נעלמתי...

נעלמתי...

ומשו התגעגעת אז ספרו איך עבר הסופשבוע?? היה לי די חרא ביום שבת, הלכנו לבית כנסת לכבוד איזה בר מצווה (ותהרגו אותי, אם היה שם משיו א-ח-ד שלבוש יפה. זה מזעזע. הם אשכרה לובשים וילונות משנות החמישים או משו) אבל ביום ראשון היה חביב ביותר. נסענו לשופינג, ועודמט אני קופצת לנועה לראות איזה סרט... יללו שפכו!!

mayan174

New member
שימו ../images/Emo23.gif- גמני הגבתי באיחור....

הבגרות הייתה קצת קשה... מקווה לטוב! בע"ה....

chagiti

New member
השבוע שלי:שבוע מבאס ומדכא!

בשבת היה דיי בסדר היה לנו שבת שבט(ומה שהכי היה מבאס בו זה שמדריכה שלי לא יכלה להגיע) ביום ראשון-קיבלתי את המבחן בארץ ישראל שהיה לנו (זה שלמדתי 15 שעות)וקילתי ציון ממש גרוע וכל היום הייתי בדיכאון וגם היום ומה שהכי משמח זה ששבוע הבא יש לנו טיול שנתי לאילת 3 ימים!!!!!!11איזה כייף!

mayan174

New member
באמת??? אני בי"ב והשנה אנחנו

נוסעים לאילת... למעשה יש לי עוד 3 שבועת טיול...

chagiti

New member
אבל זה לא קשור לגיל-כשאני הייתי

בכיתה ז' הם רצו להוציא אותנו לאילת אבל בגלל שאז הייתה מלחמה עם עירק(אם את זוכרת)אז ביטלו אותו וסוף סוף נותנים לנו טיול שנתי ל-3 ימים לאילת!

היה נחמד...

אני צריכה עצה!! ההורים שלי לא בוטחים בי.. פיתאום אני קולטת את אבא שלי עוקב אחיי כדי לבדוק אם באמת יצאתי עם חברות.. אני לא יודעת מה לעשות! טעכיתי פעם אחת ויצאתי עם משהו.. אבל אנחנו לא בקשר!! וזהו!! זה נגמר עוד לפני שזה התחיל! בגלל זה הביטחה שלהם בי הלכה!?

mayan174

New member
מספיקה פעם אחת... תוכיחי להם שאת

כנה... תספרי להם כל מיני דברים...תראי להם שאת משתפת אותם בדברים.... התכוונת למישהו?

למעלה