נכון שתהיו נחמדים

ת מ י מ ה

New member
נכון שתהיו נחמדים

ותעזרו לאבודה שכמותי... אז ככה אני ממש ממש ממש רוצה ללמוד מדעי המדינה-ממשל וביטחון ישנם כמה בעיות 1.. אני לא יכולה לעשות פסיכומטרי כי יש לי הפרעת קשב וריכוז והמון הקלות ניסיתי ללמוד לפסיכומטרי ולא הצלחתי.. 2. ממוצע הבגרות שלי לפי האתר של אוניברסיטת ת"א זה 93.5 האם תואר ממכללת רמת גן נחשב? איפה עוד ניתן ללמוד ידוע לי על הבינתחומי הבעיה היא שהם רוצים פסיכומטרי... מה לעשות? ונגיד והתחלתי במכללת רמת גן האם אני אוכל לעבור למקום אחר לאחר השנה הראשונה?.. תודה על כל התייחסות

ath25

New member
זה סתם

שם יפה ומפוצץ לתואר מורחב של מדעי המדינה ויחב"ל, ואת מקבלת את הזכות לשלם שלושים אלף+ שקל לשנה עבור התענוג. בבר-אילן יש מסלול מורחב של מדע המדינה - אסטרטגיה וביטחון ועם הממוצע שלך לא תצטרכי פסיכומטרי בשמיים, מעל 560 לאנשים עם ממוצע נמוך משלך. אישית לא מקובלת עלי גישת ניסיתי ולא הצלחתי (נכון, אני לא מכיר אותך), אם את מתעדת לסיים תואר באוניברסיטה את חייבת להיות מסוגלת להוציא ציון כזה שהוא לא בשמיים. שלא להזכיר שיהיו לך סביב השלושים מבחנים בתואר, בחנים, עבודות וסמינריונים- שזה "קצת" יותר חומר ועומס מאשר לימודים לפסיכומטרי. ניסית בכלל לעשות מבחן או שניים בבית לבד? כמה קיבלת? ואם לא, קני ספר או מאגר בחינות ותעשי מבחן דוגמה.

למעלה