נמצאה חתולה בקרית טבעון

(מפרסמת עבור חברה)
חתולה ידידותית, ללא קולר, נראית בריטית צעירה או משהו בדומה, יושבת ליד הדלת ומנסה להיכנס הביתה. קיבלה מים ואוכל. מי שאיבד או מי שמעוניין לאמץ יכול ליצור קשר עם נעה 052-3343033

קבצים מצורפים

• IMG-20230609-WA0002.jpg
    IMG-20230609-WA0002.jpg
    KB 125.2 · צפיות: 3

דגלמנגל

Well-known member
וטרינר יכול לבדוק אם יש שבב ואם כן, אפשר לאתר את הבעלים, לפי הרישום.

דגלמנגל

Well-known member
זה מה שאמרתי לה וכך חשבתי, בשירות הוטרינרי אמרו לה שלחתולים אין שבבים, גם אם קבלו חיסון כלבת.
השרות הוטרינרי מקשקש בקומקום.

ושימי לב, שם, למשפט (ההדגשה שלי):

"שימו לב: המאגר הארצי מנהל גם רישומים של בעלי חיים אחרים בעלי שבב, כגון חתולים, זוחלים, ציפורים ועוד"

השרות הוטרינרי מקשקש בקומקום.

ושימי לב, שם, למשפט (ההדגשה שלי):

"שימו לב: המאגר הארצי מנהל גם רישומים של בעלי חיים אחרים בעלי שבב, כגון חתולים, זוחלים, ציפורים ועוד"
תודה, העברתי לה את הנ"ל. עם זאת, לא הייתי תולה בזה תקוות מרובות כי זה לא שיבוב אובליגטורי כמו זה שבא עם הכלבת אלא יוזמה פרטית.

דגלמנגל

Well-known member
תודה, העברתי לה את הנ"ל. עם זאת, לא הייתי תולה בזה תקוות מרובות כי זה לא שיבוב אובליגטורי כמו זה שבא עם הכלבת אלא יוזמה פרטית.
נכון, זו יוזמה שאינה מעוגנת בחוק. עם זאת, וטרינרים ממליצים לשבב חתולים, במיוחד אם מדובר בכאלה שאינם ספוני-בית בלבד.
המאגר נקרא על שם כלבים, כי ככה הוא התחיל את דרכו ופשוט לא טרחו לשנות את שמו.
אבל הוא קיים ונותן שרות לבעלי כל חיות המחמד. זה שרות מציל חיים, שפשוט חבל, שלא להשתמש בו.

Yukita

Active member
מנהל
האמת היא שרוב החתולים אכן לא עם שבב - פשוט כי החוק אינו דורש זאת. לא מזיק לבדוק למקרה שזאת יוצאת דופן. אם וטרינר יראה אותה, אולי יוכל גם לצלם ולהעלות לוואסטאפ של וטרינרים בסביבה (אצלנו מתברר יש לוטרינרים קבוצות משלהם אז בטח גם אצלכם) כדי לראות אם מישהו מהם מכיר.

למעלה