נפילת המעו"ף,מה יהיה?

מצב
הנושא נעול.

bikerman

New member
נפילת המעו"ף,מה יהיה?

נפילת המעו"ף,מה יהיה?
ימשיך לרדת?יעלה חזרה? אני מושקע בקרן נאמנות מניות 25.כדאי להישאר?

BP BP

New member
מעוף ב 1010 ???

שטויות קונספירטיביות
נא ללכת לטיפול פסיכיאטרי.
מעוף ב 1010 ???
כמה פעמים כבר הצחקת אותנו עם השטויות שלך. מכרת את התיק כי הגיע לך מידע אמין שהשוק יקרוס (זה היה לפני חודשיים) נראה שאפילו פסיכיאטר כבר לא יעזור לך.

אתה ממש דביל

מעוף ב 1010 ???
כמה פעמים כבר הצחקת אותנו עם השטויות שלך. מכרת את התיק כי הגיע לך מידע אמין שהשוק יקרוס (זה היה לפני חודשיים) נראה שאפילו פסיכיאטר כבר לא יעזור לך.
אתה ממש דביל
בנוסף יש לך בעיה בהבנת המושג רעיון היפוטתי. אין לך מושג איך אני סוחר ואין לך מושג איזה מידע הגיע או לא הגיע אלי, אז תוותר על תאוריות הקונספירציה שלך לגבי. אבל תמשיך לפתח את התאוריות הפארונואידיות שלך לגבי השוק, זה בריא.

BP BP

New member
אתה גאון הדור

אתה ממש דביל
בנוסף יש לך בעיה בהבנת המושג רעיון היפוטתי. אין לך מושג איך אני סוחר ואין לך מושג איזה מידע הגיע או לא הגיע אלי, אז תוותר על תאוריות הקונספירציה שלך לגבי. אבל תמשיך לפתח את התאוריות הפארונואידיות שלך לגבי השוק, זה בריא.
אתה גאון הדור
אין עליך. חבל שסוחר מניות גנב לך את השם ועכשיו מתבלבלים ביניכם.

אה, עכשיו אני מבין מאיפה הפארנויות

אתה גאון הדור
אין עליך. חבל שסוחר מניות גנב לך את השם ועכשיו מתבלבלים ביניכם.
תפסיק לקרוא בפורום מניות ואופציות מעוף.

BP BP

New member
דוקא מי שצריך להיות פרנואידי זה אתה

תפסיק לקרוא בפורום מניות ואופציות מעוף.
דוקא מי שצריך להיות פרנואידי זה אתה
כי קראתי שמאשימים אותך בהרצת מניות נטקס. אולי הרשות מחפשת אותך.

BP BP

New member
קודם כל אתה צריך להפסיק להעליב גולשים אחרים

אתה פשוט שנון שזה מדהים
לא נורא, זה מה יש.
בתור אחד שמנהל בלוג ומצפה מאחרים שיכנסו יקראו . לא יתכן שתנצל את החופש פה בפורום כדי לעלוב ולפגוג במשתתפים אחרים. גם אם דעתם לא נראת לך אין מקום לעלוב בהםץ בצורה כזאת תשיג יותר ואנשים יתיחסו אליך יותר ברצינות.

קודם כל אתה צריך לדייק בעובדות

בתור אחד שמנהל בלוג ומצפה מאחרים שיכנסו יקראו . לא יתכן שתנצל את החופש פה בפורום כדי לעלוב ולפגוג במשתתפים אחרים. גם אם דעתם לא נראת לך אין מקום לעלוב בהםץ בצורה כזאת תשיג יותר ואנשים יתיחסו אליך יותר ברצינות.
צר לי עם עלבתי בך אבל כשמישה כותב על קונספירציות בתעודות סל, בלי להביא שום עובדות שמבססות את הטענה שלו, אני אגיד לו שזה שטויות גם מאה פעמים. ואחר כך, אם אותו מישהו ימציא גם עובדות לגבי, ויסיק מהן מסקנות לא נכונות עלי, תאמין לי, שאני אעמיד אותו על טעותו וזה לא יקרה בצורה מנומסת.

אופק3232

New member
סוחר יום אתה יכול להיות סוחר בגן תמר

צר לי עם עלבתי בך אבל כשמישה כותב על קונספירציות בתעודות סל, בלי להביא שום עובדות שמבססות את הטענה שלו, אני אגיד לו שזה שטויות גם מאה פעמים. ואחר כך, אם אותו מישהו ימציא גם עובדות לגבי, ויסיק מהן מסקנות לא נכונות עלי, תאמין לי, שאני אעמיד אותו על טעותו וזה לא יקרה בצורה מנומסת.
ולמכור שם ירק כל דבר בשקל. נענע פטרוזיליה שמיר קוסברה תחשוב על זה. שם המקום שלך לפי סיגנון הכתיבה שלך.

מוריס נשמה, מה שלומך?

ולמכור שם ירק כל דבר בשקל. נענע פטרוזיליה שמיר קוסברה תחשוב על זה. שם המקום שלך לפי סיגנון הכתיבה שלך.
מוריס נשמה, מה שלומך?
לפי סגנון הכתיבה שלך, אתה יכול לסחור בגן הזאולוגי. טוב, די. התעייפתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה