נסיון להעלות רעש של NL

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
7104-האוטובוס שהוקלט, תמונה פנימית

נסיון להעלות רעש של NL
ב"ה יש לי פה גם פנימי וגם חיצוני וזה התבלבל לי במצלמה.
נראה אם תזהו. רעש NL 1 רעש NL 2 עשיתי תצוגה מקדימה והקישורים עובדים.
7104-האוטובוס שהוקלט, תמונה פנימית
ב"ה
לנהג נחמן שנתן לי את האפשרות לצלם ולהקליט.

צחקן

New member
אביתר, הכל זכות אחי החמוד יוסף

יפה מאוד !!!
ב"ה שהסכים להיות בחלון ולראות מתי הנהג מגיע. כשדיווח לי רצתי למטה וראיתי את הנהג, וביקשתי ממנו לצמלם ולהקליט.
לו. אני אנסה להקליט עוד. ותודה לאחי הקטן צבי על ההעלאה לשרת שלו בנענע.

מ-צ-ו-י-י-ן !!! קבל צל"ש. יש עוד ??

ב"ה שהסכים להיות בחלון ולראות מתי הנהג מגיע. כשדיווח לי רצתי למטה וראיתי את הנהג, וביקשתי ממנו לצמלם ולהקליט.
לו. אני אנסה להקליט עוד. ותודה לאחי הקטן צבי על ההעלאה לשרת שלו בנענע.
אשמח לשמוע עוד אבל קבל ממני אזהרה: אל תתקרב לאחורי האוטובוס מבלי ליידע את הנהג שחס וחלילה לא יפגע בך בשוגג ! הייה זהיר מאוד ! תודה ושבת-שלום.

צחקן

New member
אף פעם לא מתקרב!

אשמח לשמוע עוד אבל קבל ממני אזהרה: אל תתקרב לאחורי האוטובוס מבלי ליידע את הנהג שחס וחלילה לא יפגע בך בשוגג ! הייה זהיר מאוד ! תודה ושבת-שלום.
אף פעם לא מתקרב!
ב"ה (כמעט) אני שואל את הנהג, זה הכי טוב. אין עוד (בנתיים). אולי אחה"צ אלך לת"מ ואקליט עוד. יש מלא זמן עד שבת.

צחקן

New member
ירדתי לת"מ להביא עוד.

אף פעם לא מתקרב!
ב"ה (כמעט) אני שואל את הנהג, זה הכי טוב. אין עוד (בנתיים). אולי אחה"צ אלך לת"מ ואקליט עוד. יש מלא זמן עד שבת.
ירדתי לת"מ להביא עוד.
ב"ה אנסה הפעם : SL EL B7L(כלבים קווים משהו)

צחקן

New member
עוד תמונות ועוד רעשים

נסיון להעלות רעש של NL
ב"ה יש לי פה גם פנימי וגם חיצוני וזה התבלבל לי במצלמה.
נראה אם תזהו. רעש NL 1 רעש NL 2 עשיתי תצוגה מקדימה והקישורים עובדים.
עוד תמונות ועוד רעשים
ב"ה יצאתי לת"מ פ"ת בשעה עשרה לשלוש. חזרתי לפני כעשרים דקות. הנה רעשים. רעש EL 6279 רעש SL של קו 49 לצערי לא היה B7L להקליט, כנ"ל לא EL.

צחקן

New member
תמונה ראשונה:

עוד תמונות ועוד רעשים
ב"ה יצאתי לת"מ פ"ת בשעה עשרה לשלוש. חזרתי לפני כעשרים דקות. הנה רעשים. רעש EL 6279 רעש SL של קו 49 לצערי לא היה B7L להקליט, כנ"ל לא EL.
תמונה ראשונה:
ב"ה נתחיל עם משהו מהדרך: משאית שלא פוגשים כל יום, או לפחות משאית שלא פוגשיחם בכל יום את המטען שלה.

elians

New member
תיקון לתמונה,

תמונה ראשונה:
ב"ה נתחיל עם משהו מהדרך: משאית שלא פוגשים כל יום, או לפחות משאית שלא פוגשיחם בכל יום את המטען שלה.
תיקון לתמונה,
מעניין אותי למה המצלמה מצלמת ברזולוציות לא הגיוניות, בד"כ דיגיטליות מצלמות על 800/600 . 768/1024 . 1200 / 1600 וכו'... פה היא מצלמת על 1158 / 1902... מידות לא הגיוניות... לפי דעתי אתה מצלם עם אינטרפולציה גבוהה ללא צורך...

amitasafzabida

New member
מה אלה המידות האלו? ומה המשאית משיא

תיקון לתמונה,
מעניין אותי למה המצלמה מצלמת ברזולוציות לא הגיוניות, בד"כ דיגיטליות מצלמות על 800/600 . 768/1024 . 1200 / 1600 וכו'... פה היא מצלמת על 1158 / 1902... מידות לא הגיוניות... לפי דעתי אתה מצלם עם אינטרפולציה גבוהה ללא צורך...
מה אלה המידות האלו? ומה המשאית משיא
ה?

צחקן

New member
חתכתי את התמונה בפוטושופ

תיקון לתמונה,
חתכתי את התמונה בפוטושופ
ב"ה לגודל קצת יותר קטן. קבל תמונה שאמא שלי ציירה, פה בבית ממולי וכן, נכון זה היה בטעות הרזולציה הגבוה. חשבתי שיצא יותר טוב ובסוף לא. לא נורא נלמד לפעם הבאה.

צחקן

New member
7391, תמונוה אחורית

עוד תמונות ועוד רעשים
7391, תמונוה אחורית
ב"ה לפני שיברח תפסתי אותו. את רעש המנוע הצלחתי להקליט, אבל לא להעלות ל NANA. ננסה שוב בקרוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה