נרדם נרדם..
ג'קו ב24 אתמול

נרדם נרדם..../images/Emo202.gifג'קו ב24 אתמול

פתחתי 24 בדיוק לאמצע ראיון של ג'קו ומה קשורים ונרדם על החולות ג'קו ואון.. מזל שטלפתיית נשמה עוד עובדת
(כי בעדכונים..נתנייתים, אין מה לדבר, קבלו מינוס במדעי הפייסבוק!
... זו לא יונת דואר חח) טוב, ממה שהספקתי לראות והשלמתי..האלבום בתהליכים..היתה איזו פגישה חשובה ומכרעת בעניין אז- אנרגיות חיוביות לג'קו ויהי מה
ממ מה עוד דובר שם.. יניב זרוק (ברית עולם וכו') נבחן לכוכב נולד8..האמת, מפתיע מאוד..בהצלחה רבה לו נחכה לאודיישנים ולסיום נרדם על החולות - http://www.mako.co.il/music-24/24new-music24_video

אמאשבע

New member
תודה רבה על העדכון!

ממש התייבשתי כאן בהמתנה על איזה שהו מידע על ג'קו. משום מה לא הצלחתי לראות בלינק ששלחת [מה עשיתי לא נכון?]

אין בעד מה:) הלינק

הוביל לאתר עצמו משם אפשר לבחור "מה קשור היום שעכשיו" (אגב סתם לידיעה,ראיתי שיש שם גם את כל השידורים מהאולפן השקוף הישן ..לוחצים על המילה האולפן החם + מצד ימין) אני אנסה לתת לך - לינק ישיר

אני רואה שלא עובד..

תלחצי על הקישור הראשון שנתתי ומה שכתבתי > מה קשור (מצד שמאל)> הקליפ הראשון זה זה..

אמאשבע

New member
תודה! הצלחתי! אהבתי!

"פלאי הטכנולוגיה" = אנו מתפאלים אם זה עובד....

../images/Emo13.gif תודה שמיים

תודה על הפרטים והלינק! מינוס במדעי הפייסבוק -

../images/Emo13.gif מה נשמע?

לא ראיתי אותך לאחרונה בפייס.. מקס' נדבר שם.. אולי אני אשקול לעבור לפורום מזרחית..יהיו לי הרבה דווחי משה פרץ קובי פרץ אבי פרץ..ושיראל
שבוע טוב שיהיה לך ולכולם!

את מתכוונת למומי מומי מומומומומומי המלך ../images/Emo3.gif

תודה בעבור הלינק... נתניה אשדוד רחובות רחובות רחובות....

את בסדר..כ"כ בסדר../images/Emo3.gif

בקרוב במצעד של געל-גלצ חח.. מקווה שנהנית אתמול עם החברים אצל הארנבות
או כמו שאורן אוהב לצעוק ..יאללה חולוני'ה

לא את... לא את... לא את ../images/Emo8.gif

את לא מבינה איזה בלאגן היה עם הרשימות שם וזאת שרשמה אותנו לא היתה שם ולא היתה זמינה ואנשים חיכו בחוץ בקור כי זאת שעמדה שם לא מצאה את האנשים ברשימות.... בקיצר התייאשנו והלכנו לשתות משהו במקום אחר.... בכל מקרה היה נחמד להיפגש עם חברים שמזמן לא נפגשתי איתם. יאללה חולונ'יה ידחה לפעם הבאה... כנראה שזה לא היה היום של אף אחת מאיתנו :)

זה מה שאמרו שעלול לקרות..

מה אפשר לצפות מהפקות בשני שקל..הגיע הזמן שיוחזר המיוזיק רום!או לפחות משהו באותה רמה.. לפחות לא בזבזתם ערב.. הקטע שלא רצינו להתקרר בנמל..ובסוף נהייתי חולה לגמרי מטיול ביום שמש..
..טוב,קצת תרופות סבתא (ושק תרופות מהרופאה) יעבור..

יוחזר המיוזיק רום ומהר ../images/Emo13.gif

מסכימה לגמריי.... תרגישי טוב מותק. הכי טוב זה מנוחה... אני מוכנה לקחת לי כמה ימי שיזוף ליד הבריכה בבית האח הגדול בלי החפירות של ארז
בכלל נמאס מהקור הזה... יוחזר המיוזיק רום ויוחזר הקיץ

אני בעד../images/Emo45.gif

ימי שיזוף בבריכה נשמע טוב.. ממש אקסייט
טוב לחכות לקיץ נראה קצת רחוק ..אני מסתפקת באביב שמתקרב
קצת יותר ימי שמש בלי רוח קרה לבריאות שלי ושל כולם זה בטוח יועיל..

שמיים, תודה!

סליחה על האיחור, שיהיה לך המשך שבוע טוב.... יש לי תקופות עם פייסבוק.. מין תקופה כזאת. יהיה טוב.

למעלה