נראה שזה הופך למסורת...בארבי ת"א 7.8!!!

התקוה 6

New member
נראה שזה הופך למסורת...בארבי ת"א 7.8!!!

נראה שזה הופך למסורת חודשית... התקווה 6 - אפרוקליפטוס!!! במופע - "לילה לבן" -הופעה + מסיבה עד אור הבוקר פתיחת דלתות בשעה 00:00 מחיר כרטיס: 50 ש"ח כרטיס + דיסק = 80 ש"ח "התקווה 6 היא תקווה גדולה ואפילו עצומה ודומה שהלהקה הזאת תצליח לממש בינלאומית את ההבטחה המוסיקלית הגלומה בה, אם עדיין לא עשתה זאת." ("עמוס אורן -"הבמה) "תופעה בימתית סוחפת" (לירון תאני- ידיעות אחרונות) התקווה 6 הרעידו את הקירות, התיזו טיפות זיעה, הרעיפו אהבה וחום לקהל, ועשו לכל האנשים שהגיעו להופעה שישי שמח וקופצני עם המוזיקה המעולה של אחת הלהקות היותר טובות שיש לנו בתעשיית המוזיקה בארץ. (NO-R - גלי סיטון ) "הערב הזה בבארבי לקח את הקהל למקומות מרקידים מקפיצים משמחי לבב" יוסי חרסונסקי "להקת הרגאיי הכי פעלתנית בארץ" (גיא שחם- עכבר העיר) "מדובר בלא פחות מ...נו,איך אומרים את זה בקלישאתית? תופעה. (רביד אורן- מעריב) "גיבורים בכל במה רלוונטית" - "פנאי פלוס "היה תענוג לראות אותם ולהרגיש אותם.רוב הלהקות בישראל יכולות רק לחלום על קהל כזה.הם עשו את זה" - (בן שלו - הארץ) הלהקה הכי שמחה שפועלת היום בישראל" - (לילי עבודי - עכבר העיר )

xXx Shiraz xXx

New member
"תופעה בימתית סוחפת"

זוהי ההגדרה התמציתית ביותר שיכולה לתאר את הלהקה... BIG UP הפעם ב"ה אני שם!! ITS BEEN TOO LONG

ofleibo

New member
../images/Emo31.gif לצערי אני מעביר חפיה בתפקיד בשבוע הזה..

arix2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

Babylonation

New member
../images/Emo31.gif אני בחו"ל!

אני בארה"ב לשבועיים מיום שני הקרוב.. אוהב אתכם מאוד ואגיע להופעה שאחזור=]

מרלוםםם

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה