נתיב העשרה

מצב
הנושא נעול.

abcd80

New member
נתיב העשרה

נתיב העשרה
שלום, אני מעוניינת לדעת האם יש קווים בכלל למושב נתיב העשרה מאיזור אשקלון או קרית גת? תודה מראש לכל מי שיידע

euronitzan

New member
קו 37 מאשקלון, כ 4 פעמים ביום.

נתיב העשרה
שלום, אני מעוניינת לדעת האם יש קווים בכלל למושב נתיב העשרה מאיזור אשקלון או קרית גת? תודה מראש לכל מי שיידע
קו 37 מאשקלון, כ 4 פעמים ביום.

נסי לבדוק באתר אגד + תעבורה

נתיב העשרה
נסי לבדוק באתר אגד + תעבורה
אגד + תעבורה היא זכיינית התחבורה הציבורית באיזור אשקלון והנגב.

abcd80

New member
תודה על התגובות ../images/Emo140.gif

נתיב העשרה
תודה על התגובות

אבל לא הבנתי הקווים 036 ו- 037 שייכים לאגד או לתעבורה?? לא שמעתי אף פעם על תעבורה..

abcd80

New member
סליחה עכשיו ראיתי בתגובה האחרונה

תודה על התגובות

אבל לא הבנתי הקווים 036 ו- 037 שייכים לאגד או לתעבורה?? לא שמעתי אף פעם על תעבורה..
סליחה עכשיו ראיתי בתגובה האחרונה
שאלה שייכים לאגד.

אורי404

New member
036 ו-037 הם קווים של אגד המוכרים.

תודה על התגובות

אגד פלוס תעבורה זו חברה חדשה שפועלת באיזור אשקלון-קרית גת (אך לא בקווים הנ"ל). הבעלים של החברה החדשה הם חברת "תעבורה", חברת "תשתית" וחברת אגד.

abcd80

New member
הבנתי תודה על ההסבר

אגד פלוס תעבורה זו חברה חדשה שפועלת באיזור אשקלון-קרית גת (אך לא בקווים הנ"ל). הבעלים של החברה החדשה הם חברת "תעבורה", חברת "תשתית" וחברת אגד.
הבנתי תודה על ההסבר
בדקתי עכשיו באתר אגד - וראיתי את התחנות של המסלול אבל לא ברור לי איפה התחנה של נתיב העשרה? איזו תחנה זו?

abcd80

New member
הקפצה לגבי השאלה למעלה

הבנתי תודה על ההסבר
בדקתי עכשיו באתר אגד - וראיתי את התחנות של המסלול אבל לא ברור לי איפה התחנה של נתיב העשרה? איזו תחנה זו?
הקפצה לגבי השאלה למעלה
בהודעה האחרונה שרשמתי איזו תחנה זו של נתיב העשרה כי זה לא מופיע במסלול

מצב
הנושא נעול.
למעלה