נמחקה העתירה להפעלת תח"צ בשבת

מצב
הנושא נעול.

matrix200200

Active member
אתה בוודאי תוכל לגבות את זה בנתונים?

ההייטק כבר בקריסה. המון אנשי הייטק יורדים מהארץ.
אני עובד בתחום ולא ממש רואה שום קריסה ובריחה של אנשי הייטק.
האם יש מיתון כלכלי שהתחיל ולא שמתי לב?
צריך לעדכן דחוף את כל יזמי הבנייה שללא הרף ממשיכים לבנות מגדלים בתל אביב.
הם בטח בונים אותם בשביל לשכן בהם ישיבות ובתי תמחוי לחרדים

על זה נאמר Better to remain silent and be thought a fool than to speak and to remove all doubt.

אני עובד אצלך?

אני עובד בתחום ולא ממש רואה שום קריסה ובריחה של אנשי הייטק.
האם יש מיתון כלכלי שהתחיל ולא שמתי לב?
צריך לעדכן דחוף את כל יזמי הבנייה שללא הרף ממשיכים לבנות מגדלים בתל אביב.
הם בטח בונים אותם בשביל לשכן בהם ישיבות ובתי תמחוי לחרדים

על זה נאמר Better to remain silent and be thought a fool than to speak and to remove all doubt.
אני עובד אצלך?
אני מכיר את הסביבה הקרובה שלי, וזה נראה עגום.
מגדלים בונים אז מה

matrix200200

Active member
אתה נמצא בפורום ציבורי, פולט שטויות וחושב שלא תיתפס?

אני עובד אצלך?
אני מכיר את הסביבה הקרובה שלי, וזה נראה עגום.
מגדלים בונים אז מה
אתה נמצא בפורום ציבורי, פולט שטויות וחושב שלא תיתפס?
מצורף בזה טופס שיעזור לך מאוד אם תמלא אותו

bralor4247

New member
מה פתאום לוותר על ישראל בגלל חובשי שטריימל?

ברור לי
אבל כל עוד אנחנו לא תיאוקרטיה, אז זו בעיה שלהם. אני עדיין כאן ואני רוצה לחיות במדינה שלי בכבוד.

אם הכנסת תחליט שישראל עכשיו אינה דמוקרטיה אלא תאוקרטיה (ויהיה להם קשה, כי מפלגות שמתנגדות לאופי הדמוקרטי של המדינה אינן חוקיות) אז אני ועוד אלפי חילונים נברח למדינות אחרות. כל מי שיש לו אמצעים לעשות את זה. ובמצב כזה הכלכלה הישראלית (ובעיקר ההייטק שדוחף אותה בשנים האחרונות) פשוט תקרוס.
מה פתאום לוותר על ישראל בגלל חובשי שטריימל?
לא ניתן לאויב השחור לכבוש את ישראל. על הבית שהקמנו, נילחם.

אני לא מדבר נגד דרך החיים של התורה

איך אפשר להתווכח על דרך החיים של התורה, בלי ללמוד אותה?
אתה לא חייב ללמוד תורה, אבל לא לדבר נגדה כאשר יש חוסר הבנה מה היא התורה ומה היא רוצה מאיתנו.
באופן פרטי אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.
באופן ציבורי, המדינה היא של יהודים, וליהודים יש זכות בארץ בגלל התורה. אז אם ככה, צריך לשמור על מה שכתוב בתורה, אחרת אין זכות לעם ישראל בארץ ישראל. ולכן במרחב הציבורי צריך לשמור "שבת" "חמץ" כי בגלל זה אנחנו עם.
אבל שוב אתה לעצמך, תעשה מה שאת רוצה.
אם בכל זאת אתה רוצה להבין האם באמת יש משהו שהתורה הזאת הגיונית או מחייבת ולמה אנחנו עם בגלל זה. אז צריך ללכת ללמוד, אי אפשר לבנות גשר של רכבים או רכבת בלי ללמוד באוניברסיטה הרבה שנים. אותו הדבר אי אפשר לדבר נגד ה"שבת" שהתורה שהיא עשתה אותנו לעם מחייבת, אלא אם כן לומדים אותה. ולא לומדים אותה בשביל לקנטר אלא בשביל באתה לדעת האם ה"שבת מחייבת".
&nbsp
תאמין לי, אם תרצה לחקור את זה באמת, אתה תגלה הפתעות...
אם לא תעזוב את הפוליטיקה והפוליטיקאים (לא משנה מאיזה צד פוליטי) והתקשורת, ותלך לבד לעשות מחקר מה היא התורה, מה היא מחייבת ולמה, בלי לחשוב מה יגידו החברים מה יגידו המשפחה ומה יגידו השכנים, תגלה הפתעות..
כל מי שרוצה שיחיה בדרך החיים של התורה.
אני גם לא כותב נגד השבת. אני כותב על זכותו של כל אדם לבחור מה לעשות בשבת שלו (ולא רק בתוך ביתו אלא גם מחוץ לביתו).
זו זכותי המלאה לבחור את דרך החיים שלי ולאף אחד אחר אין זכות לקבוע לי את הדרך הזו או תנאים מוקדמים לבחירת הדרך הזו.

