נראה לי שאני א.סכמ"ש...

Anni Lupu

New member
נראה לי שאני א.סכמ"ש...

-שיר השבוע: - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה:

Anni Lupu

New member
קורס מטומטם...

-שיר השבוע:Jason Mraz - Make It Mine - אלבום השבוע:-- - האדם שעשה לכם את השבוע: מתני חברתי לחדר בקורס. כפרה על הילדה הזאת - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):-- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "משק"יות מטאטא. כי בחרו אותנו בפינצטה!" - דבר שהשגתם השבוע: קניתי היום זוג עגילים חמוד ביותר :) - מאכל השבוע: ג'חנון שהיה ב-2 ארוחות ערב בבסיס - משהו שעשה לכם את השבוע: לחזור הביתה מצריפין, לראות את החברים - משהו שהרס את השבוע: הקורס המזדיין הזה, הדלקת בעיניים - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: יומיות או לא להיות. (לצערי אין אופציה לבסיס סגור לתפקיד שלי). השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: סיום קורס! השבועיים הכי מיותרים שהיו לי בחיים. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שנסיים את הקורס בשישי ולא יגידו לנו לחזור בראשון לצריפין, שישבצו אותי בקרייה! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: המפקדת שלי מהטירונות, וגם כמה חברות מהטירונות. סתם: - תמונה: חלק מהמחלקה מהטירונות ביום מטווחים השני

Aline In Chains

New member
../images/Emo23.gifאני.

-שיר השבוע: הרבה פרל ג'ם. - אלבום השבוע: ^ - האדם שעשה לכם את השבוע: חן
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אנערף - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): משפטי חן :] - דבר שהשגתם השבוע: חמשוש משבע בבוקר:)? - מאכל השבוע: סושי בג'פאניקה..
- משהו שעשה לכם את השבוע: החמשוש הזה. - משהו שהרס את השבוע: שדה תימן. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני אוותר. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לחמשוש הבא
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: בלי שטויות מיותרות והפתעות מהגדוד המפגר הזה. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חן. סתם: - תמונה: >

dcohn

New member
../images/Emo3.gif that shit's so silly

-שיר השבוע:Lisa's Hands- jason mraz
וגם... dynamo of volition- jason mraz בגרסא מהדיסק החדש יותר של we sing we dance we steal things - אלבום השבוע: ^הדיסק הזה^ - האדם שעשה לכם את השבוע: איתן האמריקאי?
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): ממממ אין - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): טוסטר משולשים!
- דבר שהשגתם השבוע: עוד מתנות ליומולדת? - מאכל השבוע: פלאפל אציר, הכי טוב בעיר. [מישהו אמר חזרה להרגלים ישנים?
] - משהו שעשה לכם את השבוע: היציאה עם רוני, היציאה עם דפנה ואיתן:] - משהו שהרס את השבוע: כוסעמק קיבלתי דוח על חניה ברוטשילד 100 שקל
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: הגיע הזמן לפגוש את היוגב שלי. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: יומולדת של דפנה ווהווו! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה כיף! ושאני ארגיש טוב. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: איתן, גריני, אנה וליאורה (שראיתי היום
), רוני וכל מי שבא ברוך הבא. סתם: - תמונה: ביום הולדת שלי צובעת תנין מגבס

dcohn

New member
מממ לא קבעתי איתו אבל אני בטוח אראה אותו

אז אני פשוט אתקשר אליך כשאני אדע איפה את תהיי עכשיו? תהיי פנויה באחה"צים?

Anni Lupu

New member
אני מתחילה היום סדיר...

אני ממוקמת בצריפין, ועושה יומיות. עוד אין לי מושג לגבי השעות, אבל אני מניחה שבד"כ לקראת 6 אני כבר אהיה בת"א.

ובבוא הבוקר לעיני השמש.

