נשים והדת...

נשים והדת...

לכל הבנות המין היפה בפורום (כל מה שנכתב לא דעה אישית שלי) הייתי רוצה לשאול אתכן: איך אתן מתמודדות עם העובדה שאתן באתן לעולם אך ורק כעזר למין החזק? הלא זו השפלה שאין כדוגמתה! התורה הפכה אותכם לכלי שימוש ולא יותר... כל מה שתגידו על שיוויון לא יעזור לכן הלא אתן מאמינות בתורה? והיא קבעה לכן את הדרגה.

השונמית

New member
נו, מה קורה? אין תגובות?

אני מחכה כבר יומיים לראות מה אתן תענו לו, אבל אין קול ואין עונה... אני צריכה לעשות הכל בשבילכן? לא ולא! ועוד דבר, גזרתי על עצמי שתיקה יומיים תמימים, והפורום הזה מת! אני צריכה להתחיל לדרוש מ``תפוז`` שיעבירו את הכסף מהפרסומות שלמעלה ישירות לחשבון הבנק שלי, ``ואם לא - מתה אנכי`` (קצת אקטואליה `היסטורית`)

גיטרה

New member
את לא חושבת שאנשים לא

ששים כ``כ להגיב ולכתוב כאן, בגלל סגנונך ``היורד`` והמתלהם לא מעט ולא אחת כלפי מי שכותב דברים בתום לב ומכיוון שזוהי עמדתו ודעתו, ואת ברוב התלהמותך או אינני מבין מדוע, אינך חסה על כבודם של הכותבים בעלי דעות ועמדות השונות מעמדותייך, ו``יורדת`` עליהם ללא כל התחשבות ומבלי לדעת כלל מי הכותב ומה הם רגישויותיו האישיות? אני למשל נהנה לקרוא בד``כ את דברייך המעמיקים והמחודדים, אף שאני חולק עליהם לעתים ולעתים מסכים איתם מאוד, אך סולד מגישתך ``הירדנית`` כשאת מרשה לעצמך לרדת ברמה האישית על כל מי אשר דבריו לא נראים לך. לתשומת לבך!!!!!

גיטרה

New member
ואוסיף שני ציטוטים

אחד מחז``ל: ``אמר להם הקב``ה לישראל: בני מה אני מבקש מכם? אין אני מבקש מכם אלא שתהיו אוהבים זה את זה ו--מ--כ--ב--ד--י--ם (כן כן: מכבדים!) זה את זה`` שני מירמיהו: `` כה אמר ה` אל יתהלל החכם בחכמתו ואל יתהלל העשיר בעשרו ואל יתהלל הגיבור בגבורתו כי אם בזאת יתהלל המתהלל השכל וידוע אותי כי באלה חפצתי נאום ה``` אינני בטוח שדייקתי בציטוטים, לא הסתכלתי במקןר אלא רשמתי מתוך זכרון בעל פה לכן ייתכן שהיו אי דיוקים פה ושם, אבל רוח הדברים הועברה כראוי. יום נעים לכולם!

למעלה