נראה לכם אפשרי שנגמור את העבודה "בזמן"?

dory30

Well-known member

דיברגנט חדש

Well-known member

נראה לכם אפשרי שנגמור את העבודה "בזמן"?​

תלוי באיזנקוט, כמה הוא ילחץ לקיים את אשר הבטיח לבנו: "אמרת שצריך להביס את חמאס, נעשה הכול להיות ראויים לך"
אפשר לעמוד בזמנים, אם נפסיק להיות יפי נפש ושדובר צה"ל יפסיק להגיד שצה"ל עשה עבודה מורכבת בכדי להפריד בין "הבלתי מעורבים" למחבלים במקום לירות ללא הבחנה.
אני דיי סמוך ובטוח שהיו לנו הרבה פחות חללים, אם לא היינו יפי נפש.

תלוי באיזנקוט, כמה הוא ילחץ לקיים את אשר הבטיח לבנו: "אמרת שצריך להביס את חמאס, נעשה הכול להיות ראויים לך"
עכשיו נוסף גם אחיינו מאור כהן איזנקוט |נר|
אני מאמינה נורא כשלא הולך, לא הולך, סוג של אמונת טפלה וכל פעם מתבררת כנכונה :(
במקום להשתתף בהלוויית בן דודו, נפל בזמן ההלוויה ;-(
אפשר לעמוד בזמנים, אם נפסיק להיות יפי נפש ושדובר צה"ל יפסיק להגיד שצה"ל עשה עבודה מורכבת בכדי להפריד בין "הבלתי מעורבים" למחבלים במקום לירות ללא הבחנה.
אתה צודק!

נערך לאחרונה ב:
אכן ולכן הצעתי לפני המלחמה להיפרד מעזה וצדקתי בגדול.

ברגע שנפרדנו ב 100 אחוז לא כמו לפני המלחמה אז אפשר גם לירות חזרה לבית חולים בלי למצמץ.

dory30

Well-known member
מה גם שיש כמה צירי זמנים: ארה"ב רוצה שנגמור עד סוף 2023, גלנט וצה"ל עד עוד חצי שנה ונתניהו עד קץ הדורות.

in bal1

Well-known member
מה גם שיש כמה צירי זמנים: ארה"ב רוצה שנגמור עד סוף 2023, גלנט וצה"ל עד עוד חצי שנה ונתניהו עד קץ הדורות.
לדעתי עכשיו!!!! לצאת מעזה לשחרר את החטופים בכל דרך אפשרית.גם אם זה אומר לשחרר מחבלים שגם ככה מקבלים מלון 5 כוכבים בארץ.
כל זמן שאנו שם סתם נרצחים לנו עוד חיליים.ואם לדעתך שנביס את החמאס,אז צר לי לאכזב! כי כל עוד איראן שולחת כספים כדי לחסל אותנו.וכל עוד נשלחים כספים מעוד מקורות ואותם כספים משמשים לטרור מה הטעם?

nothing but the truth

Well-known member
לדעתי עכשיו!!!! לצאת מעזה לשחרר את החטופים בכל דרך אפשרית.גם אם זה אומר לשחרר מחבלים שגם ככה מקבלים מלון 5 כוכבים בארץ.
כל זמן שאנו שם סתם נרצחים לנו עוד חיליים.ואם לדעתך שנביס את החמאס,אז צר לי לאכזב! כי כל עוד איראן שולחת כספים כדי לחסל אותנו.וכל עוד נשלחים כספים מעוד מקורות ואותם כספים משמשים לטרור מה הטעם?

בניגוד למה שאת חושבת - שחרור מחבלים זה לא הדבר שבגללו החטופים לא חוזרים. הדרישה העיקרית שנפסיק את הלחימה , נוציא את הכוחות, וניתן להם להמשיך להתעצם לקראת הלחימה הבאה.
לפי קו המחשבה שלך בכלל לא היה צורך להתחיל במלחמה. ב 8 באוקטובר הינו פשוט אמורים לחתום על "כתב כניעה" לתת לחמאס כל מה שהם רוצים תמורת שחרור החטופים (שחלק מהם היו מתים כבר אז, והרבה יותר כבר מתים היום).
ובסבב הבא הם יגיעו גם אליך , מחבל אחד יאנוס את הבת שלך, השני יתקע בה כדור בראש, והשלישי יבעל את הגופה שלה.

dory30

Well-known member
לדעתי עכשיו!!!! לצאת מעזה לשחרר את החטופים בכל דרך אפשרית.גם אם זה אומר לשחרר מחבלים שגם ככה מקבלים מלון 5 כוכבים בארץ
כמה שיותר מוקדם, כי ככל שנשחרר את החטופים מאוחר יותר מצבם יורע. אבל, צריך לעשות את זה בשכל. אין לי מושג אם הצפת המנהרות במים מועילה או מזיקה. ואכן, יש להחמיר את תנאי הכליאה ברמה של מוצרי המזון שהשבויים שלנו קיבלו.

למעלה