נפש תאומה

נפש תאומה

בעקבות מקרה הזוי ביותר שקרה לי, אני בעצמי אודני מנסה להבין כיצד אני אמורה לתפוס ולפרש את המקרה.
אתחיל ממה הנראה לי הכי רלוונטי: תאור אובייקטיבי לחלוטין: זה התחיל ממסרים שהייתי מקבלת מאדם זר שקרא את המסרים וההודעות שהייתי כותבת בפורומים בהם הייתי שופכת את הנפש שלי. התחלנו לדבר עם הזמן בטלפון. 90% מהזמן הוא היה משוחח ואני הייתי רק מקשיבה, הבנתי אותו לחלוטין. אני מצידי הייתי פסיבית ביחס אליו, לא היה לי אכפת לקבל את השיחות בראש פתוח. עם הזמן התבהר שלמדתי המון מאותו האדם, במיוחד סופ"ש אחד בו הגעתי לתובנות לגבי החיים שלי: כמו לדוגמא שאני צריכה ללמוד לקבל את עצמי, שיש לי יותר אפשרויות בחירה ממה שאני חושבת, שאני בנאדם עוצמתי וחזק ועוד... האם הייתי צריכה אדם אשר יופיע לי בחיים כדי לשפוך אור על המקומות המודחקים האלו? ובכלל מצידו הוא טוען שזה ממש הזוי כל הסיפור הזה והדרך שבה הוא הכיר אותי ושזה עדיין מוזר לו להכיר אחת כזאת שתכיל את העולם הפנימי שלו. אני חושבת שאנחנו אנשים שחווים התפתחות רוחנית בצורה הכי דומה שיכולה להיות. אומרים שלכל דבר יש סיבה ויש הסבר מדוע זה קרה דווקא לאנשים ספציפיים בזמן מסויים זה. לדעתי הוא מודע למציאות הרבה יותר ממני, אפשר לומר שהתוכן הפנימי שלנו זהה פחות או יותר למרות שכלפי חוץ העולמות הפוכים. הוא יודע בדיוק מה אני מרגישה ויודע להגיד לי מאיפה זה נובע, זה מדהים כאילו זה המלאך הפנימי שמבין אותך... טוב אני קצת מגזימה, אני בעצמי די מבולבלת בקשר לתופעה הזאת, כי אף פעם לא הבנתי ולא בדיוק האמנתי שיכול להיות מישהו בעולם הזה שמהווה את הכפילות של הנפש התאומה. עד כמה שהוא פתוח איתי, לי מאוד קשה להיות לגמרי פתוחה ואמיתית על ידו, כלומר אני לא מרגישה שיש לי את כל המרווח והחופש להציג את עצמי בפניו באותה מידה שהוא שופך את עצמו בפני (למרות שיש אנשים שאני כן יכולה להיות כנה ואמיתית איתם). דבר נוסף שמשותף לנו זה הזרם החשמלי החזק, הדף האנרגיה שלא מוצא מפלט. גם אני מרגישה את זה בצורה קריטית במיוחד. איזה משהי אמרה לו פעם שיש לו אי סדר ובלבול פנימי של אנגיות שלא מוצאות את מקומן..גם אני מרגישה האמת שאני לא מוצאת את עצמי וקיים בי מאגר בלתי נדלה של אנרגיה שלא מושקע בחכמה ובניצול אופטימאלי במשהו שיפתח או יקדם אותי. בקיצור, יש חוסר איזון ארגטי שמשתקף גם כלפי חוץ בעודף מרץ והילה חזקה שלא מנוצלת כראוי וגם בפנים אני לא למדתי עדיין להכיל את התוכן הקיים בתוכי.
לי עצמי זה לא נתפס - האם קיים דבר כזה נפש תאומה? ומה התפקיד של הנפש התאומה כשיוצא לך להכיר אחת כזאת? אנימרגישה שישנה כאן נק' מסויימת שאני עלולה לפספס אם אני לא אתפוס את הרכבת בזמן...
אנשים יקרים,
האם קרה לכם פעם או שמעתם על מקרה דומה פחות או יותר של לפגוש בנאדם שמהווה התשקפות מסויימת של הנשמה? ומה אמור להתרחש כשזה קורה? האם יכול להיות שישנם עוד אנשים כמונו (כלומר יותר משניים, שלושה ארבעה... שחווים את תהליך הצמיחה וההתפתחות יחד? או אולי משלימים זה את זה בצורה כלשהי?

