נסענו, חזרנו, עכשיו אפשר לנשום

Tin Tinn

New member
נסענו, חזרנו, עכשיו אפשר לנשום

ראשית, התנצלות על ההיעלמות הארוכה שלי, שרובה ככולה נבעה מעומס נוראי בעבודה (יש דברים שסובלים בשקט ולא מקטרים עליהם) כי כולם לקחו חופש באוגוסט ואני חיכיתי לחגים... אז בכוונה להצליח לעמוד בלוחות זמנים של 2 פרוייקטים סופר חשובים, ועוד בלת"ם אחד רציני שנפל עלינו, טינק בילתה לא מעט עם אחיותיי ואני ביליתי הרבה בעבודה...

אבל בראש השנה יצאתי לחופש גדול. חיברתי את כל החגים וסידרתי לי אנשי קשר לגיבוי לכל הפרוייקטים שלי ויצאתי לחופש.
בימים הראשונים עוד עניתי למיילים, טלפונים וכאלה, ואז הבנתי שזה תלוי רק בי. ניתקתי את המחשב ולא פתחתי אותו יותר עד עכשיו.

מיד אחרי כיפור טסנו ליורודיסני.
מה אגיד לכן? זה הכי תענוג בעולם לראות את הילדה כל כך מאושרת
. היא הסתובבה שם כל היום בחיוכים ענקיים, שרה לעצמה שירים ונמרחה עלי - אמא, את האמא הכי נהדרת בעולם. תודה שלקחת אותי לפה. אני לא רוצה לחשוב אפילו על העלות הסופית. מדי פעם ניסיתי לחשב כמה עולות לנו הארוחות, אבל פשוט הפסקתי. סיכמתי ב"הון"
ועצרתי. שהבנק ידאג לזה.

היינו 7 ימים, מתוכם יום בפאריז, וחצי יום בלונדון והיה מ ע ו ל ה
!!!!!!!!
מזג האויר היה איתנו והיו לנו ימי שמש מדהימים
, 18-19 מעלות, נעים ויפה!
התקופה מהממת, חודש לפני Halloween
ובוקר אחד קמנו וגילינו שבלילה צמחו דלעות ענק בפארק והכל קיבל צבע ירוק וכתום - מהמם!!!! דמויות דיסני הסתובבו בשבילים בתחפושות וטינק השתגעה מלהצטלם איתם גם בתחפושת.
התור לפגוש נסיכה היה ארוך - שעה לפי השילוט, אבל הילדות היו אחידות בדעתן שזה שווה את זה. ניסינו לשאול איזו נסיכה תהיה, אבל אמרו לנו שזו הפתעה. אחרי חצי שעה הן הגיעו לראש התור וגילו שיש 2 נסיכות. אחותי הסבירה לשומר בכניסה שאם רפונזל שם, הן פשוט חייבות להיכנס אליה, ולא חשוב מי הנסיכה השניה. כשהן נכנסו נרגשות לחדר הן נשתלו במקום, פיות פעורים, נרגשות עד כדי אבדן הדיבור (ומי שמכיר את טינק - אצלה זה אומר המון
) - רפונזל על מטר וחצי צמתה עמדה שם, חייכה אליהן חיבקה אותן, חתמה להן והצטלמה איתן. אין דברים כאלה
.
זכינו לראות את המצעד 3 פעמים ואת המופע האורקולי לציון 20 שנה לדיסנילנד בערב פעמיים (פעם אחת בשורה הראשונה, אחרי שחיכינו בסבלנות שעה וחצי לתחילתו) - היה מרהיב. ממש.
חוץ מכל האושר הזה, טינק החליטה לבדוק אם אפשר לצלול בג'קוזי במלון ונכנסה עם האף בספסל אבן. בכי גדול, אף צהוב וכחול, חתך אחד ודם... הביאו לנו איש עזרה ראשונה שבדק אותה ואמר שלדעתו האף שבור וצריך ללכת לבי"ח לצלם. ביקשנו לברר מה יעשו בבי"ח במידה והצילום יאשר שאכן שבור - אמרו לנו שכלום - יתנו מרשם למשככי כאבים. תודה, את זה הבאתי מהבית. הזמנו רופא לחדר במלון שבדק ואמר שהוא לא בטוח ששבור אבל בלי צילום לא יכול לאשר כלום. אז נתתי לה נורופן וסגרנו עניין בזה. הרופא שלה בחופש עד אחרי החג, אז נלך אליו כשיחזור. בינתיים ירדה הנפיחות אז אני מאמינה
שאכן לא נשבר.

