נמאס. לי.

MissCunningham

New member
מהפרוייקט האידיוטי הזה

דבר ראשון, זה HR, לא תיאטרון - בשביל מה מסריטים אותנו היום? דבר שני, כל השבוע למדנו ועבדנו ואתמול אחרי הלימודים חברה שלי ואני גילינו שהשניים (מהשירשור הקודם) בכלל לא יודעים מה צריך לעשות (עזבי שאחד מהם בכלל לא בא לפגישות) ולא הבינו את הפואנטה של כל הפרוייקט הזה. חברה שלי ואני התחלנו הכל מחדש אתמול. והיום אנחנו צריכים 'להופיע' עם זה (זה הרבה יותר טוב, אבל זו פשוט עבודה שלנו, לא שלהם ולא עבדנו על זה כקבוצה וזה מעצבן). בא לי פשוט לעשות את זה לבד עם החברה ולא לשתף אותם בכלום. גם ככה רק סבלתי כל השבוע הזה (אתמול הוא שלח לי SMS ש'הוא מחכה לי...', כמובן שעשיתי פרצוף מזועזע כשקראתי את ההודעה ופתאום הוא קפץ עליי מאחד השיחים והבהיל אותי. מה יש לאנשים?!?!?!). ואני לא ישנה מספיק. ואני עצבנית. אררג. ומה שלומנו?

ציקהלה

New member
fluoxetine HCL הרבה פעמים היא תשובה.

אבל זה כמובן אחרי איבחון נכון.

Emc2

New member
People jumping at you

out of the bushes? isn't normally the other way around?

BeautifulAngel

New member
להבא

להבא תבחרי את החברה שלך בתור חברת קבוצה וזהו. מממ ולמה עשית פרצוף מזועזע כש-הוא- שלח לך הודעה?

MissCunningham

New member
מממ

הוא בחר אותי כי לא הייתי בשיעור ולא היה ניתן לשנות את זה. ועשיתי פרצוף כי הוא סטוקר. והוא גורם לי לאי נוחות.

BeautifulAngel

New member
אז תעשי מה שאני עשיתי לסטוקר שלי

הייתה מסיבה בוילה של ידיד והוא כבר הספיק להיכנס למעגל החברתי שלי... רקדתי עם מישהו והוא התעצבן ועשה סצינה...עד שנכנסתי הבייתה, הכנתי תה(תה? כן תה!) וכשבאתי אליו חזרה שפכתי את התה על הפנים שלו. כואב, שורף ואכזרי. אבל מה לעשות, יש גברים שפשוט לא מבינים.

Emc2

New member
DAMNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Come on! He could be a stalker and all, but does he r-e-a-l-l-y deserve second degree burns on his face? Not only did you ruin his chances (not suggesting he had any) with you, but with any other specimen from your specie... that's just cruel and unnecessary And why waste a tea bag? What’s wrong with plain boiling water?

ציקהלה

New member
שטיפול בכוייות הוא כואב. חוץ מזה הטיפול שלה

לא רק שניראה לי מצוץ מהאצבע, אבל הוא נישמע אכזרי.טיפול בכויות הוא אף עוד בפנים הוא תמיד כואב. מישהו מפריע לך!? תזמיני מישטרה, תצעקי בקול גדול שיעזוב אותך בשקט.

למעלה