ניתוח חזה כושל

הילדה7

New member
ניתוח חזה כושל

נשים יקרות,
ברצוני לשתף ולהזהיר אותכן.
קרוב לשנה עברתי ניתוח ברשת פרופורציה .
כשבוע לאחר הניתוח הופתעתי לגלות שהפטמות שלי בגבהים שונים ברמה שלא ניתן לפספס אחת מהשניה דבר שמנוע ממני ללכת עם חולצות ללא חזיה והצלקת אינה מתחת לקפל השד אלא באמצע השד,
הגעתי לביקרות ונאמר לי כי הדבר הוא תקין לחלוטין וכי ישנה בצקת ונפיחות ולכן זה ניראה ככה ושאני ייתן לזמן לעשות את שלו.
אחרי כמה ביקורות במשך חודשים הבנתי שהמצב לא הולך להסב לי פנים אבל מבחינת הרופא הכל מעולה ואין סיבה לדאגה,אבל מבחינתי לא וויתרתי והתייצבתי לביקורת כל כמה חודשים כיום המצב לא השתנה ונישאר אותו הדבר אך תגובתו של הרופא כיום היא-החזה שלך יפה תשמחי ממה שיש לך ,אין מה לעשות לגבי הצלקת היא ממוקמת איפה שהגוף שלך החליט להחלים אותה ולגבי הפטמה ככה החזה היה לפני!!מבחינתי תשובה כזאת זה לא תשובה שרופא ממוחה צריך לתת אלא לנסות לתקן ולהראות נכונות לקחת על עצמך את הטעות שעשיתה.
כרגע אני נמצאת במצב שאני לא מאחלת לאף אחת להיות בו אני צריכה לעשות ניתוח תיקון שהעלות שלו כפולה ממחיר רגיל ופרופורציה פשוט מתנערת מכל אחריות ומהחזרים כספיים ,חבל לי על נערות כמוני שמחליטות לעבור את השינוי של חייהם ולהיות עדות לחובבנות במרפאה שכזאת.

אשמח שכל מי שעוברת את מה שאני עוברת מפרופורציה תגיב ותשתף כי ביחד אנחנו כוח ונעצים את הפניה שלי לעיתונות.

למעלה