מה זה באופן ציבורי? באופן ציבורי אני חייב במדינת ישראל להיות דתי או חרדי?
זו ההגדרה של המדינה? זה מה שחוקי המדינה (לא חוקי התורה) קובעים?
זה מה שאתה היית רוצה שחוקי המדינה יקבעו?
זה מה שליצמן , גפני ודרעי רוצים?
לכפות באופן ציבורי דתיות?
תגידו במפורש מה התוכניות שלכם. שכולם יידעו.

מההודעות שנכתבות בפורום הזה אני מבין שהחתירה היא לסגור את החילונים בקירות בתיהם ולכפות עליהם את הדת מחוץ למפתן לביתם.
כל ההודעות הללו רק מחזקות את טענתי שנושאי התחבורה הציבורית והתחבורה השיתופית הם רק הקדימון לתחבורה הפרטית.
שהחילונים (וגם המסורתיים) לא יתפלאו אם יום אחד הם יגלו שאסרו עליהם לנסוע בכלל בשבת.
זה הכיוון שאליו חותרים מדגישי ה"פרהסיה הציבורית" וה"אופן ציבורי".
אם הם ינצחו בנושא התחבורה הציבורית הם ינצחו גם בנושא התחבורה הפרטית.

arand

New member
הם לא ינצחו בתחבורה הפרטית

אני גם לא כותב נגד השבת. אני כותב על זכותו של כל אדם לבחור מה לעשות בשבת שלו (ולא רק בתוך ביתו אלא גם מחוץ לביתו).
זו זכותי המלאה לבחור את דרך החיים שלי ולאף אחד אחר אין זכות לקבוע לי את הדרך הזו או תנאים מוקדמים לבחירת הדרך הזו.

מההודעות שנכתבות בפורום הזה אני מבין שהחתירה היא לסגור את החילונים בקירות בתיהם ולכפות עליהם את הדת מחוץ למפתן לביתם.
כל ההודעות הללו רק מחזקות את טענתי שנושאי התחבורה הציבורית והתחבורה השיתופית הם רק הקדימון לתחבורה הפרטית.
שהחילונים (וגם המסורתיים) לא יתפלאו אם יום אחד הם יגלו שאסרו עליהם לנסוע בכלל בשבת.
אנחנו לא מפחדים ממכם, כי יש בורא לעולם והוא שומר על מה ששומר על התורה שהוא נתן דרך אגב, גם עליך הוא שומר לא משנה אם אתה אתאיסט או מאמין בו.
הדבר היחיד הוא שאין לכם מושג מה אתם מפסידים, כאשר אתם לא רוצים לשמור על התורה.
חבל, אין לי יותר מה להגיד אלא חבל.
אני לא שונא אתכם גם לא את האתאיסט שהגיב שיודע טוב טוב בלב שלעולם יש בורא, רק כיף לו להתכחש לזה.
&nbsp
תראו, אתם יהודים בגלל התורה, לא יעזור לכם כלום. ואנחנו עם אחד,
&nbsp
לא כתוב בשום מקום בתורה "להיות חרדי" שזה אומר מה שאתם חושבים "לבוש, וכו", בתורה כתוב "ועשית הישר והטוב בעיני ה' " , התורה מדריכה אותנו לדרך טובה, להיות אנשים טובים, להיות ישרים, להיות רחמנים, להיות גומלי חסדים, . בעלי ענווה, בעלי שמחה, בעלי מידות טובות. המושגים האלה צריך ללמוד ולדעת איך עושים אותם. היא קשה. ובשביל זה לא צריך להיות חרדי, וגם הרבה חרדים לא הגיעו למדרגה הזאת, אבל זאת השאיפה. (ואל תביאו לי דוגמאות של חרדים שנפלו בזה, לא בכנסת, לא בבית שמש, ולא במאה שערים, ועוד) זה לא קל לעשות מה שכתוב בתורה.
לא סתם הרבה סלברטים מכל התחומים חוזרים בתשובה, הם לא רוצים להיות "חרדים" אם רוצים להיות קרוב לבורא העולם, זה לא משנה הלבוש אלא מה אתה עושה בשביל להיות קרוב לבורא העולם. אם רוצים להיות טובים באמת.
&nbsp
אתם מפסידים, מדומיינים בדרך של תאוות ממון, תאוות נשים, תאוות אוכל, ומה אחרי שמתים, יש חיים שאחרי המוות זה מדעי, אתם לא יכול להתווכח אם זה. שם אין כסף , אין נשים, אין אוכל. יש רק מעשים טובים שעשית בעולם הזה. עשית תקבל שכר, היית שטוף בתאוות לא יהיה לך תאוות אלה בעולם אחרי המוות..

