ניתוח

• פותח הנושא nm43
  • פורסם בתאריך

nm43

New member
ניתוח

הי גלי ברצוני לעבור בזמן הקרוב ניתוח אף אסתטי . כוונתי היתה לעבור אצל ד"ר קריכלי שנחשב מס' 1 בתחום אך המחיר שהוא גובה יקר פי 2 ויותר ממנתחים בכירים אחרים בארץ ואין ממש ביכולתי כרגע לשלם את מה שהוא דורש. מלבד זאת גם ד"ר מרקוס הראל , ד"ר מוסקונה נחשבים לידועים בתחום. עוד התעניינתי בפרופ' ברוכין. היכן לדעתך הכי כדאי לי כדי שיבטיח תוצאה טובה ביותר? תודה מראש. נדב 19-07-81

תשובה

השאלה שלך מצחיקה. מה זה אומר "התוצאה הכי טובה" טובה למי- בעיני מי יכול להיות שבעני הרופא זה יצירת פאר ובעיניך כיעור. לכן אין טוב ורע. שאלת איזה רופא מומלץ: פרופ' ברוכין וד"ר מרקוס הראל- מומלץ יותר מכולם

bachur nechmad

New member
לדעתי

היי, אני יכול להמליץ לך רק מהניסיון שלי ולא בדעה מקצועית כמו גלי. אני גם חשבתי שזה מאד מאד מאד יקר וגם אם זה משהו שהפריע לי כל החיים, בכל זאת צריך למצוא דרך לעמוד בתשלומים להרבה דברים. אז אחרי שעשיתי תחקיר מקיף וראיתי איך יצא לאנשים שעשו אצל כל מיני רופאים בסוף בחרתי לעשות דרך הקופה שבה אני מבוטח כי ככה יצא לי יותר זול. הלכתי לרופא ברמת אביב ש2 ידידות שלי נותחו אצלו ויצא להם טבעי ממש. קוראים לו ד"ר יוסף בן שושן והוא מקבל ברמת אביב. אם אתה גם בכללית אז הביטוח מכסה חלק מההוצאות ואז זה אפשרי. אני יצאתי ממש מרוצה, אבל אף פעם אי אפשר לדעת ב100% איך זה יצא. יש הדמיות אבל תמיד יש סיכון שזה לא יצא בול כמו במחשב. אני ממליץ לך לא לבחור בהדמייה את האף הכי קטן כי אז זה באמת בולט שזה ניתוח, תלך על משהו פרופרציונלי לפנים שלך. בהצלחה גבר

שָׂרָה

New member
רופא טוב באמת

יסרב לנתח לפי הגחמות שלך. הוא ידע להגיד לך שאף כזה וכזה לא יהיה שייך, ויתמקד בעיקר לשפץ, כמו נגיד יש אף נשרי, אז הוא לא יהפוך את האף לאפון סולד אלא יישר את האף הנשרי.. כדי שהתוצאה תהיה טבעית ולא כמו של מיכאל ג'קסון.

למעלה