נמאס לי מהקנאה המסריחה הזאת

ג׳ונסון

Active member
פשוט נמאס לי לקנא בחבר הכי טוב שלי ובחברה שלו נמאס לי למה זה קורה לי למה אני מקנא אני לא מאושר אני לבד ורע לי והוא איתה בקיבוץ מאוהב עד השמיים זה לא פייר החיים לא הוגנים אני בטוח שחצי שכבה שלי כבר מצאה את אהבת האמת שלה ורק אני נשארתי לבד כולם צוחקים עליי שאין לי חברה כולם רוצים שאני ישאר לבד אולי לא כולם אבל הרוב רוצים שאני ישאר לבד בשביל להמשיך להתעלל בי להמשיך לצחוק עליי אני לא מסוגל יותר כולם צוחקים עליי ויש להם זוגיות ורק לי אין פשוט נמאס לי זה חלק מאוד גדול למה כתבתי קודם שאני רוצה לסיים את החיים אנשים צוחקים עליי ומשפילים אותי ואני חייב לסבול את זה לפחות ל4 החודשים הקרובים!!!!! עד סיום יב עד הבגרות האחרונה ב24/6 אני חייב לסבול אותם אני לא מסוגל באמת אני קמתי עם דמעות אנשים כבר לא אוהבים אותי וצוחקים עליי בגלל זה נמאס לי לסבול ולפרגן לחברים על החברות שלהם כן איזה זוג מושלם בלה בלה בלה עמוק בפנים אני נשרף מזה נשרף ותאמת גר לי להשרף במציאות אנשים כןל כך רעים עליי ולא להאמין שיש פי 20 יותר רע מטוב בחיים שלי אני כבר רוצה להתחיל חיים חדשים אני רוצה להתגייס ולראות אנשים חדשים בנות משהו אני לא מסוגל ללכת לישון מרוב שאני חושב על זה וזה מעציב אותי ברמה שאין לתאר אני יודע שהשעה מאוד מאוחרת אבל אני ישמח שמישהו יענה לי תודה❤️❤️❤️❤️❤️🙏

שירה כמים 1959

Well-known member
היי ג'ונסון.
איך אפשר לנחם אותך?
נשמע מ כמה דברים שלך שקראתי שיש לך הרגשה פנימית קשה...
בתור אישה שנלחמת על הזכות לאהוב את עצמי - אל תוותר. תאהב את עצמך.... תילחם על זכותך לאהוב את עצמך.
אולי הדברים שאני אומרת כרגע קצת מעורפלים וכלליים, אבל זה מה שיש לי להגיד כרגע.
תאהב את עצמך עם או בלי חברה.
ההרגשה שאתה לא אהוב... מעצמי אני יודעת שאני חייבת להילחם בה, יום יום, שעה שעה.
יש לך זכות ללחיות, להיות נאהב, לאהוב.
והדברים לאט לאט יבואו על פתרונם.
אולי גם אחרים יכתוב לך בהמשך.
מקווה שהצלחת להרדם ושאתה ישן בשלווה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ג'ונסון יקר,

שומע את כאב הקנאה שתוקף אותך ואת הייאוש מכך שזה חוזר שוב ושוב ולא עובר, עד כדי כך שזה נראה שזה לא ייפסק לעולם..

בין השורות אני קורא תסכול מההמתנה הממושכת לאותה התחלה החדשה שאתה כה מחכה לה.. שלמרות שיש לזה, תאריך, זמן ומקום..

השמיים כה מעוננים שקשה לראות את השמש, למרות שאתה יודע שהיא שם.

רואה את תגובתך האחרונה ומקווה שגם הלילה תישן היטב. שולח לך שיר להירדם איתו בכל לילה ולילה ("אל תפחד, אתה לא לבד").

שלך,
מתנדב סה"ר

נצל את הקנאה למצוא חברה. כך אחד יכול למצוא את המתאימה לו. השתתף במסגרות שמעניינות אותך, תכיר אנשים, דבר אתם, התעניין בהם ותן להם דאגה ואהבה. לאט תכיר את האחת.

כמו שאמרתי לך: חפש חברה! השתתף במסגרות, דבר עם אנשים, תהיה פעיל חברתית, עשה מעשים טובים ואמור מלים יפות וכנות, ותן הרבה אהבה ודאגה כנות לבחורות החביבות עליך והחשובות לך.

ג׳ונסון

Active member
אני ילך לחפש תאמין לי אני ימצא מסגרת אני בקרוב מתגייס אולי אני ימצא שם אני מחפש אותה ואני בטוח שהיא אותי

ג׳ונסון

Active member
חחחחח אוקיי ועכשיו סיימתי את השיחה הראשונית שלי עם הזאת שאחראית על הגיוס שלי היא סיפרה לי שיש מלא מתנדבים וזה ושיש בסיס מאוד משפחתי בבאר שבע קיצור אני ממש אופטימי לגיוס אולי שם אני ימצא אותה

למעלה