ניתוב לתחנת Predial e Comercial de Paços de Ferreira

• פותח הנושא Pilotline9
  • פורסם בתאריך
P

Pilotline9

Guest
שלום,

התיק שלי הוגש באפריל 2019 ועברתי לשלב 7 חום ביולי השנה. היום התיק שלי נותב מפורטו לתחנת Predial e Comercial de Paços de Ferreira
לפי הבנתי תחנה איומה שהסיכוי לקבל שם אישור הוא מאוד קלוש.

אשמח לשמוע על מישהו שעבר, מכיר את התחנה, או יכול לספר לי קצת על זמנים וצפי שלי לקבל את תעודת הלידה?

יום טוב!

י

יואב3257

Guest
זה שטויות, כל התחנות אותו הדבר ועובדות על פי נוהל קבוע. יש כאלה מהירות יותר ופחות, יש לחכות בסבלנות.

P

Pilotline9

Guest
היי יואב,
אני לא חושב שזה כל כך שטויות. יצאה תלויה מצד אנשים שהיו שם במשך כשנה + על 7 חום. התלונה הגיעה עד הפרלמנט והחלו הליכים לסגירת התחנה הזו. באמת ממשלת פורטוגל ניתבה את כל התיקים של אותם אנשים חזרה לליסבון ויומיים אחרכ הם קיבלו 7 ירוק. לכן אני שואל אם יש עוד אנשים שנמצאים שם ויודעים או מכירים. אני רוצה למצוא דרך להוציא את התיק שלי משם אך לצערי אפשר לעשות את זה אם מגבשים מכתב תלונות של כמה תיקים.

ה

הכל מוכן - בוא נצא לדרך !

Guest
היי יואב,
אני לא חושב שזה כל כך שטויות. יצאה תלויה מצד אנשים שהיו שם במשך כשנה + על 7 חום. התלונה הגיעה עד הפרלמנט והחלו הליכים לסגירת התחנה הזו. באמת ממשלת פורטוגל ניתבה את כל התיקים של אותם אנשים חזרה לליסבון ויומיים אחרכ הם קיבלו 7 ירוק. לכן אני שואל אם יש עוד אנשים שנמצאים שם ויודעים או מכירים. אני רוצה למצוא דרך להוציא את התיק שלי משם אך לצערי אפשר לעשות את זה אם מגבשים מכתב תלונות של כמה תיקים.
היי, אני נמצא בדיוק במצב כמו שלך. אני ואחותי בשלב 7 חום כבר שנה בדיוק. באותה התחנה שציינת.
מייאש מאוד

C

Che23322י

Guest
היי,
יש לנו קבוצת וואטצאפ לכל נפגעי פאקוס אם אתה מעוניין שלח לי מספר טלפון נוסיף אותך. שלח לי לפרטי

ה

הכל מוכן - בוא נצא לדרך !

Guest
אני לא רואה אפשרות לשליחת הודעה פרטית, אולי אני צריך להירשם בשביל זה.
בכל אופן, הסתכלתי עכשיו והבקשה שלי נמצאת ב:
Conservatória do Registo Civil de Santa Maria da Feira

אנחנו מדברים על אותו מקום ?

C

Che23322י

Guest
אני לא רואה אפשרות לשליחת הודעה פרטית, אולי אני צריך להירשם בשביל זה.
בכל אופן, הסתכלתי עכשיו והבקשה שלי נמצאת ב:
Conservatória do Registo Civil de Santa Maria da Feira

אנחנו מדברים על אותו מקום ?
לא. אבל התחנה שלך גם לא משהו מיוחד. ידוע כבעייתית מאוד ):

C

Che23322

Guest
מה זה אומר בעייתית מאוד? אני כמעט שנה מחכה שם.. נראה לך שייקח יותר זמן?

כמו שזה נראה כרגע התחנה סגורה לגמרי ולא עובדים שם. כך לפחות כתוב אתר של ממשלת פורטוגל.
לדעתי זה יקח עוד המון זמן. כבר הוגשה תלונה לפני כמה חודשים ותיקים הוצאו משם אחרי למעלה משנה חזרה לליסבון וסיימו אחרי כמה ימים.
כל שניתן זה לחכות עד שממשלת פורטוגל תחליט להוציא תיקים משם חזרה לליסבון או פורטו לסיום תהליך. אני מתכנן לחכות עד פברואר שזה בגדר הזמן שהממשלה הגדרה לסיום התהליך ואם לא יהיה ירוק עד אז אני מגיש מכתב.

תחנה איומה עד כה לא שמעתי על אדם אחד שקיבל שם 7 ירוק כך שלא הייתי מצפה לכלום.

1

1010Amirc

Guest
זה נורא !! הייתי מצפה שתהיה הערכה בהתאם של משרדי עורכי הדין בארץ להעברה של התיקים לליסבון - חבל שזה לא קורה.

למעלה