לכל אחד יש את הזכות להחליט מה הוא בוחר להרוויח ולהפסיד

אנחנו לא מפחדים ממכם, כי יש בורא לעולם והוא שומר על מה ששומר על התורה שהוא נתן דרך אגב, גם עליך הוא שומר לא משנה אם אתה אתאיסט או מאמין בו.
אני לא שונא אתכם גם לא את האתאיסט שהגיב שיודע טוב טוב בלב שלעולם יש בורא, רק כיף לו להתכחש לזה.
&nbsp
&nbsp
לא כתוב בשום מקום בתורה "להיות חרדי" שזה אומר מה שאתם חושבים "לבוש, וכו", בתורה כתוב "ועשית הישר והטוב בעיני ה' " , התורה מדריכה אותנו לדרך טובה, להיות אנשים טובים, להיות ישרים, להיות רחמנים, להיות גומלי חסדים, . בעלי ענווה, בעלי שמחה, בעלי מידות טובות. המושגים האלה צריך ללמוד ולדעת איך עושים אותם. היא קשה. ובשביל זה לא צריך להיות חרדי, וגם הרבה חרדים לא הגיעו למדרגה הזאת, אבל זאת השאיפה. (ואל תביאו לי דוגמאות של חרדים שנפלו בזה, לא בכנסת, לא בבית שמש, ולא במאה שערים, ועוד) זה לא קל לעשות מה שכתוב בתורה.
לא סתם הרבה סלברטים מכל התחומים חוזרים בתשובה, הם לא רוצים להיות "חרדים" אם רוצים להיות קרוב לבורא העולם, זה לא משנה הלבוש אלא מה אתה עושה בשביל להיות קרוב לבורא העולם. אם רוצים להיות טובים באמת.
&nbsp
אתם מפסידים, מדומיינים בדרך של תאוות ממון, תאוות נשים, תאוות אוכל, ומה אחרי שמתים, יש חיים שאחרי המוות זה מדעי, אתם לא יכול להתווכח אם זה. שם אין כסף , אין נשים, אין אוכל. יש רק מעשים טובים שעשית בעולם הזה. עשית תקבל שכר, היית שטוף בתאוות לא יהיה לך תאוות אלה בעולם אחרי המוות..
בעולם שלפני המוות ובעולם שלאחר המוות.
אני לא מתערב בבחירות שלך.
ואני לא ביקשתי את ההתערבות שלך בבחירות שלי.
אני נותן לך לבחור ואני מצפה שאתה תתן לי לבחור.

bralor4247

New member
מה פתאום, הוא יודע יותר טוב ממך

בעולם שלפני המוות ובעולם שלאחר המוות.
אני לא מתערב בבחירות שלך.
ואני לא ביקשתי את ההתערבות שלך בבחירות שלי.
אני נותן לך לבחור ואני מצפה שאתה תתן לי לבחור.
הוא מאמין באל ולכן הוא עליון ממך והוא יקבע לך איך לחיות. זה ההסבר המלא לסיבת השואה: אגוצנטריות מטורפת, לא לראות אף אחד אחר ממטר ותמיד לדחוף תאף לעניינים של אחרים ולדעת מה טוב לאחרים. עלוקות שחורות, רדו לנו מהוריד, אחרת נתלוש אתכם בכח.