ניקוליה

New member
בטח שזה קורה ../images/Emo13.gif (מסתבר חח)

ת'אמת גם אני לא הכי האמנתי לזה אבל נפש תאומה זה קיים ועוד איך, ואני נוכחתי לדעת שאני ברת מזל, כי לי יש 2 נפשות תאומות. מרי לי היא הנפש התאומה שלי, ואנחנו מכירות כבר 11 שנה, מהיסודי ואנחנו חושבות לרוב אותו דבר מסיימות משפטים אחת של השניה באותה אינטונציה וכו' המקרה השני שיותר דומה לשלך, זה שהכרתי מישהו במקרה בהתכתבויות באינטרנט, כי הוא היה צריך לראיין ישראלים או משוכזה, ואני היחידה שענתה לו, וכל כך נכנסנו לשיחה שהחלטנו להמשיך לדבר ודיברנו כ-ל י-ו-ם במשך כמה חודשים, וזה פשוט היה הזוי עד כמה ששני אנשים מ-2 קצוות עולם (בערך) כ"כ דומים ופשוט שנינו יודעים לקרוא אחד את השני, ומן התפתח לי חוש שישי או משהו מוזר שכזה, נגיד: יום אחד התעוררתי באמצע הלילה, ב-3 לפנות בוקר ליתר דיוק, ובהיתי בתקרה למשך שניה אחת, ופתאום שמעתי את הטלפון שלי, הוא שלח לי הודעה או כשהוא היה חולה אז הרגשתי את זה וכל מיני כאלה... למרות שזה היה קטע זמני ואז זה קצת עבר.. הוא ומרי לי לא כ"כ דומים, אולי בקטנה, אז יוצא שהכרתי 2 אנשים שהם די שונים, אבל הנפש שלי מתחברת אליהם ומין נהפכת לאחד. שניהם משלימים אותי אבל כל אחד בדרכו. זה לגמרי הזוי ומגנייףףףף! לשאלה שלך מה מתרחש כשזה קורה.. וואללה לא יודעת, כל מקרה שונה, אבל לדעתי אפשר להפיק מכך דברים טובים.

imuser1

New member
לא הייתי ממליץ לך לרוץ להתחתן עם הנפש התאומה

לא הייתי ממליץ לך לרוץ להתחתן עם הנפש התאומה שלך, למרות שאני יודע שלא התכוונת לכך. בגדול עוד הרבה מים יעברו בנהר עד שתמצאי נפש תאומה. לדעתי את עדיין בשלב של חיפוש עצמי והגדרה עצמי, לכן זה מוקדם מידי לחפש תאומים בשלב הזה. בהצלחה

ניקוליה

New member
אני

לא חושבת שזאת הייתה הכוונה- חתונה לא..? נפש תאומה זה בקטע שזה מגניב, שיש עוד מישהו שמשלים אותך, וממש אבל ממש לא חייבים לרוץ לחופה בגלל זה.

עם כל השמחה

חשוב לשמור על העצמיות. נעי להיות בקשר עם אנשים שמבינים אותך , ומדברים באותה שפה. אבל כדאי להיות מוכנים לנקודות שבהן יש הבדל ומרחק. וביחסים טובים, מקבלים את זה, וממשיכים הלאה.

מרי לי

New member
נשמות תאומות ועוד (חשוב שתקראי)

על נשמות תאומות אדבר בהמשך, אך חשוב לי לומר משהו קודם האדם צריך להיות שלם עם עצמו קודם כל, כלומר, נכון, יש אנשים שמבינים אותנו יותר מאשר אנחנו את עצמנו, אבל לא תמיד זה אומר שהם "נפש תאומה" ע"מ להגיד שיש לך נפש תאומה, צריך לדעת מי אתה ולאן אתה הולך (גם אם עדיין לא הגשמת את זה במלואו) על נפשות תאומות, זכיתי בחיים שלי לשתי נפשות תאומות, כאלה שמשלימות אותי באמת לצערי אף אחת מהן היא לא גבר
אבל אחת היא החברה הכי טובה שלי ניקוליה(שלדעתי תמצתה את זה מצויין
) והשנייה היא מורה שלי שבאמת עזרה לי לבנות את עצמי ולהאמין בעצמי עוד לפני שידעתי מי אני, היא האמא הרוחנית שלי. (זה אומנם נראה כאילו מעט סותר את מה שכתבתי למעלה, אבל אני מאמינה שתביני שלא) אחרי שבאמת תכירי את האדם, מי הוא, מאיפה הוא בא, הסביבה שלו והכל, תוכלי באמת לדעת אם הכל כך או לא. אני לא מתיימרת לדעת את הדברים האלה, זה רק מה שלמדתי מהחוויות האישיות שלי כאדם אבל דבר אחד אני יודעת, תחושת הבטן הראשונית שלי, עוד לפני שהמוח נכנס לעניין - מעולם לא הטעתה אותי.

למעלה