נמאס לי!! נמאס לי!!

D o r o t h y

New member
נמאס לי!! נמאס לי!!

באתי היום לדיאליזה עם מצברוח טוב רק כדי לגלות שלא מצליחים לחבר אותי. דר' שמש הורה שישלחו אותי מיד אליו. הבדיקה שלו העלתה שיש הצרות אבל אין מקום להיסטריה הרופאה מהדיאליזה התעקשה ודחפו אותי בעוח לתור הצינתורים. נו אז צינתור בשני מקומות, מהכתף למטה ומהמרפק למעלה. כואהת לי היד, אני יודעת שעד מחר זה יעבור, אבל כבר אין לי כוח לצנצור כל חודש. בנוסף לזה, עוד נפלה עלי בעיה כספית לא קלה שהיתה נפתרת אילו הייתי הולכת לסדר את הכל אחרי הדיאליזה .. אוףףףףףף ועשו לי טובה . אל תגידו לי מה שכולם אמרו לי היום - "ומה עם השתלה?" כי לא אני זו שמתמהמהת עם זה. סהו. פרקתי

אני מאחל לך הרבה בריאות...

צריך הרבה כוחות למה שאת עוברת ואני מאמין שיש לך. מחזיק לך אצבעות.

Avraham F

New member
לדורית

את לא חדשה ב"עסק". האם דעתו של ד"ר שמש לעניין כלי הדם, איננה מקובלת על רופאת המכון ? אולי האחיות הנחמדות ילמדו לדקור פיסטולה חדשה יחסית, מבלי לגרום בה סתימות או נזק? לחילופין, מבלי להיכנס לבעיית הצינתורים, האם לא טוב עבורך צינתור על פני פיסטולה חדשה ? לגבי הבעייה הכספית, אולי בא לך לדבר ישירות לא דרך הפורום? אני מוכן לעזור כיכולתי הדלה. מה עם השתלה? - אני מתכוון לעשות הכל (ואת יודעת למה כוונתי), כדי להגיע להתאמה לה. אני מאחל לך יציאה מהנאכס מהר, כי לחייך
תמיד טוב יותר. ממני, "הנודניק הבלתי נסבל
".

D o r o t h y

New member
תודה רבה על ההצעות, אבל תודה לאל אני בסדר

היה יום קשה .. כולנו עוברים כאלה. את הבעיה הכלכלית אנסה לפתור ביום ראשון, נקווה שהכל יילך כשורה. בעניין הפיטולה, ברור שעדיף צנתור על ניתוח חדש, אבל פחדתי נורא כי אני רגישה ליוד ובד"כ לפני טיפולים כאלה מקבלת הכנה של כמה ימים. דר' שמש (שכל הברכת בעולם יחולו על ראשו) גם הכניס אותי אתמול לתחילת תור הצנתורים וגם עודד אותי כמו שרק חבר טוב עושה , ויחד עם כל זה גם הלעיט אותי בכמויות עצומות שך קורטיזון שמנעו את התגובה ליוד. תודה לאל הבלגן הגדול עבר, יש כמה המטומות שעוד יבליחו בכחול בקרוב, אבל תכלס, יהיה בסדר וכן אברהם, אנחנו מנסים לקדם השתלה במרץ רב. כולנו יודעים שזה הפתרון.

שרית(^_^)

New member
דורית, שולחת לך ../images/Emo24.gif

רק עכשיו ראיתי את השרשור, שהתחיל בנימה פסימית וכואבת, אך הסתיים בנימה אופטימית ושמחה יותר. אני שמחה לשמוע שהצינתור עבר בשלום ושבנתיים גם הכאבים פחתו. כל הכבוד על הכוחות לעמוד ב"מסע יסורים" שכזה עם הפיסטולה... טוב שלפחות יש לך את ד"ר
המקסים "בהישג יד"
ולמרות שבריאות חשובה אלפי מונים מכסף, לא נעים להתקל בשתיהן בו זמנית... מקוה שגם הבעיה הכלכלית תיפתר בקרוב. והמטומות צבעוניות יכולות להראות דוקא די מגניבות עם קצת חשיבה אופטימית מבודחת

D o r o t h y

New member
../images/Emo24.gif תודה מותק

אני תמיד שמחה לגלות שאחרי נפילות (רגשיות בעיקר) אני מצליחה להתרומם ולחזור לחייך. אין מה לעשות, אופטימיות תמיד עוזרת לעבור קושי, לא מבטלת אותו, אבל עוזרת לעבור אותו. גם זה משהו.

למעלה