נעלם לי הסל מיחזור מהשולחן עבודה

naormus

New member
נעלם לי הסל מיחזור מהשולחן עבודה

איך אני מחזיר אותו?? תודה מראש לעוזרים!!

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifאז נסה לפעול כך../images/Emo26.gif

פעל בזהירות, בדיוק לפי מה שאני כותב לך כאן! כל שינוי אחר בערכים שם, עלול לגרום ליישמוים במחשב לפעול לא כשורה עד כדי סכנה לקריסת המערכת! 1. הפעל את "עורך הרישום" (Registry Editor). ניתן להפעיל אותו בקלות ע"י לחיצה על "התחל" (start), ומשם ל"הפעל" (Run...) והקלדת הפקודה regedit. 2. גש למפתח HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\ CurrentVersion\Explorer\Desktop\NameSpace (זה דומה מאוד לשימוש ב"סייר חלונות", מאוד פשוט, אבל היזהר!) 3. לחץ לחיצה ימנית על אותו מפתח משנה (NameSpace) ובחר ב-New-->Key. 4. בשם המפתח הקלד {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E}, ואשר. 5. סמן (לחיצה בודדת) את המפתח משנה החדש שיצרת. 6. בחלון הימני לחץ פעמיים על הערך Default (או לחיצה ימנית, ואז Modify) 7. בתיבת הדו-שיח שתופיע, Edit String, הקלד Recycle Bin במקום המוקצה לכך (Value data), ואשר. 8. צא מעורך הרישום. סל המחזור אמור להופיע לך כעת על שולחן העבודה. אם לא, הפעל מחדש את המחשב. עזר?

naormus

New member
כנס רגע...

תראה אם נגיד אני מנסה למחוק קובץ אז זה שואל אותי אם להעביר לסל מיחזור הוא כאילו מותקן רק האיקון איננו יש לך אולי מושג איפה התיקייה שלו נמצאת שאני ייקח ת'קובץ?

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifלא

פעל כפי שציינתי. זהו shell icon, שמוגדר בהתאמה לפי אתוו קובץ dll.

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gif../images/Emo26.gif../images/Emo122.gif../images/Emo26.gif../images/Emo3.gif

naormus

New member
נתקעתי בסעיף 6

יש לי וינדוס בעיברית מה צריך לעשות? ואחי זה בטוח עוזר? שלא ידפק לי המחשב בטעות...

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifהנה../images/Emo26.gif

הקפתי בעיגול אדום מהפרינט סקרין המצורף את המפתח החדש, שאנו יוצרים. במקום New Key #1 (או מה שמופיע לך שם כברירת-מחדל לאחר הוספת מפתח חדש תחת המפתח NameSpace), הקלד: {645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E} עכשיו, בצד ימין אתה רואה את ה-Default הזה? פשוט לחץ עליו פעמיים ואז בתיבת הדו-שיח שתופיע, Edit String, הקלד Recycle Bin במקום המוקצה לכך (Value data), ואשר. זהו. אתה תמיד יכול לעשות גיבוי לרישומים. בכל אופן, אם תפעל כפי שכתבתי לך כאן, לא יקרה למחשב שלך שום נזק בגלל זה. באחריות.

naormus

New member
עשיתי את זה ואז עשיתי ריסט...

וזה לא עזר אין סל מיחזור למחוק ת'תקיית 645FF040-5081-101B-9F08-00AA002F954E שיצרתי?

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifתן בבקשה פרינט סקרין...

של אותו איזור מעורך הרישום.

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifאנא הרחב את החלון...

כך שאוכל לראות את שמות המפתחות במלואם.

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifהמממ...

אולי יש תוכנה כלשהי, שהוספיה איזשהו רישום, שעדיין גורם לכך שסל המחזור מוחבא. אולי זה בגלל הנורטון אנטי-וירוס? נסה לכבות את התכונה שלו, המגנה על קבצים בסל מחזור. זה עוזר? אתה זוכר ממתי סל המחזור נעלם לך? אולי לאחר התקנה של תוכנה מסויימת? אתה זוכר איזו?

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifאהה, כמובן!

שכחת בשם המפתח סוגריים מסולסלות! תקן זאת.

naormus

New member
שאני עושה עם הסוגריים רשום לי..

ששם המפתח קיים כבר מה נסגר עם זה?? ואם תראה בתמונה השנייה בטעות רואים אותו ועוד קובץ בצד? מה זה הם מוחבאים?? כי יש לי מלא איקונים בשולחן עבודה

HUhybrid

New member
../images/Emo11.gifזה בדיוק מה שרציתי לומר לך

למחוק את הקודם, וליצור אותו שוב.

למעלה