נתוני "האח הגדול"

הכותרת קשורה לנתונים כניסה כאן לפורום:
נושא שנקרא מה חשבתם היו 154 ציפיות
החלום ושברו 129
מעוניין להכיר 117
מאור שוויצר 147

ויש עוד..

אז אנשים נכנסים קוראים ולא מגיבים למעט "הקבועים"..כן,גם אני נכנס לפורומים נוספים ולא מגיב,ההבדל בנושאים שאני מבקר הם נושאים "מעניינים" כמו סקס או אקטואליה שיש בהם אקשן..כאן,הפורום הוא להגדרת גיל מסויימת למרות שיש כאן נושאים מכל תחום..
פעם לקחתי קשה את חוסר הפעילות,היום אני נמצא במצב שאם לא תהיה פעילות לא יפריע לי ובנוסף ייסגר כמו פורומים 40 ו 60..

*חבל,אבל אני מבין שיש מקומות או נושאים יותר בעלי חשיבות.
אני לא מעלה נושאים בקרוב,נותן למי שרוצה שהפורום יתפקד להעלות,וגם אם לא לפחות הפורום עשה את שלו תקופה.

פונדיצ'רי

Active member
הכותרת קשורה לנתונים כניסה כאן לפורום:
נושא שנקרא מה חשבתם היו 154 ציפיות
החלום ושברו 129
מעוניין להכיר 117
מאור שוויצר 147

ויש עוד..

אז אנשים נכנסים קוראים ולא מגיבים למעט "הקבועים"..כן,גם אני נכנס לפורומים נוספים ולא מגיב,ההבדל בנושאים שאני מבקר הם נושאים "מעניינים" כמו סקס או אקטואליה שיש בהם אקשן..כאן,הפורום הוא להגדרת גיל מסויימת למרות שיש כאן נושאים מכל תחום..
פעם לקחתי קשה את חוסר הפעילות,היום אני נמצא במצב שאם לא תהיה פעילות לא יפריע לי ובנוסף ייסגר כמו פורומים 40 ו 60..

*חבל,אבל אני מבין שיש מקומות או נושאים יותר בעלי חשיבות.
אני לא מעלה נושאים בקרוב,נותן למי שרוצה שהפורום יתפקד להעלות,וגם אם לא לפחות הפורום עשה את שלו תקופה.
צריך להכיר בעובדה שבני חמישים כבר פחות מייצרים עניין ויש להם פחות כח להגיב, פחות מוטיבציה להשמיע. 😏. וזה בסדר.
מצד שני, למאלף יש חיים מסעירים והוא לא מסגיר קמצוץ לטובת הפורום. אז לך תבנה מדינה...

מאלף שבלולים

Well-known member
לא צריך להרים ידיים.
ההמשק הזה עובד אחרת ורוב האנשים שורצים ברשתות החברתיות.
צריך יותר סבלנות.

אני לא מנהל יותר.ביקשתי להסיר אותי ואכן בכניסה לפורום אין יותר את הניק שלי.מקווה שיש כאלה שירצו לנהל כאן ולהחיות את המקום..

דקל נור*

Well-known member
אני לא מנהל יותר.ביקשתי להסיר אותי ואכן בכניסה לפורום אין יותר את הניק שלי.מקווה שיש כאלה שירצו לנהל כאן ולהחיות את המקום..
תודה על הניהול. מאמינה שהפורום ישרוד
בכבוד. ואם לא, תוכלו למצוא אותי בפורום "אלירז שדה".

מאלף שבלולים

Well-known member
היה נחמד. אולי ירים מישהו את הכפפה. בשם הכותבים כאן (מדי פעם)
תודה

למעלה