נראה לכם הגיוני?

נראה לכם הגיוני?

האם זה בסדר לדעתכם להראות סצנה בה דופקים מכות רצח לאישה בהיריון בסדרה שגם ילדים בני 10 צופים בה? נראה לכם שהסמל לצפייה מגיל 14 באמת מגבילה ילדים צעירים יותר מלצפות בסדרה? נראה לכם שהורים באמת יכולים לשלוט בהרגלי הצפיה של הילדים כשפרומואים מוצגים משש בערב? אין יוטיוב בעולם? ועכשיו באמת, הייתם רוצים שאחיכם הצעיר או האחיינית שלכם יראו סצנה כזו? ומעבר לזה, נראה לכם שנער בן 16 לא יקבל מזה רעיונות? תגידו שאני פולניה אבל משהו למפיקים והעורכים של הסדרה השתבש במרוץ אחרי הרייטנג ועל זה אני מוחה. ולידיעתם, עד היום, הילדים שלי בני ה11 ו 14 היינו צופים בסדרה כך שכמונו ודאי יש עוד הרבה ושלא יבכו אחר כך על איזה נוער מושחט וחסר ערכים...

איתי בל

New member
את פולניה

המפיקים והעורכים של הסדרה אינם אחראים על הילדים שלך טלוויזיה איננה אמורה לחנך אותם היא לא שואפת לכך ואיננה מתיימרת להיות ראויה לילדייך מטרה של טלוויזיה זה לבדר והפרק הזה הרגע הזה היה כל כך חזק שאני באמת החסרתי שינה בלילה כי פשוט חשבתי לעצמי פאק אני לא מאמין שהעונה נגמרה ככה כי זו אכן הייתה סצנה אינטנסיבית אז זה שיש לך ילדים ויש בני 10 בעולם הזה זה סבבה אבל את לא מצפה שהעולם פתאום יהיה חינוכי כי יש לך ילדים בקיצור שכל אחד ישמור על הילדים שלו... אני בתור מבוגר לא מוכן שהטלוויזיה שלי תהיה פחות בידורית כי יש הורים שלא מצליחים לחנך את הילדים שלהם כראוי גם ילד בן 16 יוכל לצפות בפרק הזה ושלא יבוא לו בלעוט באישה בהריון אחר כך אם ההורים שלו טרחו לנהל איתו שיחה לגבי אלימות ותכלס כל ילד נורמלי שיראה את זה ירגיש כאב בשבילה וצער שדבר כזה קרה ולא יגיד וואי איזה מגניב גם אני רוצה כי זה היה פאקינג נוראי... להגיד שהסצנה הזו מעודדת אלימות זה כמו להגיד שהסרט רשימת שינדלר מעודדת אלימות האלימות שם כזו נוראית... שלי היה קשה לראות את השידור החוזר של הפרק הזה רק בגלל אותה סצינה אך זו עדיין לא סדרה לילדים... ועל תשמרי על שלך

עולם חינוכי?

חלילה אבל קצת אחריות על התכנים לא הרגה שום סדרה. זה שאפילו לך היה קשה לצפות בזה שוב, רק מעידה על גודל ההסחפות. אין לי שום ציפיה שתבין על איך מתנהלים ילדים בעולמינו וכל הבקשה שלי היא שהמפיקים יחשבו רגע ויבינו שצפויות להן תביעות על עוגמת נפש רק מהסצנה הזו. פשוט גועל נפש ועד היום ראיתי את הסדרה. סדרה מושקעת ואפילו מצחיקה לפעמים, רב הזמן ניתנת לצפייה ללא קושי...אבל הסצנות האלה יענו הופכות המפיקים לגברים...בעעעע

