נעים מאוד וגם אולי מחפשת גרפיקאית....

נעים מאוד וגם אולי מחפשת גרפיקאית....

נעים מאוד אני מיכל גולדשטיין מ"מילים כדורבנות" - מצטרפת חדשה ל"מקימות עסקים רחובות". אני כותבת כתיבה לקידום עסקים (ארחיב בהזדמנות) וגם כתיבה אישית (ספר זכרונות, ברכות וכו'). במסגרת הכתיבה האישית אני מחפשת גרפיקאיות שמעוניינות לשתף פעולה במוצרים המשלבים כתיבה עם גרפיקה כמו למשל אלבומים לימי הולדת, ספרי זכרונות וכו'. כרגע על הפרק מדובר במוצר שהוא ברובו הגדול טקסט אבל אני מעריכה שיהיו בו גם חומרים סרוקים תמונות וכו' - אני מאמינה שהלקוח יסכים לשלם גם עבור שירותי גרפיקה. באופן כללי יותר - אשמח לשמוע מנסיונכן האם אתן מוצאות מקום בכלל לשיתוף פעולה כזה (האם הלקוחות יסכימו לשלם?) וכמובן - אשמח לעבוד יחד. תודה, מיכל

ברוכה הבאה ../images/Emo45.gif

הי מיכל, כל הכבוד על הקפיצה למים
יש מעצבת גרפית במעגל מקימות ברחובות, מוכשרת מאוד וגם מאיירת מעולה. שמה אינגריד 052-3501768 בתקווה להרבה שיתופי פעולה.
רוית

marmar1

New member
ברוכה הבאה! אני מעצבת גרפית

שמי מירית, אני ממעגל ת"א, אני מעצבת גרפית, המתמחה בעיצוב אתרים ובנייתם, וכן, אני נתקלת בדרישה הזו לטקסטים. וממש היום הפניתי חברת מעגל שלי למי שתעשה לה את זה אבל היא לא חברה במעגלים, אשמח להכיר אותך ואת עבודתך על מנת שנוכל ליצור שיתוף פעולה וליצור הפניות הדדיות. בכל מקרה- את מוזמנת להתארח אצלנו במעגל הקרוב ב-24 בשמונה וחצי בערב ברמת גן. מוזמנת ליצור איתי קשר לנייד או למייל מירית טחן כהן 054-4412171 [email protected]

למעלה