נשים שלא גומרות בחדירה

אישון34

Well-known member

לא אחת תהיתי אייך נשים מסויימות גומרות בחדירה,איזה כייף להן בשעה שאני צריכה לקחת את המקל ולשחק עם עצמי בכדי לגמור.​

ובעצם אייך זה אצלכן?
יש שיגידו לי"מה זה משנה אייך-העיקר שאת גומרת..ועדיין.
וואדי אלן ניסח זאת באופן מושלם.

"איך אני יודע שאני טוב בסקס? כי אני תמיד גומר".

אישוניאיש.
טוב בסקס.

Mo432020

Well-known member
לאאא הלוואי...עם המקל מגרה את הדגדגן כמו רובן או כולן.
לאחרונה גיליתי את "שיטת המקלחון והזרם". ;-) .לא מתעצלת בקור הזה בחיי...ממש אוהבת את מה שאני.
גם עם המקל והפנינים המסתובבות? עם העיקולים המיוחדים והרטטים המשתנים?
2 אנקדוטות
1. פעם קניתי לי ולחוקתי, אביזר שגם מגרה מבפנים וגם מאפשר חדירה בו זמנית, ואז הכל רוטט שם ביחד .
2. יום אחד החלטנו לחקור את נושא הגירוי הפנימי, ישנם מדריכים, סופשבוע אורבני בת״א, זמן לחקור ולגלות וזה קרה..., אמנם לא היו ממטרים מטורפים, אבל היה רטוב מאוד מאוד.

אבח"י

Well-known member
לאאא הלוואי...עם המקל מגרה את הדגדגן כמו רובן או כולן.
לאחרונה גיליתי את "שיטת המקלחון והזרם". ;-) .לא מתעצלת בקור הזה בחיי...ממש אוהבת את מה שאני.
גם אני גיליתי לפני שנים את מנעמי זרם מים חם, בלחץ גבוה הישר על האשכים. עונג שמיימי, אגב. במקרה דנן, אני גומר בהשתנה ולא בפליטת זרע. כמו ילד בן 3 B-)

מאלף שבלולים

Well-known member
אתה ממש לא יכול לזרוק כזה משפט ולהעלם. ;-) .ממש לא.ועניין החדירה /האורגמה אישי לכל אישה ומה שמגרה אותה.
לא נעלמתי, התקלחתי....
ללא חדירה לפרטים, צריך להיות קשוב ומכיל כשנכסים למיטה עם אישה חדשה, להרגיש כל תנועה ושריר, לדעת איפה ללטף ואיפה ללחוץ, מתי להתקדםומתי לסגת.
בקיצור, לוודא שהיא תגמור כמה פעמים לפני.
אחר כך אני יכול לעשות מה שבא לי....

דקל נור*

Well-known member
לא נעלמתי, התקלחתי....
ללא חדירה לפרטים, צריך להיות קשוב ומכיל כשנכסים למיטה עם אישה חדשה, להרגיש כל תנועה ושריר, לדעת איפה ללטף ואיפה ללחוץ, מתי להתקדםומתי לסגת.
כמה פעמים 🙄....אתה קשקשן.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לא נעלמתי, התקלחתי....
לא זוכרת שגמרתי כמה פעמים...אולי כשאני לבד עם עצמי אז פעמיים..בהפסקה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא זוכרת שגמרתי כמה פעמים...אולי כשאני לבד עם עצמי אז פעמיים..בהפסקה.
לעניות דעתי (ורק דעתי), גבר שיודע מה הוא עושה ויחד עם זה, מנסה לחוש את קצב פעימות הלב, את הרעידות בגוף ואת קצב הנשימה, תוך שהוא עוקב כל הזמן אחרי השינויים הדקים שמלווים את אלה, יכול לעשות קסמים ולהביא גם לכמה גלים של ריגוש בגוף שצמוד אליו. הייתי מעז ואומר, שהדבר הכי חשוב במעללים הללו, הוא יכולת כל צד להיות קשוב למה שמרגש את הזולת, ואז, גם ללא יותר מדי דיבורים ושאלות מנחות, אפשר לזרום רחוק.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לעניות דעתי (ורק דעתי), גבר שיודע מה הוא עושה ויחד עם זה, מנסה לחוש את קצב פעימות הלב, את הרעידות בגוף ואת קצב הנשימה, תוך שהוא עוקב כל הזמן אחרי השינויים הדקים שמלווים את אלה, יכול לעשות קסמים ולהביא גם לכמה גלים של ריגוש בגוף שצמוד אליו. הייתי מעז ואומר, שהדבר הכי חשוב במעללים הללו, הוא יכולת כל צד להיות קשוב למה שמרגש את הזולת, ואז, גם ללא יותר מדי דיבורים ושאלות מנחות, אפשר לזרום רחוק.
כתבת הכי מדוייק שיש.
שבוע טוב ומבורך.

לא נעלמתי, התקלחתי....
ומה לגבי אשה לא חדשה :unsure:

למעלה