נמרה!!!Version.2.

Jackaholic

New member
נמרה!!!Version.2.

האלו!! כמו שאת יודעת אני גרה בפנימיה, וטלוויזיה אין, אבל שאני אפסיד השבט?! מואה?! אז"ש!! הקליטו לי!! אז כמה חוויות ורשמים!! א. בריי כזוט... may i say KA-CHING!!! ב. כל הצסינות בראמבר...גרררר...אני שונאת אותה...סתם אני חולה עליה...הם כאלה חמודים!! ג. אלי ולוק: שתמות אמן הכלבה הבוגדנית והמסריחה הזאת!!!! לוק כזה חמוד אבל אני שונאת גם אותו בגלל שג´ק, כאילו ג´קקקקקקקק!!! ד. ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!! ג´ק חוזר ביום רביעי!!!!!!!!! ה. ברייייייייייייי ואמברררררררררררר...כוס אמוק התסריטאים האלה לא מביאים לי את בריי בעונה ארבע!!!! ו. נראה לי שזהו...אה!! עוד שניים!! ז. טאי-סאן...בונא לכלבה הזאת לא מגיע את לקס!! אפילו את אלביס לא מגיע לה!!! שתמות אמן גם כן!!!! בההההה!!! ח. מיי ופרייד... may i say... FINNALY?! הם כאלה חמודים ביחד!! אררר...עכשיו באמת זהו! Keep The Dream Alive גל!!

נמרה

New member
תוגובות להכל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. בריי כזוט? הא? 2. בראמבר? חיח.. האמת הייתי מצדדת בבריי מתי שהוא שאל אותה אם התנוק שלו או של פרייד.. 3. אליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא זונה קטנה ומסריחה!!!!!!!!!!! ג´קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק אנחנו מתים עליך תחזור!!!!!!!!!!!!! וחוץ מזה, באסה לך! אנחנו לא ביו-קיי ואין לך איפה לראות אטלנטיס היי!!!!!!!! חיחי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סוויט ריבנג´!!!!!!!!!!!! חההההה!!!!!!!!!! לא תראי את מייקי שלך בתפקיד חייו!!!!! הוריי!!!!! הא-הא!!!!! (אבל עם המזל שלך בטח יש לך איזה דודים ביו-קיי שיקליטו לך..) 4. ייפי! (ראי למעלה!!!!!!!!!!!!) 5. מאיפההההההההההההההה האינפו שלך וומי? דווין בטוח בעונה ארבע!!!!! תביאי לי לינק עכשיו ומיד איפה כתוב!!!!, 6. ----- 7. טאי סאן+פרייד. אוקיי, אז לא מגיע לה אותו, אבל תארי לך אותם בהרמוניה בבית על עץ.. חיחי! 8. מיי ופרייד?!?!?!?!?! אאההה מיי היא דמות מזה מעצבנת!!!!!! לא מגיע לה את פרייד! *הולכת לענות לכל שאר התגובות שלך* @בבקשה, לקרוא לי נמי.

Jackaholic

New member
לגבי כל מה שלא עניתי לך כבר באיציק

התחילו כבר לצלם אאת עונה ארבע ודוויין לא חתם על חוזה שמבטיח שהוא יהיה שם...כי הוא באוניברסיטה...בהההה.....מיי היא כזאת שווה...ומי דיבר על טאי סאן ופרייד?! בריי ואמבר הם כאלההההההההה מאגניבים!!!

נמרה

New member
טאי סאן ופרייד...

סתם זיווג בראשי הקטן.. אפשר לעשות מזה פאנפיק! חיחי ובסוף לקס יהרוג את פרייד! וטאי סאן תצא מכל הסיפור זונה! ייפי! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא דווייןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!! למההההההההההההההההההה????????? גם בחיים הרגילים לימודים מפריעים לנו, ועכשי גם בשעות הפנאי?! איך התסריטאים בני זונות הולכים להוציא אותו? כי אי אפשר להרוג אותו, כי הוא יחזור, ואי אפשר להעיף אותו סתם, כי הוא יצא אבא מעפן, וזה יהרוס את הילד-טוב-עיר-לא-ידועה-בניו-זילנד רפיוטיישן שלו.. @נמי

Jackaholic

New member
MAJOR lol!!

שעשעת אותי!!!! דוויין לא ימות!! רק לא יהיה בעונה ארבע, לפחות לא בהתחלה...בההההההה...*מזילה דמעה* אבל אבל אבל פרייד ומיי!! וטאי סאן ואלביס (זהבה).... טה טה גל

נמרה

New member
תפקידי עלי אדמות

להצחיק אנשים.. צ´אלי את חיפו... "מאד איי סיי! מאד!" אלביס? חיחי.. אולי צודקת.. חיחי זהבה (אני עדיין מעדיפה לקרוא לו זהבה) משתגע מיום ליום.. ממש מטורף..

נמרה

New member
החזרזיר הבלונדיני הזה?

חיחי.. אוקיי.. אה נזכרתי בשאלה!!!!!! למה חלק מהצ´ווזן לובשים קפוצ´ונים ריקים וחלק עם רשת נגד יתושים? זה ממש מעצבן אותי! ולמה הפרטוריאנים לבושים כמו שחקני פוטבול? אוף. ומה היו השאלות בחידה הזאת? רשמת אותם פעם אבל אני לא מוצאת את ההודעה

למעלה