נשיא המדינה קצב מואשם באונס..

omerlich

New member
נשיא המדינה קצב מואשם באונס..

דעתכם על הפרשה? מי מתאים לדעתכם להחליף אותו?

מחריד,

בעידן בו "האזרח מספר 1 " מואשם באונס, ראש הממשלה נחשד ונחקר מספר פעמים על שחיתות , הרמטכ"ל מתפטר כי כשל במלחמה ושר הביטחון הוא אמיר פרץ..... לא נותר אלא לבכות, ובאמת לנסות לראות מי יהיה ראוי.... במצבנו אנו, לא נראהל י שיש מישהו שיכול להיות ראוי.... השופט חשין?????

Fleddermaus

New member
אולי הגיע הזמן לבטל את מוסד הנשיאות

עניין מיותר לחלוטין.

Fleddermaus

New member
התפקיד הייצוגי הזה מיצה את עצמו

כיום הוא משמש כטובת סוף-דרך הניתנת לפוליטיקאים. אין בין נשיא המדינה ובין נשיאות על המדינה דבר וחצי דבר. ראוי שהאדם המייצג את ישראל ינהל את המדינה. אפשר לוותר על המוסד המיותר הזה.

omerlich

New member
עכשיו אני...

לפי דעתי,ראוי ואף רצוי שיהיה לנו מוסד טקסי,זה מקובל המדינות אירופה. נכון שמעמדו נפגע בשל הנשיא קצב,הייתה דעה מעניינת על זה בYNET(שאני לא מצליח למצוא משום מה). מדינת ישראל לא מתברכת בראשי ממשלה ייצוגיים(אולמרט,שרון,ברק),ועל כן יש צורך במדיניות שתשדר ממלכתיות וטקסיות,כזו שכשהיא נוחתת יפרסו לה שטיח אדום,ולא תזכיר כל הזמן פרשיות,ולכן כרגע(לדעתי) האיש המתאים ביותר לתפקיד הוא שמעון פרס. אדם שהקדיש את כל חייו לטובת ישראל(לפי ראיית המבט שלו),הביא לישראל עוצמה אדירה שמרעידה את מדינות ערב. אותו אחד שמסרב להגיד נואש,צריך כן לתת לו כבוד אחרון,והוא כרגע מבין הבודדים שעונים לקריטריון זה.

תמיר1991

New member
בחיים לא פרס, האפס הזה לא ראוי.

רובי ריבלין
ראוי ועוד איך. תמיר.

Fleddermaus

New member
הצחקת את הסבתא שלי...

רובי ריבלין? הוא ליצן מוחלט. לא נמאס לכם מנשיא פוליטיקאי, ועוד אחד שאין לו שום חיים מחוץ לכנסת? אם כבר אז שיבחרו איש רוח או איש אקדמיה לתפקיד הזה.

תמיר1991

New member
נראה לך שהיום יבחרו איש רוח?../images/Emo6.gif

רובי ריבלין מלך
אפילו שהוא מהימין, הוא הדמות הייצוגית והמתאימה, וראו את כהונתו הנדירה כיו"ר כנסת מרשים. כן ירבו כמוהו. תמיר.

Fleddermaus

New member
מרשים? מה הוא עשה?

חוץ מלדבר ולצעוק נגד ההתנתקות בטקס יום העצמאות... שיבחרו איש רוח, נמאס מפוליטיקאים שלא מייצגים אפילו את הנעליים של עצמם. בית הנשיא הוא לא משכן כבוד לבוגרי מרכז הליכוד.

תמיר1991

New member
טוב, בקשר לריבלין לא נסכים בהקדם,

אבל איש רוח, לצערי, לא ייבחר...
על מי היית ממליץ? אני על אלי ויזל
תמיר.

Fleddermaus

New member
אלי ויזל מועמד לא רע...

אני מוכן להיות בעד מאיר שלו, או אפילו יוסי שריד (על אף היותו פוליטיקאי לשעבר, בין הישרים שבפוליטיקאים הישראליים).

תמיר1991

New member
לדעתי כדאי לבדוק את זה עד הסוף.

לדעתי הוא הטריד מינית מישהי אחת ומשם הפרשה התגלגלה לקונספירציה הזויה. צריך לבדוק את העובדות ולראות בדיוק מה קורה, אל תשפטו מראש. תמיר.

אשרת

New member
12 נשים שונות, בגילאים שונים

חברי ליכוד, יועץ משפטי לממשלה, פרקליטות ומשטרה - כולם חברו נגד משה קצב?! הדבר היחיד שהזוי לכל זה , שיש אנשים שבאמת מאמינים לשטויות הללו. היועץ למשפטי לא היה מעז!!! להגיש כתב אישום נגד האזרח מספר 1 של המדינה אם אין לו בסיס יחיסת חזק לאישום שלו,אחרת הוא מתבזה לחלוטין וזה סוף הקריירה שלו.

תמיר1991

New member
לא אמרתי שהוא חף מפשע -

אמרתי שאולי הבלון התנפח קצת יותר מדי..... צריך לבדוק את זה, אחרת אנחנו כולנו בצרות. תמיר.

omerlich

New member
בחקירות בכירים

עוד יותר נזהרים בד"כ,ראו כמה פרשיות היו לא הוגש כתב אישום,במקרים כאלה צריך ראיות מאוד מאוד מוצקות

למעלה