נתניהו נואש....הציע לבנט (עם 7 מנדטים) את הבטחון, החוץ ועוד תיק "קטן"

אבנר ג

Well-known member
והיום הוא יוצא בקריאה נואשת גם לסער
וקורא לו לחזור לליכוד ומבטיח לעשות איתו רוטאציה (אבל הוא כמובן ראשון)

לעומת זאת לתומכיו מהליכוד (30 מנדטים) הוא ישאיר רק תיקי זבל
כי הרי ממילא הוא מזלזל בהם (בינינו - די בצדק)

שחר 676

Well-known member
מנהל

הליכודניקים מבינים שאלמלא יסכימו לקבל תיקים פחות "נחשבים" - השמאל הארור יעלה לשלטון.

הם מנסים למנוע בחירות נוספות או את עליית השמאל לשלטון - ואלו מטרות נעלות המחייבות פשרה.....לא ?

אז לפני הזלזול בליכודניקים אני מציע לך לזלזל בשמאלנים שהסכימו להצביע בניגוד של 180 מעלות לעמדתם הפוליטית והכל בכדי להדיח את נתניהו המתון בהרבה מהמנהיג הימני קיצוני לו העניקו את קולם. ( בנט/סער)

..

evglev1

Well-known member
מנהל
הליכודניקים מבינים שאלמלא יסכימו לקבל תיקים פחות "נחשבים" - השמאל הארור יעלה לשלטון.

הם מנסים למנוע בחירות נוספות או את עליית השמאל לשלטון - ואלו מטרות נעלות המחייבות פשרה.....לא ?

אז לפני הזלזול בליכודניקים אני מציע לך לזלזל בשמאלנים שהסכימו להצביע בניגוד של 180 מעלות לעמדתם הפוליטית והכל בכדי להדיח את נתניהו המתון בהרבה מהמנהיג הימני קיצוני לו העניקו את קולם. ( בנט/סער)

..
לא חושב שלאור ההתרסקות של בנט וסער בבחירות הם קיבלו קולות מהשמאל. ודווקא כשבממשלה הפריטטית עם גנץ כשהליכודניקים גילו שהם מקבלים רק שאריות הם התחילו להשתולל, גילה גמליאל למשל סירבה לתיק ההשכלה הגבוהה שנתפר במיוחד בשביל הממשלה הרחבה הפריטטית וגם למירי רגב היה צריך להבטיח משרד חוץ בממשלת גנץ כדי שתסכים שאמיר אוחנה יהיה שר לביטחון פנים והיא תסתפק במשרד התחבורה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

..
לשמאלניים היו עוד כמה אופציות חוץ מבנט וסער. אז די. אתה כדרכך רגיל בלומר דברי הבל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לשמאלניים היו עוד כמה אופציות חוץ מבנט וסער. אז די. אתה כדרכך רגיל בלומר דברי הבל.
ברור שהיה להם....מי טען שלא ?

אבל חלק מכם הצביע בוודאות עבור סער ובנט וחלקים אחרים התלבטו קשות אם להעניק את קולם לימין הקיצון או לשמאל - מה שמעיד שאתם הרבה פחות אינטילגנטים מן החזות אותה אתם מנסים להציג.... אני כבר יודע זאת מזמן אך יש כאלה שלא יודעים - ואני מעניק להם שרות הסברתי ראוי.

ולגבי "דברי ההבל" - מושון , אם היינו משוחחים בתקופה בה היית מנהל פורום היית חוסם אותי מזמן - היום כבר אין לך יכולת לחסום/להתעלל בכל מי שדעתו שונה משלך.....האין זה נפלא ? ;-)

בשרשור מקביל לנוכחי הסברתי לך עד כמה אתה וחבריך השמאלנים חסרי הגינות , כפויי טובה ואף הזכרתי לך מקצת מן הביקורות שנהגת לכתוב על נתניהו ושברבות הזמן הוכחו כהבלים מוחלטים - פייק ניוז פרי מקלדתך להתפאר , תמיכה במפיצי קונספירציות מגיפה , תמיכה במפגיני שמאל חסרי אחריות וכדומה....כמה נזקים עוללתם לעם ישראל.....שאלוהים יסלח לכם על חטאיכם הרבים כגרגירי החול שעל שפת הים.

אני יודע שקשה לך לצפות במראה אותה אני מציב בפניך ובמיוחד לאחר שהתרגלת להטיל אימה ולצנזר כל מי שחלק על דעתך......תתרגל יקירי - למה שאתה חווה קוראים "חופש ביטוי" - מדובר במושג חדש אותו לא הכרת בעבר אך עם הזמן אתה תתרגל לקיומו. :)

evglev1

Well-known member
מנהל
ברור שהיה להם....מי טען שלא ?

אבל חלק מכם הצביע בוודאות עבור סער ובנט וחלקים אחרים התלבטו קשות אם להעניק את קולם לימין הקיצון או לשמאל - מה שמעיד שאתם הרבה פחות אינטילגנטים מן החזות אותה אתם מנסים להציג.... אני כבר יודע זאת מזמן אך יש כאלה שלא יודעים - ואני מעניק להם שרות הסברתי ראוי.

ולגבי "דברי ההבל" - מושון , אם היינו משוחחים בתקופה בה היית מנהל פורום היית חוסם אותי מזמן - היום כבר אין לך יכולת לחסום/להתעלל בכל מי שדעתו שונה משלך.....האין זה נפלא ? ;-)

בשרשור מקביל לנוכחי הסברתי לך עד כמה אתה וחבריך השמאלנים חסרי הגינות , כפויי טובה ואף הזכרתי לך מקצת מן הביקורות שנהגת לכתוב על נתניהו ושברבות הזמן הוכחו כהבלים מוחלטים - פייק ניוז פרי מקלדתך להתפאר , תמיכה במפיצי קונספירציות מגיפה , תמיכה במפגיני שמאל חסרי אחריות וכדומה....כמה נזקים עוללתם לעם ישראל.....שאלוהים יסלח לכם על חטאיכם הרבים כגרגירי החול שעל שפת הים.

אני יודע שקשה לך לצפות במראה אותה אני מציב בפניך ובמיוחד לאחר שהתרגלת להטיל אימה ולצנזר כל מי שחלק על דעתך......תתרגל יקירי - למה שאתה חווה קוראים "חופש ביטוי" - מדובר במושג חדש אותו לא הכרת בעבר אך עם הזמן אתה תתרגל לקיומו. :)
למה רל"ב שמלאני שמצביע לבנט או לסער או שוקל זאת עדיין נשאר שמלאני וימני רל"בי שמצביע ללפיד או לגנץ כדי להחליף את ביבי כבר הופך לשמאל על מלא?

שחר 676

Well-known member
מנהל
למה רל"ב שמלאני שמצביע לבנט או לסער או שוקל זאת עדיין נשאר שמלאני וימני רל"בי שמצביע ללפיד או לגנץ כדי להחליף את ביבי כבר הופך לשמאל על מלא?
אין שום בעיה עם בנט - כל איש ימין ממוצע מבין שלבנט אין שום ברירה מלבד נתניהו.
אנשי שמאל המצביעים עבור בנט הם לא פחות מאשר "מטורללים על כל הראש"

אבל אתה יבגני לא איש ימין ממוצע - אתה שמאלן בתחפושת של איש ימין המעדיף את לפיד ומפלגת העבודה על פני נתניהו.

אתה יהודי ממוצא רוסי , שונא את הממסד הדתי/רבני וחושב שאם תדיח את נתניהו תצליח להפטר גם משנואי נפשך הדתיים ותכונה זו מחברת אותך חזק לשמאל הישראלי - זה המכנה המשותף שלך איתם - זה מה שגורם לך לצדד בממשלת שמאל גדולה עם נציגות ימנית קטנה.

אני מציע לך לא להכחיש - אתה יודע היטב שאני צודק.

אין ימני רל"בי - מי שמצביע עבור יאיר לפיד או גנץ הוא שמאלן מוחלט.....שמאלן במאה אחוז !!!

evglev1

Well-known member
מנהל

ומה תגיד על לפיד שהציע ל-7 המנדטים של בנט ראשות ממשלה ברוטציה כשהוא עם שבע המנדטים שלו ראשון ול-20 מנדטים של של בנט, סער וליברמן ממשלה פריטטית עם 38 המנדטים של השמאל מרכז?

אבנר ג

Well-known member
ומה תגיד על לפיד שהציע ל-7 המנדטים של בנט ראשות ממשלה ברוטציה כשהוא עם שבע המנדטים שלו ראשון ול-20 מנדטים של של בנט, סער וליברמן ממשלה פריטטית עם 38 המנדטים של השמאל מרכז?
זה משהו אחר
יש צורך דחוף לסלק מן הממשלה את נתניהו העבריין הנאשם בפלילים
ולשם כך מוטב לאפשר קדימות זמנית לפשיסט ההוא גדעון סער
שלמרות שמוצאו מהליכוד המושחת הוא עצמו אינו מושחת

הכלל הנכון
דבר ראשון מסלקים את האשפה מן החדר

ORIZACKEN

Well-known member

נו מה רע בזה הוא שותף בכיר בממשלה שתקום, לפיד בכלל מציע לבנט רוטצייה עם 7 מנדטים בראשות הממשלה זה יותר טוב ? ככה בנוייה המערכת הפוליטית ושיטת הרכבת הממשלה כאן שכול מפלגה של 7 מנדטים יכולה לסחוט מפלגה של מעל 30 .

ai27

Well-known member
גנץ הנוכל שלכם קיבל הרבה יותר, ועדיין התנהל כמו נוכל עד שהממשלה התפרקה עקב מזימותיו.

בנט יכול לבקש, אבל זה לא מספיק, כי גם איתו אין ממשלה.
אם הוא יביא את סער זה סיפור אחר

evglev1

Well-known member
מנהל
גנץ הנוכל שלכם קיבל הרבה יותר, ועדיין התנהל כמו נוכל עד שהממשלה התפרקה עקב מזימותיו.

בנט יכול לבקש, אבל זה לא מספיק, כי גם איתו אין ממשלה.
אם הוא יביא את סער זה סיפור אחר
גנץ לא קיבל שיריונים בליכוד לרשימת כחול לבן ואפשרות להתמודד לראשות הליכוד אחרי ביבי. אבל מעניין שאף אחד בתקשורת כולל ימניים כמו עמית סגל והראל סג"ל לא האמינו שביבי מתכוון לקיים את הרוטציה שהבטיח לגנץ. למעשה רוב העם לא האמין שביבי מתכוון לקיים את הרוטציה לגנץ וזאת עוד בעיה של ביבי שלפחות 40% מאזרחי ישראל לא מאמינים למה שהוא מבטיח בעל פה או אפילו בכתב.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה לעשות, יש צרכים קואליציוניים. מאז ומתמיד ראשי ממשלה, מימין ומשמאל, שיחקו עם התיקים במסגרת צרכים אלו.

למעלה