חזרנו אתמול בבוקר (טיסת לילה) וביליתי את רוב היום בענן עייפות. טינק סירבה ללכת לישון ובשבע וחצי בערב חייבתי אותה להיכנס למיטה. לקח לה 3 שניות להירדם ו- 13 וחצי שעות להתעורר שוב הבוקר

ועכשיו חוזרים לשגרה - היי, לי יש חופש עוד שבוע כמעט - חוזרת לעבודה רק ביום רביעי

אה, וכדי שלא ארגיש שסיימתי לבזבז כסף, היה בגרופון היום מיטת ילדים אז קניתי לטינק מיטה חדשה.
את הספפה שקניתי לה לפני שנתיים אני מוכרת - משומשת במצב חדש. נשבר לי הגב מלהחליף שם סדין.

viviane11

New member
נשמע שנהניתן מאוד. ממש הגיע לך

אחרי התקופה הקשה בעבודה.
אני בטוחה שהיא לא תשכח את הנסיעה הרבה זמן.

וואו, נשמע טיול מדהים!

פלא תשתגע כשתשמע שטינק פגשה את רפונזל וקיבלה ממנה התייחסות אישית כזאת...
החלמה מהירה לאף הדואב, ותת
ו על המיטה.

אורora

New member
וואו זו השקעה בילדה

הייתן 5 ימים בידסני או שלא הבנתי נכון?
נישמע שהיה לשתיכן כיף גדול.
לאן מתוכנן הטיול הבא?

Tin Tinn

New member
4 ימים

יום אחד לנסיעות
ובגלל שהיה לנו כל הזמן הזה יכולנו לעשות הכל רגוע. לקום בבוקר בנחת, ללכת באיזי למה שרצינו...

אני עוד לא בטוחה לאן ניסע בשנה הבאה אבל היער השחור שכוווווווולם נסעו אליו הקיץ עושה לי חשק.
קולגה שלי נעזרה במדריכת תיירים שעשתה לה ולמשפחה ״מסלול״ שם עם נקודות עצירה ועניין לילדים, ואמרה שתעביר אלי את התכנון שאוכל לראות אם מתאים לנו.

אורora

New member
nומלץ בחום

שילוב מקסים לגדולים וקטנים.
וגם מקום זול יחסית לטיול ( לינות זולות ומעולות).
אם זה יהפוך לממשי אני יכולה לתת לך טונות של חומר, ספרים ( משפחה מטיילת ) מפות טיפים כתובות. אני עשיתי דוקטורט כל היער בשחור.
עכשיו אני עושה דוקטורט על חבל הטירול וחבל זלצבורג באוסטריה. וניראה שווה לא פחות.

( מודה שעבורי 4 ימים בדיסני לא היה עובר. גם יום אחד בפארק אירופה היה קשה...)
אבל בייער השחור האטרקציות לילדים רבות מעבר לפארק אירופה : מגלשות הרים, שייט באגמים, פארק מיים מ ד ה י ם וטיולי טבע מהממים (וקצרים ומישוריים כך שבהחלט יהיו מתאימים גם עבורך)

Koru

New member
אמאל'ה...

גם אני כמו אורורה ישר ניסיתי להבין כמה ימים היית שם. ואני אוהבת פארקים, אבל 4 ימים? את באמת אמא משקיענית... רק שתדעי שהרמת לילדה רף כזה, שלא רוצה לדמיין מה תצטרכי לעשות בפעם הבאה

(אגב, למה הייתן חצי יום בלונדון? טסתן דרכה?)

בכל אופן נהדר שנהניתן ככה, אני תמיד טוענת שזה כייף גדול לטייל עם הילד!

Tin Tinn

New member
רצינו לקחת את הזמן שלנו

וזו היתה המטרה העיקרית לעשות הכל בנחת וכמה פעמים שרוצים. עכשיו אנחנו מרגישות שמיצינו ואפשר לעבור הלאה לדברים אחרים.
וכן, טסנו עם בריטיש (על נקודות) ולכן חצי יום בלונדון.

מגנולית

New member
נשמע טיול מדהים עם המון חוויות

הי, חדשה כאן, נראה שעשיתן כיף חיים.
מותר לי לשאול בת כמה הילדה? באיזה גיל נסעת איתה לראשונה?

Tin Tinn

New member
הילדה בת שבע ועוד מעט וחצי

וזו נסיעת חו״ל הראשונה שלנו
אבל היה לנו כל כך כיף, שאין ספק שזו נסיעה ראשונה מיני רבות

וברוכות הבאות

יולי 7

New member
איזה כיף

נשמע נפלא ומלא חווית
תהנו מחזרה איטית לשגרה ותתחדשו על המיטה

הרמוניה

New member
וואוו נשמע כיף גדול

לא בטוחה שזה היה לעצבים המרוטים שלי
אבל נשמע שהיה מושלם לשלך
ולילדה שלך.....
בהזדמנות כשנתראה תביאי תמונות....
הרמוניה

נוRית

New member
וואוו... נשמע ממש שווה

אחלה טיול עשיתן
אני אוהבת את הטיולים האלה באיזי, בקצב שלנו, בלי לחץ להספיק עוד ועוד....
אני בטוחה שעבור טינק זו חוויה שתיזכר לעד...

כיף לכן

למעלה