נשמע הגיוני?

מקסים 45

Well-known member
ידיעה ראשונית ממקור בלתי רשמי -
*אירוע זיהום הים הוא פיגוע איראני*
וזה הסיפור שיש עליו צו איסור פרסום:
ידוע מזה זמן כי אירן תנסה לזהם את מקורות המים של ישראל, ידוע גם שעיקר מי השתיה כיום של ישראל מגיעים ממי ים מותפלים.
וזה הסיפור - ספינה עם דגל יווני הגיעה דרך תעלת סואץ לנמל פורט סעיד במצרים, כאשר הגיע לשם מהים האדום, כנראה עם נפט איראני.
הספינה יצאה ממצרים ושטה לכיוון ישראל שפכה את הנפט לים וחזרה למצרים, משם המשיכה ליעד שלה בספרד.
לא היתה לספינה, שיעדה נמל בספרד, שום סיבה להגיע אל מול חופי ישראל ולחזור חזרה למים הטריטוריאליים של מצרים, אלא אם מדובר בפיגוע איראני.
זו הסיבה אשר בגללה הגיע בפתאומיות שר האנרגיה המצרי לישראל והוטל איסור פרסום.
האם זה הגיוני - אתם תשפטו.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
ידיעה ראשונית ממקור בלתי רשמי -
*אירוע זיהום הים הוא פיגוע איראני*
וזה הסיפור שיש עליו צו איסור פרסום:
ידוע מזה זמן כי אירן תנסה לזהם את מקורות המים של ישראל, ידוע גם שעיקר מי השתיה כיום של ישראל מגיעים ממי ים מותפלים.
וזה הסיפור - ספינה עם דגל יווני הגיעה דרך תעלת סואץ לנמל פורט סעיד במצרים, כאשר הגיע לשם מהים האדום, כנראה עם נפט איראני.
הספינה יצאה ממצרים ושטה לכיוון ישראל שפכה את הנפט לים וחזרה למצרים, משם המשיכה ליעד שלה בספרד.
לא היתה לספינה, שיעדה נמל בספרד, שום סיבה להגיע אל מול חופי ישראל ולחזור חזרה למים הטריטוריאליים של מצרים, אלא אם מדובר בפיגוע איראני.
זו הסיבה אשר בגללה הגיע בפתאומיות שר האנרגיה המצרי לישראל והוטל איסור פרסום.
האם זה הגיוני - אתם תשפטו.
אבל יא וולאד איל כחאב, אני לפני 3 ימים כאן בפורום הזה אמרתי את זה |שמאל|
אמרתי שזה פיגוע של האיראנים
אילו הייתם רק קוראים את מה שאני כותב.
יש בי נגיעות נבואיות מדי פעם. |אליהו|

קבצים מצורפים

• 123 אני אחשוורוש.jpg
    123 אני אחשוורוש.jpg
    KB 201.4 · צפיות: 2

Harrington

Well-known member
מנהל
זה לא בלתי הגיוני. אבל עובדה זו לא הופכת את זה לסיפור נכון כמובן :).

הדבר היחיד שלא הגיוני בעיני, נעוץ בעובדה שגם את המים המזוהמים אפשר להתפיל להבנתי. כלומר אין כאן פגיעה אמיתית, ממשית, במקורות מי השתיה של ישראל. לכל היותר פגיעה אקולוגית כפי שאנחנו כבר יודעים. האם אירן תסתכן בפיגוע ישיר נגד ישראל (קרי שלא באמצעות ארגון בת כנהוג) רק כדי לפגוע בצבי ים ולוייתנים שאפילו לא בטוח שיש להם אזרחות ישראלית או סבים יהודיים?

דיברגנט חדש

Well-known member
זה לא בלתי הגיוני. אבל עובדה זו לא הופכת את זה לסיפור נכון כמובן :).

הדבר היחיד שלא הגיוני בעיני, נעוץ בעובדה שגם את המים המזוהמים אפשר להתפיל להבנתי. כלומר אין כאן פגיעה אמיתית, ממשית, במקורות מי השתיה של ישראל. לכל היותר פגיעה אקולוגית כפי שאנחנו כבר יודעים. האם אירן תסתכן בפיגוע ישיר נגד ישראל (קרי שלא באמצעות ארגון בת כנהוג) רק כדי לפגוע בצבי ים ולוייתנים שאפילו לא בטוח שיש להם אזרחות ישראלית או סבים יהודיים?
ממש לא רק הם, כל הדגה מזוהמת ומשרד הבריאות הוציא הודעת אזהרה מאכילת דגי ים.

למעלה