נסיעה במונית שרות....

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
דווקא אני רואה אותם הרבה מאוד

חוץ מזה את הטרנזיט נדיר לראות
אצלנו בתחנה תראה רק ספרינטרים,הטרנזיטים נמכרים לאט .
דווקא אני רואה אותם הרבה מאוד
היום גם ראיתי אחת כזאת עם נהגת בדיוק בקטע הזה ברחוב לוינסקי.

קרוב משפחתי שמעון אברג'ל בדק

חוץ מזה את הטרנזיט נדיר לראות
אצלנו בתחנה תראה רק ספרינטרים,הטרנזיטים נמכרים לאט .
קרוב משפחתי שמעון אברג'ל בדק
בח'ברה הכל עליך: אין לך מונית ואין לך רישיון נהיגה ! אתה סתם טרול-חרגול ונוהג על בימבו-צעצוע בזמן הפנוי שאתה לא מחפש עבודה בלשכה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

522 אוקטן

New member
סופי אני בטוח שאתה לא נהג אמיתי

40א רץ, חי,ובועט ,שחבל על הזמן
אחלה קו.רק מוניות חדשות עליו.
כל התגובות האלה..חבר שלי..סניף שלי... יותר מידי חשוד כמובן שלא קיים קו 40א וברור מאליו שגם לא 42א ועוד ברוב טיפשותי חיפשתי אם קיימים הקווים האלה..

הוא אפילו לא דייג כי אין לו חכה,

כל התגובות האלה..חבר שלי..סניף שלי... יותר מידי חשוד כמובן שלא קיים קו 40א וברור מאליו שגם לא 42א ועוד ברוב טיפשותי חיפשתי אם קיימים הקווים האלה..
הוא אפילו לא דייג כי אין לו חכה,
הוא אפילו לא זגג כי אין לו זכוכית, הוא אפילו לא נהג כי אין לו רישיון נהיגה בכלל !!!

gsx750f

New member
טומי כך מזכרת

נסיעה במונית שרות....

אתמול יצא לי לנסוע עם קו 4 ( 5ש"ח) האוטובוס פשוט ברח לי, אז נסעתי עם מונית השרות. נסיעה של כעשר דקות מבן יהודה לכיוון אלנבי. הנהג עם יד אחת על ההגה, בידו השני המקרופון של מכשיר הקשר. דיבור רציף של....איפו האוטובוס עכשיו? דיווח שוטף על מיקומם של האוטובוסים בקו 4.ממש הצחיק אותי שזה מה שמעניין אותו את הנהג, איפו האוטובוס..באיזה תחנה כמה נוסעים עולים? שאלתי אותו מה זה משנה לו איפו האוטובוס שלפניו? לפי תגובתו הבנתי שממש לא כדי לשאול אותו יותר שאלות. במרוצת הנסיעה הבנתי רק שהוא הנהג מתאים את מהירות נסיעתו...לפי הדיווחים של חבריו מהשטח. היו רגעים שהוא זחל לו במהירות 20קמ"ש...שאולי יתפוס עוד נוסע. לפתע קיבל הוראה לעקוף את האוטובוס בבן יהודה-טרומלדור....אתם שואלים למה? כי בתחנה הקרובה ממתינים מלא נוסעים. ללא כל חשש נהגנו חצה קו הפרדה רציף וממש סיכן את הנוסעים. אין גבול לחוצפה הישראלית.
טומי כך מזכרת

היי דרור, יש לך ד"ש מה 357../images/Emo70.gif

טומי כך מזכרת
היי דרור, יש לך ד"ש מה 357

אני ואנדי ראינו אותה היום חונה לה בחניון, אני חייב לציין שהאוטו נראה מבחוץ שמור לחלוטין ונקי!. היה ממש נחמד לראות במו עינינו את המדבקות שסמתה
.

gsx750f

New member
תודה תודה הנה תמונה ממני אלכם

היי דרור, יש לך ד"ש מה 357

אני ואנדי ראינו אותה היום חונה לה בחניון, אני חייב לציין שהאוטו נראה מבחוץ שמור לחלוטין ונקי!. היה ממש נחמד לראות במו עינינו את המדבקות שסמתה
.
תודה תודה הנה תמונה ממני אלכם
ממסוף רידיג מאתמול

ארזS

New member
וזאת עוד היתה מונית שירות !

