נפלא! מצב תחלואת הקורונה ממש מזהיר וזה מקטין את ההסתברות שלי לחלות בקורונה

קירשנבאום8

Well-known member
עם 317 חולים קשים פעילים ו-189 חולים מאומתים ביום ההסתברות שלי להיות בקרבת חולה מאומת או קשה היא 0.002%.
גם אם אהיה בקרבתו, מי אומר שהוא ידביק אותי?
אם זה כך, אני זורק את המסכה ואדרוש להשתתף בכל אירוע שהיום עדיין מוגבל לבעלי תו ירוק (עד היום המחוסנים פחדו שאדביק אותם למרות שהם כבר מוגנים ומחוסנים)
לא התחסנתי נגד קורונה, לא התחסנתי נגד צרעת ואני מצהיר שאינני מצורע ואינני חולה קורונה, למרות שאינני מחוסן בכלל כבר שנה ורבע.

אור גינאל

Well-known member
עם 317 חולים קשים פעילים ו-189 חולים מאומתים ביום ההסתברות שלי להיות בקרבת חולה מאומת או קשה היא 0.002%.
גם אם אהיה בקרבתו, מי אומר שהוא ידביק אותי?
אם זה כך, אני זורק את המסכה ואדרוש להשתתף בכל אירוע שהיום עדיין מוגבל לבעלי תו ירוק (עד היום המחוסנים פחדו שאדביק אותם למרות שהם כבר מוגנים ומחוסנים)
לא התחסנתי נגד קורונה, לא התחסנתי נגד צרעת ואני מצהיר שאינני מצורע ואינני חולה קורונה, למרות שאינני מחוסן בכלל כבר שנה ורבע.
אם תצא לך בדיקת קורונה שלילית אני מוכן אפילו לנשק* אותך,
ואם כל אלו שתפגש עמם יצאו עם בדיקת קורונה שלילית אני מוכן לנשק גם אותם, את כל אחד ואחד מהם (*זו רק מטאפורה, אל תתלהב)

קירשנבאום8

Well-known member
אם תצא לך בדיקת קורונה שלילית אני מוכן אפילו לנשק* אותך,
ואם כל אלו שתפגש עמם יצאו עם בדיקת קורונה שלילית אני מוכן לנשק גם אותם, את כל אחד ואחד מהם (*זו רק מטאפורה, אל תתלהב)
בבדיקה היחידה שעשיתי לפני טיסה לאילת יצאתי שלילי ואני בטוח שכך יהיה בכל בדיקה שאעשה. אני מתחייב לפניך שאינני חולה, ומצפה בכיליון לנשיקותיך.
עם 2 אלפיות % סיכוי איך אני או אתה נוכל להידבק בקורונה (או בצרעת)?

אור גינאל

Well-known member
בבדיקה היחידה שעשיתי לפני טיסה לאילת יצאתי שלילי ואני בטוח שכך יהיה בכל בדיקה שאעשה. אני מתחייב לפניך שאינני חולה, ומצפה בכיליון לנשיקותיך.
עם 2 אלפיות % סיכוי איך אני או אתה נוכל להידבק בקורונה (או בצרעת)?
החשבון שלך לא נמצא על הבסיס הנכון,
אתה צריך לחשב הסתברות להמצאות הנגיף על בסיס מספר ה-נשאים ליחידת שטח וזה נתון שלא נמצא ברשותך בזמן אמת .

קודם כל רק בריאות איש יקר!

אני עדיין חושב שכל מי שלא התחסן מרצונו הטוב, משול ל10 פינים העומדים צפופים בצורת משולש במסלול באולינג, והכדור שנזרק לעברם יכול להפיל אחד, שניים, כולם או כלום.

בכל פעם מחדש...

Harrington

Well-known member
מנהל
תדרוש כמה שמתחשק לך. עד שתתחסן או תציג את הבדיקות הנדרשות, כמובן לא תוכל להשתתף באירועים ששמורים לבעלי התו הירוק.
התנהגות אגואיסטית וכו' נחמדה, במיוחד אם מצהירים עליה בריש גלי, אבל יש לה מגבלות בעולם המציאות וטוב שכך.

ai27

Well-known member
ככל הידוע לנו היום אתה צודק,
אם אתה צעיר ובריא אין הכרח שתתחסן
ואם אתה לא עובד עם ילדים לקשישים אין סיבה לחייב אותך להיבדק כל שני וחמישי.
המחלה תעלם בכל מקרה.
אבל:
  • הקפד על ריחוק או הישאר המסיכה עליך כי סיכוייך להידבק ולהדביק גבוהים, משמע אנשים עדיין עלולים למות בגלל חוסר אחריות שלך בעניין זה...
  • אם הידוע לנו ישתנה, אל תתנהג כמו חמור.

למעלה