איתי בל

New member
אבל זו לא האחריות שלהם

הם לא אחראים על הילדים שלך ולא על הנפש של אף אחד כדי לגרום עוגמת נפש בדיוק כמו שהם לא אחראים על כך שאחר כך בלילה היה לי קשה להירדם כי כל הלילה חשבתי לעצמי פאק איזה פרק גדול וזה היה פרק גדול והקטע הזה היה אדיר ברמה כזו.. שאני לא יכול לראות את זה שוב! את יכולה לקרוא לזה הסחפות..אני קורא לזה כתיבה טובה הם באמת הגיעו לרמה טובה של כתיבה... זה היה קטע אדיר זה לא בשביל המפיקים לחשוב איך מתנהלים הילדים שלך והאם הם צופים בהוט 3 ב10 בלילה או לא זו אחריות שלך לדאוג לתכנים שהם צופים לא שלי ולא שלהם ואין שום סיבה שבגלל שלך יש ילדים שאני כצופה בוגר אקבל פרק שהוא פחות טוב כי אם הם לא היו מרביצים לאותה אישה בהריון אלא רק מאיימים עליה..אז זה לא היה טוב באותה מידה ואם נדב היה זה שחוטף את המכות במקומה... אז זה לא היה טוב באותה מידה ואם הם לא היו מאבדים את הילד שלהם... זה פשוט לא היה טוב באותה המידה אז צר לי על הילדים שלך אבל אני בטוח שאם את תעשי את העבודה שלך כמו שצריך הם יהיו בסדר גמור וזה לא יפריע למפיקים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך ורוב הזמן ניתנת לצפיה ללא קושי? כשנדב דקר את יגאל הנאצי זה היה יותר טוב? כשהחייל של אבי אנס את קוקי זה היה יותר טוב? כשרואים אותם במועדון חשפנות עם בחורות ערומות כשרואים אישה דתיה שוברת לבעלה את הרגליים כדי שלא יברח שראוים מישהו חותך למישהו את הפאקינג אצבע זה היה קל לצפיה?! זו לא סדרה קלה לצפיה נקודה זה לא עושה את המפיקים לגברים זה עושה אותם למפיקים טובים שעושים את העבודה שלהם וזה מפרנס אותם בכבוד

כתיבה טובה?

צודק, זו לא סדרה קלה לצפיה וסצנת האצבע בהחלט היתה מזעזעת. אונס? הצחקת אותי, לשבור רגלים למישהו, בדיחה. והיה דווקא כייף לראות את נדב דופק את הנאצי אחרי שהבין שגמרו לו את הבחורה (ואמא שלו ידעה מיד ממש בלייב את כל ההתרחשות, פחחח) בקיצור אפשר לדון שעות במה יותר מזעזע אבל העובדה היא שכל הזמן מעלים את רף העוצמה והברוטאליות ואתם רק מחכים לראות מה עכשיו. כי עכשיו כבר אי אפשר סתם לאנוס מישהי...כתיבה טובה? ממש הצחקת אותי אבל אין לי כוח ולא התכוונתי להציק לכם. סתם עניין אותי כמה נמוך עוד תרדו. אולי אתם רוצים לראות הפלה שעושים למישהי בלי הרדמה? או אולי נאנוס את הילדה שלה לנגד עיניה...הכל הולך? אין שום מחשבה לפני כן? נשמע טוב ועושה הרבה חשק...ולידיעתך, זה בפרוש אחריות של המפיקים על עצמם ולאחר מכן ערוץ 3 שמשדר את הזבל אבל הראשונים הם המפיקים וכשמישהו יתבע אותם, לא ערוץ 3 יעמוד מאחוריהם...אלא כבוד כסא הנאשמים. (נתתם לי רעיון בחיי)

איתי בל

New member
אז תתבעי למה את מחכה

תתבעי... אני לא מאמין בלהיכנע לדרשות טרור... כנראה גם המפיקים לא אבל תתבעי לבריאות חושבת שזו כתיבה לא טובה? שזה נמוך? קודם כל אני רואה שעקבת אחרי הסדרה באדיקות... אז חבל שאת צופה בתכנים ירודים אבל אם זה לא לרמה שלך... לא טוב לך... תעבירי ערוץ ואז באמת לא תצטרכי להציק לנו

למעלה