נפשי המתאבלת איננה משלימה עם לכתך

רונדה15

New member
נפשי המתאבלת איננה משלימה עם לכתך

ביום שישי 27/9/2019 התגשם חלומי, הפכתי להיות אמא. בגיל 52, כנגד כל הסיכויים ילדתי בשבוע 24 ו – 6 ימים בניתוח קיסרי את ביתי יחידתי. לאחר 56 ימים של מלחמת הישרדות והרבה רגעי אושר, אלמוג שלי לא הצליחה להחזיק מעמד ועברה לעולם אחר – אולי טוב יותר.

הסיפור שלי ארוך וכואב, אני לא מחפשת נחמה ולא רחמים, יש בי אי שקט, תהום ענקית ומיליוני תשובות לא פתירות. נפשי המתאבלת איננה משלימה עם לכתה, רחמי עוד מדממת ומשדי זורם חלב ופצעי הניתוח טרם הגלידו. אריזות ומתנות, כרטיסי ברכה ודובי ענק מסבתא כולם שוכבים בתוך שקיות ממתינים רק לך, עשיו גם אותך נארוז בתוך שקית נטמון באדמה.

עוד לא הספקתי להניח אותך על גופי, עוד לא הספקתי להריח את גופך, באת טרם זמנך והלכת טרם זמנך. צריכה לקבור אותך השבוע, להשכיבך בתוך בור קטן באדמה ולכסות אותך ברגבי אדמה לעד.

אילו יכולתי במקומך למות הייתי עושה זאת, אילו יכולתי יחד אתך להיעטף בתכריכים ולרדת לקבר החם, הייתי עושה זאת. אך אין הדבר אפשרי, לא יכולה להכאיב לאהובים סביבי, לא יכולה לגרום להם סבל נוסף. לכן, בזה הרגע צורחת אני לכוחות הרשע, ליקום, לאלוהים -שאולי קיים, כי היום כבר לא מאמינה בו. גם צועקת נשמתי המדממת והבוכיה, צורח גופי רחמי ובעיקר, מכריזה ומבטיחה אני לעצמי ולך ילדה שלי, מהמקום הנמוך והאכזרי הזה שאני נמצאת בו היום, לא אוותר לאיש המשיך הצליח ושוב אחזור להיות אמא. תמיד תמיד ההיא אמא של אלמוג, לנצח תישאר בתי הבכורה, אזכור אותך תמיד, אספר ואנציח אותך עד יום מותי.

"ימים רבים הייתי כחולמת
לשווא שאלתי לנתיבות עולם
עכשיו אני כאילו משלמת
על אושר זה שככה נעלם" (נעמי שמר)

יהיה זכרה ברוך

שירהד1

Member
מנהל
איום ונורא, עצוב כל כך

משתתפת בצערך על מותה של אלמוג הקטנטונת.
אין לי מילות נחמה.
גם כתבת שאינך מחפשת נחמה.
כולי תקווה שאת נעטפת על-ידי סביבתך ויש לך על מי להישען בזמנים נוראיים ואכזריים אלו.

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

אוי לא, את לא מחפשת נחמה ורחמים..

אבל תקבלי השתתפות בצערך?
אוף, פשוט נורא, ליבי איתך.
נשבר הלב

ברברא30

New member
דמעוך חונקות את גרוני

קשה מנשוא מה שאת עוברת
מאחלת לך היריון חדש ותקין שאלמוג תחזור אלייך שוב ����

למעלה