נתחיל בסקר

Edgar Davids

New member
הלוואי שלכולנו יהיו רק הבעיות האלו.

תאמיני שלכל אחד יש את הבעיות שלו.. אפילו לבן אדם הכי קרוב לשלמות בעולם יש לו בעיות... כשמצליח משהו תמיד יקרה משהו שיפריע.. תלוי איך מסתכלים על החיים... ולא , לא שוב להסתכל על הכוס המלאה. להסתכל על החיים מזוית אחרת פשוט..

Satla ruleS

New member
אז באמת בזכות זה אני שורדת..

וכולנו שורדים! יש כאלו שהולך להם פה קל, ושם קשה.. יש כאלו שהולך להם שם קל, ופה קשה.. אבל בתכלס, לפעמים אני מרגישה שאני ממש חיה בהצגה! פתאום מגיע הרגע הזה שנשברים.. ואז..אז אני שומעת את וולקאם טו מיי לייף-ברגע הזה שחושבים שהכל אבוד..

double O S

New member
תאמיני לי שעוד כמה שנים../images/Emo96.gif

את תסתכלי אחורה ותגידי "אלה היו הבעיות שלי?!?!?!?! איזה אדיוטי!!!!!!!!1"

Edgar Davids

New member
ואחרי עוד כמה שנים שוב תגידי...

על הבעיות שהיו אז.. וזה פשוט לא נגמר עד שזה נגמר..

קרניjack

New member
פחחעעעע היסטוריה../images/Emo70.gif

אבל תרשו לי לצחוק, נכון
כי לי יש בגרות מחרותיים בספרות

Satla ruleS

New member
ואז בגן עדן.... ../images/Emo3.gif

[כן, אני כבר מעכשיו מחליטה שאני יהיה שם
מואעאההאאהעה] לא יהיו לי יותר בעיות =]] ואני יסתכל על כל האנשים בעולם מלמעלה..ויראה את הבעיות שלהם.. אוף לומשנה, בקיצ. תודה לכל המגיבים! אפשר להגיד שעזרתם אפילו
אני החלטתי כמה החלטות בימים האחרונים.. ואני מקווה שאלו היו צעדים נכונים! לומדים המון מטעויות =]]

קרניjack

New member
perefect ואיידו דו אניטינג

את שניהם, כי פשוט פרפקט.....קל להדזדהות עם זה ואיי דו אניטינג כי .....פשוט כך.

SPFAN

New member
הממ אפשר 2? תודה :) חח

Welcome To My Life - אני אוהב ת'שיר הזה כי דבר ראשון, זה פשוט שיר יפה בכל דרך אפשרית: מוזיקה, מילים, קצב... ודבר שני, כי זה פשוט שיר שאפשר להתחבר אליו כ"כ בקלות. Perfect - את השיר הזה אני אוהב גם בגלל כל העניין של המוזיקה, המילים והקצב, אבל גם בגלל ש-(עם כל הקיטשיות שבעניין)הוא ממש נכון - אף אחד לא יכול להיות מושלם
זהו

Satla ruleS

New member
בקשר לפרפקט..

זה בעצם מדובר על מישהו שמרגיש שהוא לא מספיק טוב בשביל אבא שלו?

למעלה