נעשה את זה מסודר

נעשה את זה מסודר ../images/Emo26.gif

אז ככה - אני בסטרס
- לאורך תקופה ארוכה - פגעתי בעצמי אתמול - קיבלתי המלצה לפנות לביופידבק, בגלל שאני לא רוצה להיות מטופלת בכימיקלים. אני בת 28, סטודנטית, לא עובדת מרצוני (בחודשים האחרונים מחפשת עבודה), גרה אצל ההורים (זה מציק לי). אני אדם רגיש, פגיע פחות, הכוונה שאני לא ישר ותמיד נפגעת במצבים מסוימים, גאוותנית במידה, לא למדתי לקחת דברים בפרופורציות נכונות, מסלפת המון דברים שנאמרים, אפשר להגיד שאני מתלהטת מאוד מהר, מרדנית וחצופה!! - מתוסכלת. אני עוברת תקופה לא קלה של הכרת ה"אני" שלי (מאוחר קצת, אני יודעת - ADD), התמודדתי ומתמודדת די לבד עם כל התהליך הזה. התהליך הזה נמשך בשיאו במשך השנה הזו, כשבה התחלתי לפכוח עיניים, ולנסות להבין מי הם האנשים שהיו סביבי לפני ארבע שנים, וסחבתי את מהות הקשרים איתם במשך ארבע השנים האחרונות. קשה לי. אתמול פגעתי בעצמי פיזית, אני קרבה לשיא מסוים, שבו אני פוגעת בעצמי, שרטתי את עצמי עם קוץ עבה בגבעול שבור שהונח על האדמה בדרך שבה הלכתי אתמול, וגרמתי לעצמי שטפי דם פנימיים בחזה העליון, שטופלו ע"י קרח. - נפגעתי מאוד מחבר טוב שלי ומפה התגלגלו העניינים. אשמח לקבל פרטים והדרכה ברורה על ביופידבק דרך שירותי בריאות כללית.

קבעתי תור לאבחון ראשוני ../images/Emo26.gif

השאלה היא האם במצב שהצגתי כאן ביופידבק יתאים לי.

תשובה

שירה, ביופידבק היא דרך לשלוט באופן רצוני על תגובות פיזיולוגיות בגופינו. אחת התגובות היא תגובת המתח (סטרס). דרך זאת דורשת גם תרגול יום יומי. להסבר מפורט יותר על אופן פעולת הביופידבק כנסי ל"מאמרים" בדף הכניסה לפורום. ביופידבק בכללית יש בת"א עפולה, ב"ש, פ"ת ורעננה דורון

למעלה