ניתוקים מהרשת האלחוטית

ogispan

New member
שלום לכולם,

לאחרונה החלפתי ספק אנטרנט (ספק + תשתית), ומאז אני חווה ניתוקים מהרשת האלחוטית, ואני אפרט:

כמעט כל שעתיים כל המכשירים בבית (טלפונים, מחשבנים וטלויזיות) מדווחים לי כי אין חיבור לרשת האלחוטית
כשאני מסתכל על רשימת הרשתות הזמינות, אני רואה את הרשת הביתית שלי, אני רואה שהמכשיר מחובר אליה, אבל כתוב על הרשת No internet access

אני אומר למכשיר "שכח רשת" ואז מתחבר אליה מחדש והכל מסתדר לעוד שעתיים עד שזה קורה שוב

אני כמובן פניתי לספק החדש והוא מנסה לעזור אך בינתיים ללא הצלחה
לכן אני פונה אליכם, אולי מכאן תבוא הישועה
האם הבעיה היא בנתב? כלומר נתב מתקדם יותר יפתור את הבעיה?
או שהבעיה אך ורק באיכות הקו שנותן הספק ואין לי ברירה אלא להמשיך ולתת להם לנסות ולפתור את הבעיה?

אודה לכל רעיון שתוכלו לתת לי

תודה רבה מראש

k-don

Well-known member
שלום לכולם,

לאחרונה החלפתי ספק אנטרנט (ספק + תשתית), ומאז אני חווה ניתוקים מהרשת האלחוטית, ואני אפרט:

כמעט כל שעתיים כל המכשירים בבית (טלפונים, מחשבנים וטלויזיות) מדווחים לי כי אין חיבור לרשת האלחוטית
כשאני מסתכל על רשימת הרשתות הזמינות, אני רואה את הרשת הביתית שלי, אני רואה שהמכשיר מחובר אליה, אבל כתוב על הרשת No internet access

אני אומר למכשיר "שכח רשת" ואז מתחבר אליה מחדש והכל מסתדר לעוד שעתיים עד שזה קורה שוב

או שהבעיה אך ורק באיכות הקו שנותן הספק ואין לי ברירה אלא להמשיך ולתת להם לנסות ולפתור את הבעיה?

תודה רבה מראש
האם אתה במקרה עם תשתית הוט וראוטר הוטבוקס? בכל מקרה אני חושב שהבעיה היא בראוטר ולא בשום דבר אחר

ogispan

New member
האם אתה במקרה עם תשתית הוט וראוטר הוטבוקס? בכל מקרה אני חושב שהבעיה היא בראוטר ולא בשום דבר אחר
מדובר בספק + תשתית של סלקום (סיבים אופטים)
אני אלחץ עליהם להחליף לי את הנתב אם אתה אומר שהבעיה היא כמעט בוודאות בו

k-don

Well-known member
מדובר בספק + תשתית של סלקום (סיבים אופטים)
אני אלחץ עליהם להחליף לי את הנתב אם אתה אומר שהבעיה היא כמעט בוודאות בו
תשמע, כשיש לך את התקלות תתחבר ממכשיר אחר וגם קווי ותראה שהכל בסדר.
אז הבעיה היא לא באינטרנט החיצוני, הבעיה היא רק בראוטר

amub

Member
שלום לכולם,

תודה רבה מראש
נסה במקום לבחור ב "שכח רשת", לכבות ולהדליק את הנתב.

למעלה