נסיעה במונית שרות....

אתמול יצא לי לנסוע עם קו 4 ( 5ש"ח) האוטובוס פשוט ברח לי, אז נסעתי עם מונית השרות. נסיעה של כעשר דקות מבן יהודה לכיוון אלנבי. הנהג עם יד אחת על ההגה, בידו השני המקרופון של מכשיר הקשר. דיבור רציף של....איפו האוטובוס עכשיו? דיווח שוטף על מיקומם של האוטובוסים בקו 4.ממש הצחיק אותי שזה מה שמעניין אותו את הנהג, איפו האוטובוס..באיזה תחנה כמה נוסעים עולים? שאלתי אותו מה זה משנה לו איפו האוטובוס שלפניו? לפי תגובתו הבנתי שממש לא כדי לשאול אותו יותר שאלות. במרוצת הנסיעה הבנתי רק שהוא הנהג מתאים את מהירות נסיעתו...לפי הדיווחים של חבריו מהשטח. היו רגעים שהוא זחל לו במהירות 20קמ"ש...שאולי יתפוס עוד נוסע. לפתע קיבל הוראה לעקוף את האוטובוס בבן יהודה-טרומלדור....אתם שואלים למה? כי בתחנה הקרובה ממתינים מלא נוסעים. ללא כל חשש נהגנו חצה קו הפרדה רציף וממש סיכן את הנוסעים. אין גבול לחוצפה הישראלית.
אז מה עושים החאפרים, זה בכלל סיפור ארוך וכואב פי כמה. ודרך אגב, אני לא חושב שקו 4 הוא קו שאוטובוסיו בא לעיתים נדירות שזה הצדיק את נסיעתך במונית השירות.

איבגי1

New member
אז לא הבנתי משהו....

אז מה עושים החאפרים, זה בכלל סיפור ארוך וכואב פי כמה. ודרך אגב, אני לא חושב שקו 4 הוא קו שאוטובוסיו בא לעיתים נדירות שזה הצדיק את נסיעתך במונית השירות.
אז לא הבנתי משהו....
מי זה הבן אדם הזה "אבי קו16" ????

מוניות שירות.

נסיעה במונית שרות....

מוניות שירות.
מוניות השירות הן מפגע בטיחותי חמור מאד. על פי החוק אסור להן לאסוף נוסעים מתחנת אוטובוס - אך נהגי המוניות מצפצפים על החוק. הם בכוונה מפריעים לנהגי האוטובוסים, מתפרצים מנתיב לנתיב, עוצרים בירוק בצמתים מרכזיים ואוספים נוסעים, עוצרים באמצע הכביש ואוספים נוסעים, ועוד ועוד .... בקווים בהם יש זיכיון לחברות אוטובוסים אין מקום למוניות, אלא יש להקפיד שהשירות יהיה ברמה גבוהה, יש לאשר קווי שירות של מוניות בקווים בהם לא פועל אוטובוס ולהדק את הפיקוח של משרד התחבורה בענין התנהגות הנהג, נהיגתו, עמידה בזמנים, מחיר, ובכל יתר תנאי הרשיון. אך אני יודע, חלומות בנפרד ומציאות עגומה בנפרד. רב נהגי מוניות השירות, מהתרשמותי הסוביקטיבית, מתנהגים כפושעי דרכים. עם כל זאת אני מגנה כל נהג אוטובוס שנלחם בהם בכביש - הכביש הוא לא שדה קרב והוא לא הזירה בה יש לטפל במפגע הזה, הזירה היא ברמות של כנסת, בתי המשפט ועוד. שבת שלום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה