נכות כללית פלוס מכתב פיטורים

danlong

New member
אני מקבל קצבת נכות כללית יציבה,ועובד מסודר שנים .עכשיו בחלת וביטוח לאומי משלם לי בנוסף לקצבת נכות עוד 3000 ש בערך בגלל החלת. שאלתי בבקשה במידה וחוזרים לעבודה והמעסיק שלי מפטר אותי [כך שמעתי שהולכים לצמצם במספר עובדים] .מה הזכויות שלי בביטוח לאומי ? הכוונה כמפוטר אחרי שתיגמר תקופת החלת במדינה. תודה

אורנה01

Active member
מנהל
אני מקבל קצבת נכות כללית יציבה,ועובד מסודר שנים .עכשיו בחלת וביטוח לאומי משלם לי בנוסף לקצבת נכות עוד 3000 ש בערך בגלל החלת. שאלתי בבקשה במידה וחוזרים לעבודה והמעסיק שלי מפטר אותי [כך שמעתי שהולכים לצמצם במספר עובדים] .מה הזכויות שלי בביטוח לאומי ? הכוונה כמפוטר אחרי שתיגמר תקופת החלת במדינה. תודה
שלום לך,
בחודש בו מקבלים שכר עבור הודעה מוקדמת, אם לא עובדים בחודש זה, לא ניתן לקבל דמי אבטלה במקביל.
בתום החודש של ההודעה המוקדמת, ניתן דוב להרשם באתר שירות התעסוקה ולציין הסיבה: פיטורין.
את מכתב הפיטורין ותלוש שכר אחרון לשלוח באתר שירות אישי או ע"י שליחת מסמכים באינטרנט ישירות לפקיד/אבטלה:
אין צורך להגיש תביעה חדשה, שכן זו תקפה עד 30.6.2021 אם שיעור האבטלה לא יורד מתחת ל-7.5% על פי פרסום של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

בברכה.

למעלה