arand

New member
אנטישמי, נראה אותך מדבר ככה לשופטי הבג"צ הקדושים שלך

הוא מאמין באל ולכן הוא עליון ממך והוא יקבע לך איך לחיות. זה ההסבר המלא לסיבת השואה: אגוצנטריות מטורפת, לא לראות אף אחד אחר ממטר ותמיד לדחוף תאף לעניינים של אחרים ולדעת מה טוב לאחרים. עלוקות שחורות, רדו לנו מהוריד, אחרת נתלוש אתכם בכח.
אני כתבתי ודיברתי עם דרך ארץ לרוצה להקשיב וללא רוצה להקשיב,
אבל איתך "אנטישמי" אני לא רוצה לנהל דו שיח
&nbsp

bralor4247

New member
מצטער לבסר לך, שופטי בגצ הם גם שלך

אני כתבתי ודיברתי עם דרך ארץ לרוצה להקשיב וללא רוצה להקשיב,
אבל איתך "אנטישמי" אני לא רוצה לנהל דו שיח
&nbsp
במדינת ישראל של העם היהודי, יש רשות שופטת שרשאית לבטל חוקי כנסת שסותרים חוקי יסוד. זה נועד להגן גם עליך וגם עלי. אני לא אנטישמי מאחר שאני ממש לא נגד יהודים חילונים או יהודים דתיים שלא יודעים יותר טוב ממני, מה טוב בשבילי. אתה קובע שישראל היא מדינת הדת היהודית ופועל להצר את צעדי ולהשפיע יל אורח החיים שלי, אלחם בך ללא ספק.

arand

New member
הארץ שייכת לעם ישראל בגלל התורה. אין לך יכולת להפריך את זה

במדינת ישראל של העם היהודי, יש רשות שופטת שרשאית לבטל חוקי כנסת שסותרים חוקי יסוד. זה נועד להגן גם עליך וגם עלי. אני לא אנטישמי מאחר שאני ממש לא נגד יהודים חילונים או יהודים דתיים שלא יודעים יותר טוב ממני, מה טוב בשבילי. אתה קובע שישראל היא מדינת הדת היהודית ופועל להצר את צעדי ולהשפיע יל אורח החיים שלי, אלחם בך ללא ספק.
אתה רוצה להיות חילוני, תהיה חילוני... לא מפריע לך
רק קשה לך לקבל את האמת בפנים שהארץ שייכת לנו בגלל התנ"ך, כי זה מחייב אותך.
לכן אתה מקלל ומגדף.
הבג"צ נבחר בצורה לא דמוקרטית בשיטת "חבר מביא חבר", ולכן היא לא יכולה לבטל חוקים, של נבחרי ציבור.
אם שופטי הבג"צ היו נבחרים בצורה דמוקרטית, אולי היה אפשר לדון שהם יגנו על חוקי הכנסת.
אם שופטי הבג"צ היו בצד הימני של הפוליטיקה. איזה צעקה מרה היית צועק ומקלל אותם.. אבל בגלל שהצד הפוליטי שאתה דוגל בה הם אלה ששולטים בבג"צ, לכן הם פתאום מגיני המדינה.
כל הפוליטיקאים שלא נמצאים בצד הפוליטי שלך "מושחתים" אבל שופטי הבג"צ הם נקי כפים..... אני מבשר לך שהם נקיי כפים רק בגלל שהם מאותו צד פולטי. והמבין יבין. ולכן הם להם זכות לבטל חוקים מאנשים שנבחרו בבחירות. אהרון ברק אמר "הכל שפיט = הכל דיקטטורה" אלא שהוא רוצה להיות ראש הממשלה בפועל שלא נבחר מעולם. גם אין לו מתנגדים כי הוא מחליט מי יהיה הבא אחריו.

