נעים מאד

chompi XL

New member
נעים מאד ../images/Emo140.gif

מקווה שהודעת הצטרפות מזכה בפתיחת הודעה. גולש די וותיק כ - 3 בפורומי ההורים השונים, אם כי בחודשים האחרונים כבר די נמאס.....קשה ואין כוח.... נשוי באושר לצ'ומפית
שגם היא גולשת ותיקה שבטוח תציץ כאן ואבא לשני הגוזלים מדהימים : ירדן הבן
בן שנתים (מחר) והבת
שירה בת 9.5 חודשים, כך שאצלנו שמייייייחחחחחחח
. היום אנחנו חוגגים לירדן עם משפחה וחברים, כך שאני בדרך למטבח, מקווה שהיה למלאך שלי כייף כי הוא מתרגש מאד וכבר שבוע שר לעצמו היום יומולדת היום יומולדת לי.... עם ירדן הייתי אבא במשרה מלאה, נשארתי בבית וגדלתי אותו עד לגיל שנה וחודשיים. עם שירה זכיתי להישאר קצת פחות רק 4.5 חודשים אבל זה בסדר היא נשארה עם אמא עד לאחרונה ונכנסה זה מכבר לגן. אז אני מאותם גברים "מוזרים" שאבהות אצלם היא דבר מיוחד מאמין בשיתוף ולא מוכן להיות "אבא של סופי שבוע" וגם לא בעל כזה, זה שמבשל, מנקה, עושה ויודע לעשות הכל בבית ולא מתבייש בזה. שמח מאד על פתיחת הבית הזה מקווה שסוף סוף אנו הגברים נוכל להרגיש "בנוח" מקווה שעוד גברים "מהפורומים שלי" יחליטו להצטרף, ולכם המנהלים שלא תהיה עבודה רבה מידי..... נשתמע

חנול

New member
שמחים מאד שהגעת!

מקווים שעוד חבר'ה שלך יצטרפו לקהילה הקטנה (בינתים) שלנו, ויחד נוכל להוכיח שהורות זה לא רק לאמא..

מחשבות

New member
מזל טוב לירדן. מזדהה אתך לגבי אבא

במשרה מלאה. טוב לילד שהורה כלשהו מלווה אותו בתחילת דרכו. רואים את זה אחר כך לכל החיים.

h i l a l

New member
שלום לךךךךךךךךךךךךךךך ../images/Emo140.gif

איפה אתה לא רואים אותך?

chompi XL

New member
עבודה עבודה עבודה

וכשכבר מגיעים הביתה אין כוח. אני אשתדל יותר, תקבעי לנו ערב "בנות"

למעלה