נמצא בחו"ל או נוסע בקרוב? כדאי שתדע

נמצא בחו"ל או נוסע בקרוב? כדאי שתדע

בעקרון כמו שידוע לכולנו יש מקומות בחו"ל שמכשירים סלולארים הכי חדשים עולים גרושים לעומת כאן בארץ... אני מחפשת שותף שנמצא כרגע בחו"ל אבל חוזר בקרוב משהו כמו עד חודש חודש וחצי. אני צריכה שהוא יעשה בירור לגבי סוג המכשירים והמחיר שלהם במידה והמחיר אטרקטיבי אני מארגנת כאן בארץ קבוצת קניה, מעדכנת את השותף בסוג המכשירים שעליו לרכוש והכמות וזהו. הוא חוזר לארץ אנחנו עושים "החלפות"- הוא מעביר לי את המכשירים , ואני מעבירה לו את הסכום שהוא הוציא בגין רכישת המכשירים וכמובן נצ´פר אותו ב- 200 שח על העבודה או יותר נכון שיתוף הפעולה. וזהו כל אחד לדרכו מכאן זה כבר חלק שלי שקשור במכירה.... באופן עקרוני אין כאן שום סיכון זה רק עניין של סקר שוק והשקעה כספית שיש עליה החזר מלא ברגע שניפגש כאן בארץ וכמובן 200 שח על התיווך... אחלה דבר למי שיש לו זמן לעשות סקר שוק ונמצא בארץ זולה וכמובן חוזר בקרוב....מעוניין/ת ?מסנגר[email protected]יום טוב:)

כמובן שאם הקנייה תיהיה

מאוד גדולה התשלום עבור התיווך יהיה יותר מ200שח ... קודם כל מתחיל מאפס שזה לאסוף מידע אודות מחירי המכשירים והסוגים, אחרי זה מכאן כבר תחת אחראיותי לארגן קבוצת קניה בטוחה. אם הקבוצה תיהיה גדולה אז עוד יותר טוב הסכום עבור התיווך יגדל....

הצעה מעניינת !?!?

שלום, נראה לך שאני אשרוף שבוע (זמן) בחיפושים בכל רחבי המדינה (דלק), ואקנה עבורך טלפונים סלולאריים (אלפי שקלים), ואבוא לארץ עם מזוודה מלאה בטלפונים סלולאריים (המכס) (הברחה?) וכל זה תמורת 200 ש"ח????? חחחחחחחח ביי... חולמת היחידה מפולין.

קני כרטיס טיסה וסעי לחו'ל לקנות....

פשוט חוצפה ושערורייה לפרסם הודעה מטופשת כזאת פה.... הפורום הזה הופך להיות פורום קליעה למטרה במטווח של ברווזים.... לכל שלל הנוכלים המאותגרים שחושבים שהמציאו את הגלגל בשלל נסיונות הנוכלויות שלהם. בואו נעשה התפקדות של אנשים שחושבים שהם אנשים ישרים... ונכריח אותם לעמוד בדרישות ההתפקדות הזאת.... אחרת תהיה פה דלת מסתובבת שרק נוכלים וSCAMMER'ים יכנסו בה....

למעלה