bralor4247

New member
הארץ שייכת לנו כי שחררנו אותה במלחמת השחרור

אתה רוצה להיות חילוני, תהיה חילוני... לא מפריע לך
רק קשה לך לקבל את האמת בפנים שהארץ שייכת לנו בגלל התנ"ך, כי זה מחייב אותך.
לכן אתה מקלל ומגדף.
הבג"צ נבחר בצורה לא דמוקרטית בשיטת "חבר מביא חבר", ולכן היא לא יכולה לבטל חוקים, של נבחרי ציבור.
אם שופטי הבג"צ היו נבחרים בצורה דמוקרטית, אולי היה אפשר לדון שהם יגנו על חוקי הכנסת.
אם שופטי הבג"צ היו בצד הימני של הפוליטיקה. איזה צעקה מרה היית צועק ומקלל אותם.. אבל בגלל שהצד הפוליטי שאתה דוגל בה הם אלה ששולטים בבג"צ, לכן הם פתאום מגיני המדינה.
כל הפוליטיקאים שלא נמצאים בצד הפוליטי שלך "מושחתים" אבל שופטי הבג"צ הם נקי כפים..... אני מבשר לך שהם נקיי כפים רק בגלל שהם מאותו צד פולטי. והמבין יבין. ולכן הם להם זכות לבטל חוקים מאנשים שנבחרו בבחירות. אהרון ברק אמר "הכל שפיט = הכל דיקטטורה" אלא שהוא רוצה להיות ראש הממשלה בפועל שלא נבחר מעולם. גם אין לו מתנגדים כי הוא מחליט מי יהיה הבא אחריו.
אם לא היינו משחררים אותה, היא לא הייתה שלנו.
ללא ספק, לעם היהודי יש הסטוריה שורשית חזקה בארץ ישראל, אבל מי זה העם היהודי?
האם דויד המלך הלך עם שטריימל?
האם יודעים מה זו החיה חזיר שכתוב שאסור לאכול אותה?
במציאות של fake news ב5 דקות, אתה מעיז מאמין להאמין לסיפור על מה שהיה לפני 5000 שנה? רק טיפש יכול להאמין לסיפורים בלי לשאול שאלות קשות.
ובגלל זה האוטובוס לא מגיע בשבת שצריך אותו?
אני ישראלי יהודי וחילוני, נאמן למדינת ישראל ואלחם על מנת שתקיים את מה שיפה ביהדות שהשכחתם מהעם בעבור כוח פוליטי: פלורליסטיות, קבלת השונה ואהבת חינם, בדיוק ההפך ממה שהחרדים ואתה מייצגים.

arand

New member
אני שאלתי את השאלות בדיוק כמוך

אם לא היינו משחררים אותה, היא לא הייתה שלנו.
ללא ספק, לעם היהודי יש הסטוריה שורשית חזקה בארץ ישראל, אבל מי זה העם היהודי?
האם דויד המלך הלך עם שטריימל?
האם יודעים מה זו החיה חזיר שכתוב שאסור לאכול אותה?
במציאות של fake news ב5 דקות, אתה מעיז מאמין להאמין לסיפור על מה שהיה לפני 5000 שנה? רק טיפש יכול להאמין לסיפורים בלי לשאול שאלות קשות.
ובגלל זה האוטובוס לא מגיע בשבת שצריך אותו?
אני ישראלי יהודי וחילוני, נאמן למדינת ישראל ואלחם על מנת שתקיים את מה שיפה ביהדות שהשכחתם מהעם בעבור כוח פוליטי: פלורליסטיות, קבלת השונה ואהבת חינם, בדיוק ההפך ממה שהחרדים ואתה מייצגים.
יש תשובות
אתה לא חיפשת אותם, או חיפשת בשביל לקנטר
יש היסטוריה בגלל שבורא העולם נתן לנו את הארץ, ולכן הארץ שייכת לנו
אם אין בורא לעולם, אז אתה כובש ואין לך שום זכות בארץ הזו
&nbsp
שטריימל או לא שטריימל, זה לא מעניין,
הלבוש היא לא הסיפור כאן,
דוד המלך היה מלך שכל כולו פחד רק מבורא העולם ועשה את מה שאמר לו. תקרא ספר תהילים.
מה קשור כאן שטריימל.
&nbsp
אני מדבר על חיבור לבורא העולם, ואתה עונה לי באנטשמיות על קבוצה שנקרת חרדים.
חרדי שעשה מעשה רע גם יקבל עונש, בעולם הזה או אחרי המוות. אלא אם ביקש סליחה.
לא אמרתי לך להיות חרדי.. נקודה

bralor4247

New member
אם אין בורא עולם אני כובש?

