נתחיל בהימורים - כמה כמה יהיה ?- לשרשר בבקשה

dornat

New member
ההימור שלי

ליכוד בראשות נתניהו - 25 מנדטים קדימה בראשות ציפיטפוט (צרת החוץ) - 22מנדטים ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן - 19 מנדטים העבודה בראשות אהוד ברח - 17 מנדטים ש"ס בראשות אלי ישי (גונב כספי החילונים כדי להנציח את העוני - "בשם הדת") 16 מנדטים הימור להרכב הממשלה: ליכוד יקח את ציפיטפוט וש"ס (לדעתי ליברמן עלול להישאר בחוץ כי נתניהו הבטיח לחרדים שיקח אותם, והחרדים כמובן לא ישבו עם ליברמן, אבל למה צריך את ליברמן כשיש את מפלגת הבובות של ציפיטפוט? יש שם הרבה מחבריו של ביבי ליכודניקים לשעבר ע"ע שאול מופז) תסריט יותר אופטימי (תמיד כייף לשקוע בחלומות): ביבי לוקח את ציפיטפוט וליברמן -->ש"ס בחוץ --> ממשלת ימין חזקה כי לא קורסת מעומס תקציבים של החרדים --> אבל ביבי יראה פחות טוב באור הזרקורים כי הוא כבר לא שושנה בשדה הקוצים כי יש גם את ליברמן שהוא תותח ומנהיג לא פחות מביבי אם לא יותר וזה קצת... מאיים.

ההימור שלי

הליכוד - 26 קדימה - 23 ישראל ביתנו -21 העבודה - 16 ש"ס - 12 לדעתי נתניהו יישב בממשלה עם ליברמן, ברק והמפלגות הכתומות (שהם ביחד כ 12 מנדטים) בממשלה אני מקווה שליבני לא תהיה בממשלה למרות שיש לה סיכויים טובים והכל... ש"ס אני די בטוח שלא ייכנסו לממשלה... אז מה אם נתניהו הבטיח להם... לא נראה לי שהוא יעשה את זה

למעלה