גבינה. בשנה הראשונה מבקשת האשה את המרשם מאימו ומכינה לו מטעמים. בשנה החמישית היא מכינה לו בורקס אחת לחודש, עשר שנים לאחר היום המאושר, היא קונה לו בורקס סמי קפואים בסופר. ופעם לפני החתונה, הייתה לבני הזוג מנגינה משותפת שהזכירה להם את הריקוד שרקדו יחד בערב בו החליטו להנשא. שנה אחרי הנישואין הם עדיין אוהבים לרקוד לפי אותה מנגינה. לאחר חמש שנים הוא אומר לה במסיבת חנוכה: מה אני באמת חייב לרקוד את זה איתך? עשר שנים אחרי הוא שואל: הי מהיכן מוכרת לי המנגינה הזו? ומאחר ותותי לא יכולה שלא לסיים במין וגם אתם מן הסתם, קוראי הנאמנים, אנסה לתאר מה קורא בעניין הזה. שנה אחרי החתונה - המון. חמש שנים אחרי-``ירחמיאל, הילד שומע, ירחמיאל``. עשר שנים אחרי- ``נו טוב, אם אתה מתעקש, שיהיה``. אבל בסופו של דבר הכל שווה ובלבד שנמשיך לשאת את התואר איש/ה נשוי/אה במסגרת מכובדת ובחברה ממוסדת.

מסטר

New member
תותי יקירתי

שפכת אור על חיי ועכשיו גם חששות אני נשוי 4 שנים(הו הו מתקרב לחמישית) עד עכשיו אין שינוי(מה זה אומר?) אבל אהבתי במיוחד את הפינל נשואים גאים(אלק) שלך מסטר

linet

New member
ואני נשואה 7 שנים בקרוב...

תתעודד, זה לא כל כך גרוע (לפחות מצידי) - זה רק הולך ומשתפר:)

מסטר

New member
לינט תודה

לינט אני מודה לך על החיזוקים האמת שחלק מהדברים משתפרים מיום ליום אבל חלק מהדברים הופכים לשיגרה(וגברים לא בנויים לשיגרה) מסטר

יחסיות

תותי יקרה, קראתי את המכתב שלך, לצערי הכל כל כך נכון ונראה כאילו אין סיכוי למוסד הנישואין. אבל בסופו של עניין גם אם נעזוב מוסד זה בודאי ניפול אליו שוב בעתיד הלא רחוק. כמה עצוב אבל כמה נכון כל מה שכתבת....

הקצין

New member
המוסד - יחסיות ?

תותי יש אולי משהו בדבריך אבלללללללללללל יש ועם הזמן גם ישתבח ............. 30 שנים של ביחד , בטוב וברע . ואני עדין מרגיש שהכל ניפלא . והמירשם שמור במערכת . קצין וג`נטלמן

המוסד הסגור....

ברמה העקרונית את צודקת לצערי יקירתי אבל את שוכחת שיש דברים במוסד הנישואין שרק משתבחים עם השנים כמו למשל העונג שבלעשות ולגדל את הילדים שנותנים כל כך הרבה לדעתי למסגרת. ועם רק בזוגיות נדבר אז לדעתי עם השנים (ואני נשואה כבר 7 שנים, התחתנתי ילדה מה לעשות...)עומק הקרבה ביננו רק הולכת וגדלה, עומק השיחות רק הולכות ומשתבחות,וכמובן שטיב הבישול שלי רק הולך ונעשה טוב יותר משנה לשנה... לשמחתי תותי בעלי הוא חברי הטוב ביותר וגם האמון הזה נרכש עם השנים....

למעלה