ניתוח נדיר

ניתוח נדיר

שלום אני נולדתי פג ב1986 היתי תינוקת מאוד חולה ולצערי האחיות או המכשירים לא היו טובים ושמו את המכשירים לא נכון על הפטמה נהיה מוגלה ובקיצור זה עצר את ההתפתחות של החזה לי רק בצד אחד ככה שיצא שבמד אחד אין לי שד כמו כריתת שד אך עם פיטמה כו של הגברים ושד השני עוד הספיק לצמוח אך לא משהוא אני מידה A קיום אני בת 16 עברתי ניתוח בגיל 14 לשיחזור שד עם את\ה מכיר\ה את הרופא "ג"רי וייס" יש לי פרוטזה (סיליקון) עם מים ובצד יש מן כזה שסטום בהתחלה הוא היה קטן והוא נעבד הסתובב והחליפו לי לגדול עכשיו זה יותר מידי גדול ויש לי גוף קטן וזה בולט ולפעמים אני מרגישה כאבים קלים בשסתום וזה נורא מפחיד אותי ואני לא מרוצה מהשד השני שלי הלא מנותח כי הוא לא גדל נשאר אותו הדבר ואני כבר בת 16 היה לי בדצמבר וחוץ מהחזה אין לי בעיות התפתחיות אז חשבתי עם אוכל לעשות ניתוח בשד הלא מזוייף אבל הרופא לא חושב שזה רעיון טוב כי הוא פוחד שזה יעצור את ההתפתחות של השד שלי אבל אני אומרת למי אכפת הוא במיילא קטן ומה אכפת לי עם זה יעצור את ההתפתחות במלא י ש לי סיליקון על מי הוא עובד מה הוא מפגר או שהוא משחק אותה וחוץ מי זה הסיליקון עם המים נורא נורא קשה ולא נעים למגע מה לעשות ??

למעלה