נקלט אצלי תוך כדי נסיעה...ב-

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
נקלט אצלי תוך כדי נסיעה...ב-../images/Emo73.gif

היום היתה לי נסיעה קצת ארוכה,יצאתי ב-08:15 מערד לבאר-שבע,משם רעיתי נהגה לשם שינוי עד ראשון-לציון,ובחזרה לבאר-שבע,ומשם לערד הגענו ב-17:45.בנסיעה צפונה,כשלשם שינוי אני לא נוהג,המצלמה היתה "בהיכון",והמראה היחידי שהצלחתי לקלוט,נראה בתצלום המצורף;רכבת לבאר-שבע חוצה את השדות צפונית-מזרחית מבית-קמה.

orensaab

New member
צילום נהדר

היום היתה לי נסיעה קצת ארוכה,יצאתי ב-08:15 מערד לבאר-שבע,משם רעיתי נהגה לשם שינוי עד ראשון-לציון,ובחזרה לבאר-שבע,ומשם לערד הגענו ב-17:45.בנסיעה צפונה,כשלשם שינוי אני לא נוהג,המצלמה היתה "בהיכון",והמראה היחידי שהצלחתי לקלוט,נראה בתצלום המצורף;רכבת לבאר-שבע חוצה את השדות צפונית-מזרחית מבית-קמה.
צילום נהדר
אלון, יש לך את הרגש, והצילומים שלך טובים מאוד. יישר כוח, אורן

אלון 58

New member
תודה על העידוד,אורן

צילום נהדר
אלון, יש לך את הרגש, והצילומים שלך טובים מאוד. יישר כוח, אורן
תודה על העידוד,אורן
כפי שאתה מבין,הייתי במכונית שהיתה בנסיעה,הרכבת עצמה היתה בנסיעה,לא הייתי "בונה" על איכות הצילום,כי גם אם יש במצלמתי מצב צלום בתנועה, אני לא יכול להספיק להפעילו ולמען האמת אני אף-פעם לא זוכר את כל מצבי הפעולה שלה,על-אף שמידי פעם אני מעיין וקורא בספר שלה המצורף בעברית.

Golf Bravo

New member
יפה, מזכיר תמונה מן העבר

יפה, מזכיר תמונה מן העבר
שהועלתה כאן למיטב זכרוני ואינני מצליח לאתרה, של רכבת באותו איזור על רקע שדה מוריק (בתקופה אחרת של השנה). נדמה לי שזו היתה תמונה של tp535...

אלון 58

New member
מה שנכון נכון!

יפה, מזכיר תמונה מן העבר
שהועלתה כאן למיטב זכרוני ואינני מצליח לאתרה, של רכבת באותו איזור על רקע שדה מוריק (בתקופה אחרת של השנה). נדמה לי שזו היתה תמונה של tp535...
מה שנכון נכון!
אם תמונה כזו היתה נקלטת בעונת החורף או בתחילת האביב,היא היתה יכולה להיות הרבה יותר יפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה