נתניהו חשב שאבו מאזן פראייר...אחרי שנתן לו את הר הבית, ביקש להתפלח אליו שנית....

אבנר ג

Well-known member
נתניהו לאבו מאזו: "תתן לי להקים עמדת מד"א על ההר
כדי לחסן את הפלסטינים על חשבוננו"

ואבו מאזן נפל ברצפה וכמעט התעלף מצחוק:
"לא ולא....הר ששוחרר לא יוחזר....."

1614223242585.png

marabo

Well-known member
אני יודע שבמסגרת שיטת המניפולציות שאתה נוהג להשתמש בה כשמדובר באירועים מביכים מבחינת השמאל הישראלי אתה טוען שנתניהו מסר את הר הבית אבל אין מה לעשות, העובדות הן שמי שמסר את הר הבית היה משה דיין.

אבנר ג

Well-known member
אני יודע שבמסגרת שיטת המניפולציות שאתה נוהג להשתמש בה כשמדובר באירועים מביכים מבחינת השמאל הישראלי אתה טוען שנתניהו מסר את הר הבית אבל אין מה לעשות, העובדות הן שמי שמסר את הר הבית היה משה דיין.
נתניהו לאבו מאזן: " ;-(
נתניהו לאבו מאזן: ;-( "טוב, נביא רק פאראמדיקים ערפים, אפילו לא יאהודי אחד"

אבו מאזן לנתניהו: "יאללה תצא בחוץ....בהתחלה פאראמדיקים, אח"כ שוטרים שישמרו על הפאראמדיקים, אח"כ
מתפללים יאהודים שיתפללו לשלום השוטרים, אח"כ צבא שישמור על המתפללים....אח"כ תגיד שזה שלכם מהתורה....אתה חושב שעשו אותי באצבע?.....זה מקום קדוש שלנו ורק שלנו....מפה עלה נביאנו מוחמד
לשמיים עם הסוסה המקודשת שלו אלבוראק....אף רגל יאהודית לא תדרוך על אלאקצא אלמובארכ שלנו....

1614234741721.png

marabo

Well-known member
נתניהו לאבו מאזן: " ;-(

נתניהו לאבו מאזן: ;-( "טוב, נביא רק פאראמדיקים ערפים, אפילו לא יאהודי אחד"

אבו מאזן לנתניהו: "יאללה תצא בחוץ....בהתחלה פאראמדיקים, אח"כ שוטרים שישמרו על הפאראמדיקים, אח"כ
מתפללים יאהודים שיתפללו לשלום השוטרים, אח"כ צבא שישמור על המתפללים....אח"כ תגיד שזה שלכם מהתורה....אתה חושב שעשו אותי באצבע?.....זה מקום קדוש שלנו ורק שלנו....מפה עלה נביאנו מוחמד
לשמיים עם הסוסה המקודשת שלו אלבוראק....אף רגל יאהודית לא תדרוך על אלאקצא אלמובארכ שלנו....

צפה בקובץ המצורף 15330

marabo

Well-known member
תחזור על זה אלף פעם, תספר סיפורים, תביא תמונות, תרקוד על רגל אחת, מה שתרצה...
אבל לא תוכל לשנות את העובדה שמי שמסר את הר הבית היה דיין

למעלה