נעים לי מאוד

נעים לי מאוד ../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אני יכולה רק לרגע קטן לפצוח בווידוי? לא צריך להכין ממחטות או משהו בסגנון. אני רק רוצה לשתף.
האמת, ואין לי מושג אפילו למה, אני נורא חוששת בהתחלה להצטרף אל פורום חדש. עשרות שאלות צצות לי במוח "יקבלו אותי? אני ארגיש שייכת?" ולא מרפות, אבל הגיע הזמן לשחרר! אתם נראים פורום איכותי, משפחתי ואוהב. אז... היי
גבי, בת 15, מעלה אדומים (קרובה לירושלים). עוד לא קניתי את האלבום החדש, אבל מחר זה יקרה. לפני כמה ימים, הלכתי לטוואר רקורדס בעיר שלי ובצעד הראשון שלי אל תוך החנות המוכרים כבר היו בכוננות ושלפו לי את הדיסק. לרוע מזלי, לא היה לי כ"כ כסף לשלוף. התייחדתי עם תיבת-ההשמעה בחנות והאזנתי, לא זוכרת אפילו כמה זמן עמדתי שם בחנות. שומעת כל שיר ושיר ומתמלאת חיוך גדול. תודה על הבמה לפרוק
ואני חושבת שזה יהיה שולי לומר שאני מעריכה מאוד את היצירה של גבע. נתראה בהופעות בעיר הקודש, שלשם שינוי: היא לא ת"א

Kettercat

New member
שלום שלום! ../images/Emo24.gif

נו, רק בשביל זה מגיעה לך פרוסת עוגה על חשבון הבית
|עודה| (את זה תביני בהמשך
) כיף שהצטרפת, אנחנו בהחלט אייכותיים, חמודים ומוצלחים ביותר. חוץ מרוני, שהיא קצת חוצפנית, אבל היא עדיין קושקוש
תהני היום מהאלבום!

איזה כיף לקבל חיבוק! ../images/Emo9.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

הוווו... אני מבינה שיש עוד סודות אפלים כאן בפורום. אל חשש, אני עוד אשתפר! עוד מעט אלך לקנות! רק עוד קצת! ו... רגע! לא הצגת לי את עצמך!

Kettercat

New member
אויש נו, אז גם אני חוצפנית מסתבר ../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

אני מאיה, בת 24 מר"ג, אחת מ"זקני השבט"
והנה עוד
על חשבון הבית (אני מקבלת החזרי הוצאות פה, כן?)

את תקבלי טיפ שמן ביותר עד שהוא יצטרך דיאטה!

לנצח כנראה אשאר בת-הזקונים.
וחליל וחסה! אינך חוצפנית כלל אלא ידידותית נורא לסביבה. צריך להמציא ספריי על שמך, זה בטח יעזור לאוזון.

ה-|עודה| כבר מתחילה להיות מעט מחשידה ../images/Emo6.gif

האם זה בכוונה? האם אתם עושים מחווה ל"דפנה והעוגיות" בגרסאת העוגות? את זאת נדע בפרק הבא! *מוזיקת מתח באוויר* ... סתם, לא
אבל יש הסבר לתופעת ה-|עודה| או שאאלץ לפענח בעצמי? וכמובן שאני אהנה, עם כזאת קבלת פנים חמימה איך אפשר שלא?
וגם אני רוצה לחבק! אז... הנה
!

למעלה