נראה לי שזה הקו עם הכי הרבה תחנות

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
יש לנו שוטר בפורום שיוכל לפרש? ../images/Emo8.gif

מה זה "השישיות של הצפון" ?
יש לנו שוטר בפורום שיוכל לפרש?

846

Active member
"קוקו" , "פסיכי", "דפוק"

לא הבנתי עדיין.
ומה זה "מסובב"? באיזה הקשר?
"קוקו" , "פסיכי", "דפוק"
זהו סלנג שהשוטרים משתמשים בו ע"מ שהעצור ה"דפוק" לא יוכל לבין שמדברים עליו.

harhanegev

New member
היה לי מזל לא להיתקל בהם,

"קוקו" , "פסיכי", "דפוק"
היה לי מזל לא להיתקל בהם,
כנראה בגלל שאני עושה בדרך כלל את הדרך בקו 29 בריבוע בשינה. מה שלנהג אין כל כך אפשרות לעשות, בהנחה שהוא רוצה לחזור הביתה בחתיכה אחת.

רגע, תחת ההגדרה שישיה

"קוקו" , "פסיכי", "דפוק"
רגע, תחת ההגדרה שישיה
אפשר לכללול גם אנשים שמחפשים את סרט הנייר הרזרבי ב 2 בלילה?

סיפור על שישיה

מה זה "השישיות של הצפון" ?
סיפור על שישיה
באחת מהנסיעות חצות עולה לי שישיה לאוטובוס ומצהיר אני לא משלם. זה לא בכבוד שלי. אמרתי לו אל תשלם רק תעשה טובה בא שב על ידי שאם יעלה מבקר נגיד לו שאתה אחי .כדי שלא יעשה לך בעיות. ההשישיה הסכים התיישב על ידי. בצומת כלא הדרים אני עוצר בצד כבר רבע לאחת בבוקר. אמרתי לו שמע אחי תעשה לי טובה. הוא אמר מה שתבקש. אמרתי לו נדלקה לי מנורת אזהרה של מכסה מנוע פתוח.תעשה טובה ל תן לו מכה שיסגר. הוא אומר אין בעיה אח שלי מה שתרצה. כמו שהוא יורד והולך למכסה מנוע סגרתי את הדלת ונסעתי משם. מעניין איך הפרצוף שלו נראה באותה שניה.

harhanegev

New member
עם העיתונאי המתאים,

סיפור על שישיה
באחת מהנסיעות חצות עולה לי שישיה לאוטובוס ומצהיר אני לא משלם. זה לא בכבוד שלי. אמרתי לו אל תשלם רק תעשה טובה בא שב על ידי שאם יעלה מבקר נגיד לו שאתה אחי .כדי שלא יעשה לך בעיות. ההשישיה הסכים התיישב על ידי. בצומת כלא הדרים אני עוצר בצד כבר רבע לאחת בבוקר. אמרתי לו שמע אחי תעשה לי טובה. הוא אמר מה שתבקש. אמרתי לו נדלקה לי מנורת אזהרה של מכסה מנוע פתוח.תעשה טובה ל תן לו מכה שיסגר. הוא אומר אין בעיה אח שלי מה שתרצה. כמו שהוא יורד והולך למכסה מנוע סגרתי את הדלת ונסעתי משם. מעניין איך הפרצוף שלו נראה באותה שניה.
עם העיתונאי המתאים,
זה עוד היה יכול להיות סיפור על "הנהג האכזרי וקר הלב" (ולא לא לא, אין לי שום דבר נגדך, אבל עיתונאים יכולים כידוע למתוח כל סיפור לכל כיוון שתרצה)

אורי404

New member
מבריק אתה, אנדריוס.

סיפור על שישיה
מבריק אתה, אנדריוס.
כל הכבוד.

846

Active member
../images/Emo6.gif כבוד אחי!

סיפור על שישיה
כבוד אחי!

sulo30

New member
מה זה מעלפת (המשך בגוף ההודעה)

בתור נהג מת עליו
אחלה שעות אחלה פרי ואחלה מנקו. רק שבחצות עולים לך כל השישיות של הצפון. וכל נסיעת חצות היא חוויה מעלפת
מה זה מעלפת (המשך בגוף ההודעה)
רצים שם קטעים ואל תגיד שלא יש צחוקים ונכון הם באמת שישיות רק להדליק נרגילה מאחורה והחברה נראים לי מה זה מסודרים

מצב
הנושא נעול.
למעלה