- שיר השבוע:אביב גדג' כלשהו.וגם Arctic Monkeys-The Jeweller's Hands - אלבום השבוע:אביב גדג'-תפילה ליחיד.Arctic Monkeys-Humbug - האדם שעשה לכם את השבוע:מיתר. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"את לא תצטרכי להחזיר לי את כל אלף פעימות הלב שהחסרתי בגללך..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):- - דבר שהשגתם השבוע:מממ...יחסית הרבה יציאות, פלאפון חדש(Nokia Xpress Music!), חשבון חיילים, ג'אם עם אנשים טובים, וסבא שלח את האלבום החדש בדואר מארה"ב.זה ממש מגניב/מצחיק/מוזר. - מאכל השבוע:שניצלים של אמא. - משהו שעשה לכם את השבוע:רוב הדברים שהשגתי. - משהו שהרס את השבוע:אמ, בעיקר זה שהוא היה בסימן געגועים אליה.זה כלכך קשה. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:יש לנו מלא הטבות כחיילים בכל מקום בערך, שווה לנצל את זה. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:תשובות מהקד"צ!נו כבר, יא אללה.כמה אפשר למרוח את זה. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה:מהודו.

Snow fairy

New member
טוב נו, גם אני! [באיחור היסטרי]

-שיר השבוע: Epica- unleashed - אלבום השבוע: Epica- Design Your Universe - האדם שעשה לכם את השבוע: ניצן, יובל, גל... - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא זוכרתתתת - דבר שהשגתם השבוע: כלום! - מאכל השבוע: שוקולד והרבה ממנו - משהו שעשה לכם את השבוע: ניצן! והמפגש תיאטרוניסטים
- משהו שהרס את השבוע: כלוםלום - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: כיף חיים בקריה!! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ציפורלהההההההההה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לראות סרט או משהו -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ניצן, אבל הוא לא חוזר השבוע
סתם: - תמונה: עם גיל ואור מהמפגש תיאטרוניסטים!

A Broken Myth

New member
יאללה, נתפנק גם :)

באיחור ><
- שיר השבוע: Careless Whisper- Seether
- אלבום השבוע: -
- האדם שעשה לכם את השבוע: כולם כזה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "There is no comfort in the truth, Pain it's all you've got"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא יודעת, דברים שאני לא זוכרת כרגע ><
- דבר שהשגתם השבוע: -
- מאכל השבוע: סנדוויצ'ים של הקריה
- משהו שעשה לכם את השבוע: קפה אירופה!
- משהו שהרס את השבוע: הבכי המטורף שהיה כשגיליתי שאני צריכה לחזור כל יום הביתה במשך שנתיים |:
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: גם בלחזור יומיות יש דברים חיוביים (בערך). השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: ציפורלהההההההההההההההההההההההההההה!!
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה כייף בסופ"ש :)
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: כולםםם סתם:
- תמונה: אין לי תמונות מעניינות ועדכניות

A Broken Myth

New member
טיפשה שאני../images/Emo122.gif

תיקון ציטוט- There's no comfort in the truth, Pain is all you'll find.

oO Barbie Oo

New member
מסכמת מ11.11 עד אתמול ;]

-שיר השבוע: פאווין באווי חח
- אלבום השבוע: שירי אמפי ;]
- האדם שעשה לכם את השבוע: רס'פי קצת, אבל הוא גם יצא זין :/
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כל עוד אני נושם, עלייך אלחם... ישראל"
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): כל מילה שנאמרה ב+-
- דבר שהשגתם השבוע: ים קניות, פגשתי את רס'פי אתמול בבסיס פעם ראשונה מאז וזה מטופש- אבל חיבוק ונשיקת שלום
- מאכל השבוע: שייק פירות על החוף בקופיפיייייי
- משהו שעשה לכם את השבוע: תאילנד והביקור בבח"א אתמול ושנטע הייתה אצלי לפני ואחרי. אה! וחצי התקשרה אליי מברצלונהההה
- משהו שהרס את השבוע: שהוא לא ענה לאסמס! ושחזרנו לצורך העניין
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: היופי שלי תופס בכווווווווווול העולם !
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: יומולדת לאחי ביום שישי, חיכיתי לאתמול אבל זה כבר עבר
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שעומר יצא שבת וניפגש (אני לא מאמינהההההה שאני אומרת את זה) ושרס'פי יתנהג כמו בן אדם
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: רס'פי
וחצייייי

למעלה