יש תשובות
&nbsp
הלבוש היא לא הסיפור כאן,
דוד המלך היה מלך שכל כולו פחד רק מבורא העולם ועשה את מה שאמר לו. תקרא ספר תהילים.
מה קשור כאן שטריימל.
&nbsp
ומה עם צרפתי, מדוע הוא לא כובש בצרפת?
אני נולדתי בישראל, מדינה חילונית על פי השר דרעי, ולא כבשתי כלום.
נא לאפשר לנו תחבורה ציבורית בשבת ולא להפריע לנו, בתמורה לא נפריע לכם בתפילות שישי בבתי הכנסת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

arand

New member
אני לא מדבר פוליטיקה

ומה עם צרפתי, מדוע הוא לא כובש בצרפת?
אני נולדתי בישראל, מדינה חילונית על פי השר דרעי, ולא כבשתי כלום.
נא לאפשר לנו תחבורה ציבורית בשבת ולא להפריע לנו, בתמורה לא נפריע לכם בתפילות שישי בבתי הכנסת.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
אני לא מדבר פוליטיקה
אני מדבר איתך על מציאות
שאתה מנסה בכל הכוח להתכחש בשביל לא לשאול, מה רוצה מאיתנו מי שברא אותנו
&nbsp
מה אכיפת לי מהחרדים, כמו שאמרתי, מי שעושה רע, ולא משנה אם הוא חרדי חילוני או אדם אחר, יקבל עונש אם הוא לא יבקש סליחה מבורא העולם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
אכן, בורא עולם ממש עניין את המצביעים באו"ם...

יש תשובות
&nbsp
הלבוש היא לא הסיפור כאן,
מה קשור כאן שטריימל.
&nbsp
אכן, בורא עולם ממש עניין את המצביעים באו"ם...

אתה כנראה שאלת שאלות אחרות ומצאת להן תשובות אחרות... אולי במקום לשאול פשוט תלמד קצת היסטוריה (טיפ: התנ"ך אינו ספר היסטוריה).

Bus Nerd

Active member
אה, אז זה בסדר, אין לי תאוות נשים, אני בקטע של גברים בכלל

&nbsp
&nbsp
&nbsp
אה, אז זה בסדר, אין לי תאוות נשים, אני בקטע של גברים בכלל

משה12333

New member
אבל החלטת הבג"ץ לא קשורה לחרדים ואתה ממשיך לקשר אותה

לחרדים.

זה מעיד על שנאה עיוורת לחרדים.

לא ניתן להתחמק מכך.

אני לא קשרתי את החלטת בג"צ לחרדים

לחרדים.

זה מעיד על שנאה עיוורת לחרדים.

לא ניתן להתחמק מכך.
אני קושר את ועדת הארבעה שביקשה לפגוע בתחבורה הציבורית בהרצליה בגלל שעיריית הרצליה הפעילה הסעות בשבת לחופי הים, למי שחבר בועדה הזו.
אני קושר את אי הפעלת קו 1 בגוש דן לפני יציאת השבת לראש העירייה שדרש לא להפעיל את הקו כפי שתוכנן.
אני קושר את סערות עבודות התשתית של הרכבת למי שמחולל את הסערות הללו.
אני קושר את פעילות משרד התחבורה כנגד שבוס ונוע תנוע למי שדורש ממשרד התחבורה ולוחץ עליו לעשות זאת.
והרשימה עוד ארוכה.

אז מי כאן העיוור שלא יכול להתחמק מכך?

משה12333

New member
כל הדוגמאות שהבאת מעידות על שנאתך לחרדים כי אין בהן דבר

אני קושר את ועדת הארבעה שביקשה לפגוע בתחבורה הציבורית בהרצליה בגלל שעיריית הרצליה הפעילה הסעות בשבת לחופי הים, למי שחבר בועדה הזו.
אני קושר את אי הפעלת קו 1 בגוש דן לפני יציאת השבת לראש העירייה שדרש לא להפעיל את הקו כפי שתוכנן.
אני קושר את סערות עבודות התשתית של הרכבת למי שמחולל את הסערות הללו.
אני קושר את פעילות משרד התחבורה כנגד שבוס ונוע תנוע למי שדורש ממשרד התחבורה ולוחץ עליו לעשות זאת.
והרשימה עוד ארוכה.

אז מי כאן העיוור שלא יכול להתחמק מכך?
כל הדוגמאות שהבאת מעידות על שנאתך לחרדים כי אין בהן דבר
שהשפיע באמת על התחבורה הציבורית.

אתה נופל למלכודת שהעיתונות שמיועדת לשונאי החרדים נוהגת להציב.

אתה נופל למלכודת של כותרות מסיתות שמיועדות בדיוק לקוראים שכמותך שנהנים לקרוא אותן.

כמובן שאתה מתעלם מכל כותרות העיתונים שדנים בשרים חילוניים, בחברי כנסת חילוניים ובראשי ערים חילוניים שביטלו מגה-תכניות של תחבורה ציבורית.

ביטלו לחלוטין, לא עיכבו בשעתיים עלובות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה