נמאס מהפרסומות

slightly

New member
נמאס מהפרסומות

נמאס כבר מדליה ודוד הבריאות הטבעית - עם הפרסומת השקרית והמנדנדת. למה לא חוסמים את ההודעות שלהם ?

M a x

New member
דליה ודוד...

הזוג היקר הזה "נזרק" מכל הפורומים העוסקים בסוכרת..לצערי הם הגיעו עכשיו גם לכאן. לא יודע מה אתכם אבל לי נמאס כבר מחאפרים שכאלה המנסים לנצל בצורה צינית אנשים שהמחלה הביאה אותם ליאוש ... כן דליה ודוד יאוש! צריך אדם מיואש כדי ללכת איתכם בדרככם,הייתי עד לשיחות הארוכות שהיו לכם עם דוקטור יורם קנטור,שביקש וביקש שוב הוכחות ל"מחקרים" שאודותיהם אתם מספרים. הוכחות הוא לא קיבל... גם אנחנו לא! אז אנא ממכם לכו למקום שבו ירצו בכם,כאן אתם ממש לא רוציים. עוד מילה למנהלם הפורום.. התקנון של תפוז אוסר שימוש בפורומים לצורך פירסום וזה מה שהזוג היקר עושה.. לכן אודה לך אם תעלימי את ההודעות שלהם שהן לא יותר מפרסומת זולה. לדוגמה ההודעה שדיברה על מכשירי בדיקת הסוכר, מה הייתה תגובת הזוג? "תקנו את מה שאנחנו מוכרים" לא חס וחלילה איזשהו מכשיר לבדיקה אלא שוב אנונת הבר.... מקס מתוק בעל כורחו....

כול מה שכתבתה הוא סיפורים מצוצים

יש מחקרים יש מטופלים בריאים לא היו כול שיחות עים דר´ יורם קנטור נשמח מאוד לממן חומר למחקר לחולי הסוכרת ע"י כול רופאה ובמיוחד עם דר´ יורם קנטור ומילבד שנקבל חוות דעת מיקצועית ללא נסיון להיות שותפים למוצרנו הצעתנו זו תעמוד בתוקף למשך כ 30 יום בלבד בגלל מיגבלות והיתחיבויות עיסקיות לשיווק המוצר במיזרח התיכון ע"י קבוצת רופאים מחו"ל

M a x

New member
אם כך...

יש לבדוק את ההשלכות המשפטיות של דבריכם. ודי לחכימא...

זה קצת בעיה...

אני לא יכולה לחסום סתם ככה... לכל אחד מגיע דעה משלו מה שאני יכולה לעשות זה לפנות לנטע ולשאול אותה מה עושים אם שניים שמפרסמים את עצמם ומוסרים מידע די שגוי... מה דעתכם אתם חושבים שזה יעזור??

M a x

New member
חן

אני מפנה אותך אל כללי ההתנהגות של תפוז (למעלה בצד שמאל)שפה ותוכן חופש הביטוי הוא מאבני היסוד של האתר אך גם השמירה על חוקי מדינת ישראל. לפיכך, מנוע מלפרסם באתר את התכנים הבאים : תכנים בעלי אופי מיני בוטה, מאיימים, גזעניים, מוציאי לשון הרע, מעודדים לביצוע עבירות, פליליות או אזרחיות, פוגעים בפרטיות, מזיקים ופוגעים ברגשות הציבור; תכנים בעלי אופי מסחרי ו/או המכילים מידע פרסומי כלשהי; תכנים אשר זכויות הקנין הרוחני בהם אינן שייכות לך; תכנים אשר מכילים וירוסי מחשב מכל סוג שהוא; תכנים הכוללים שימוש בשפה בוטה, גסה או מעליבה; תכנים אשר מהווים הפרה כלשהי של החוק; ותכנים אשר אינם רלוונטים לפורום או לצ´ט בו אתה נמצא. החברה רשאית להסיר תכנים אשר לדעתה מפרים מי מהתנאים הנ"ל ו/או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, והיא רשאית למחוק תכנים אלו בכל עת. יש לך את היכולת והחובה להשאיר אותנו נקיים מפרסומות... מקס מתוק בעל כורחו

אני מבינה...

אני אראה מה אני יכולה לעשות. מבטיחה לכם שאני יעשה משהו בנידון, תסמכו עלי!

למעלה