נתנו לי היום הוראה קלאקסן 0.4

אסף בר1

New member
נתנו לי היום הוראה קלאקסן 0.4

יש לי נפרוטיק סינדרום. בעברי בילדות, הייתי מטופל בדיאליזיה.. יש לי אפילו סימן חמוד מאז
כעת לוקח מידי פעם, בתקופות... פרנדיזון 80-100 מ"ג, (אגב זה הרבה?!) ולאחרונה אומרים לי, לקחת במקביל קלאקסן. בעברי לקחתי כדורי סידן, ארגמיזול מה לא?! לפעמים יש לי תחושה שהרופאים הם חייזרים, שלא אומרים, או יודעים מה לעשות איתי... כאילו הם מתייחסים אליי אחרת. וכעת שאומרים לי לקחת קלאקסן במזרקים התעצבנתי!! כי שום דבר לא עוזר! אז אשמח אם משהו עבר מהלכים דומים. ומה ת'כלס אומר במציאות. אני לא ממש סומך על הרופאים. (למרות שאין לי ברירה) כאילו שמסתירים ממני.. איפו אני עומד?! כאילו מה רוצים ממני? האם זה מצב ידוע כאן?! יש כאן עם מי לדבר? או שטעיתי? (אם כן, אז סליחה)

D o r o t h y

New member
קילתי ועדיין מקבלת כל אחת מהתרופות שהזכרת

אבל כל אחת מטפלת במשהו אחר קלקסאן מיועדת לדילול הדם פרדניזון זה סוג של קורטיזון שאני קיבלתי כדי להתגבר על עלרגיה לתרופה אחרת, אני קיבלתי מינון נמוך יותר, אבל אני לא יודעת להגיד לגביך. כדורי סידן גם הם מיועדים לספק לך סידן ולא כתרופה עד כמה שאני יודעת. מה עם לשאול את הרופאים ולהתעקש על קבלת תשובה ?

Avraham F

New member
קלאקסן

נפרוטיק סינדרום הוא שם כולל למחלות כליה. השאלה היא מה מצבך היום? קלאקסן נוטלים לשם דילול דם לרוב במקרים של טרומבוזה (סתימה בכלי דם). קלאקסן יעיל יותר בהזרקה, אין מקום לעצבים. לפיכך, סיבת התרופות והמינונים המשתנים, ידועה לנפרולוג המטפל, שהוא זה שחייב לתת לך תשובות. לגבי כל תרופה "חדשה" אותה "מנסים" ה"חייזרים" עליך. למרות התיאור ההסטורי ומצבך ההיסטרי כיום, לא ניתן אפילו להדיוטות להשיב לך. לכן, פנה לרופא המטפל לשם תשובה על השאלות, זו זכותך. אם הוא מתחמק אז תחליף אותו. בריאות טובה יותר ושבת שלום,

אסף בר1

New member
../images/Emo9.gif כן, נוטה להיסטריה בנושא הזה, מצטער.

בהתחשב בעברי היה מצב גרוע, אח"כ אמרו עד גיל 20 זה יעבור, אני כמעט בן 27. והיה לי איזשהו הפסקה בנעוריי, ככה שהצלחתי פחות או יותר לעשות ולנהל דברים. אפילו הצלחתי לשכוח! ואני דיי קליל, שמח ותמים. כן אני יודע מה כל תרופה עושה, את זה אני יודע לשאול את הרופא, אבל האם זה נותן תמונה או כיוון שהמצב
בשנה האחרונה, היו סימנים. בילרופין וחלבונים גבוהים, כאבי ראש ועוד... לא יודע אם זה יועיל לי, לשמוע את הרופא. כי לפעמים לחיות ב"שקר" אופטימי, ולהגיד זה "יעבור", טוב יותר מהאמת שאני לא רוצה לשמוע. ככה נדמה לי וככה אני חושב. שאם רופא בוחר לא להגיד את ה"רעה", ולהראות אופטימיות ויגיד זה "יעבור", אני סומך עליו! ככה אני מסוגל לנהל בערך יחסית "חיים נורמאלים". אבל הסימנים מראים אחרת, אז רק רציתי לשאול האם אני חושב נכון או דרך נכונה?! שהסימנים מראים, השתלה, אידיאליזה וכו'. מקווה שמשהו הדיוטות מבינות
. ואיך בדיוק אחליף רופא? הוא ראש מחלקה, זה גם לא נעים, כי נוצר איזשהו קשר. או שאני צריך פסיכולוג
ת'כלס, מצטער אם היה רושם להיסטריה, אבל אני מנסה לקבל את הכל בפרופורציות. כלומר איך אתם ידעתם על חדשות, לפני או אחרי שהרופא אמר? סופ"ש טוב לכם.

Avraham F

New member
למושג היסטריה יש גם פן חיובי.

אסף, קשה להגיד לצעיר שעבר הרבה, מה צפוי לו בעתיד, אבל ... בעל המקצוע (הרופא) הוא המומחה לדבר, כאשר ההדיוטות במוחלט לא. משום שההדיוטות בפורום (כולל אני), אינם מכירים את התיק הרפואי שלך. לכן לנחש, זו לא חוכמה יתרה. היתה לי בעייה בעברי, כל הרופאים כולל מנהלים מהמחלקה, שיקרו לי, אמרו כל אחד בדרכו, שיהיה טוב והכל יהיה בסדר. רק רופא אחד אמר לי לבקשתי את האמת בפנים, לכן בחרתי רק בו לטיפול. אף אחד לא "אוהב" שמסובבים אותו, לכן כאן צריך להיות אסרטיבי. הרופא חייב לעדכן אותך על מצבך, במיוחד שהוא מנהל במחלקה. לכל תרופה נדרש הסבר ולכל טיפול מתוכנן צריך להכין אותך. התחמקות מן האמת, ע"י הרופא או על ידך, לא תרפא אותך. מחזק את ידיך, בריאות עותר טובה.

אסף בר1

New member
אראה את הצומת דרכים הזו...

אני עדיין אופטימי. (זה עדיף
) אבל אבדוק את הנקודות למחשבה. תודה!

למעלה