נתקעתי...

• פותח הנושא bioc1
  • פורסם בתאריך

bioc1

New member
נתקעתי...

אני צריכה להגיש את התזה מחר למזכירות ואין לי דיו במדפסת. נשארו לי 80 עמודים שאני צריכה להדפיס בצבע. (את העמודים בשחור לבן הדפסתי במדפסת לייזר). האם אני צריכה להדפיס את כל העותקים בצבע? (אנשים שהגישו אמרו לי שכן) האם כדאי ללכת לקנות דיו למדפסת או להדפיס בבית דפוס? בהנחה שאני לא משוכנעת שהמדפסת שלי מדפיסה באיכות מספיק טובה. אם מדפיסים אז איפה ואם בכלל יש מקום שפתוח במוצ"ש, כמה זה אמור לעלות? איפה הכי זול באזור תל אביב- רמת גן- גבעתיים והסביבה... האם כדאי להדפיס בצבע או לצלם בצבע מבחינת עלות ואיכות? תודה לעוזרים

tulkin

New member
אוי... זה מזכיר לי נשכחות...

גם לי זה קרה... עבדתי כל סוף השבוע בכדי להגיש את עבודת המאסטר בדדליין, בלי שאני אצטרך להירשם שוב לעוד שנה.... בלילה בין שבת לראשון איפהשהוא בסביבות 3 לפנות בוקר גמרתי את כל העבודה. ניסיתי להדפיס... ואחרי כמה עמודים המדפסת שבקה. הייתי כל כך בהיסטריה. בבוקר בשיא הלחץ הלכתי לאיזה חנות דפוס/צילום. כדי להדפיס את כל העבודה ולכרוך אותה... אחר כך טסתי לאוניברסיטה ואחר כך לעבודה כדי להספיק לישיבת צוות... איזה טירוף.... בקיצור - אני לא מכיר את תל אביב ולא יכול ספציפית להמליץ, ובהחלט שאפשר במוצ"ש למצוא חנויות לקנות בהן דיו למדפסת (אופיס דיפו באיזה קניון או משהו כזה). אבל ברור לי שאחרי כל הלחץ בסופו של דבר הכל יהיה בסדר :)

bioc1

New member
אני לא בדד ליין (עברתי אותו ממזמן...)

א-ב-ל אני מתה כבר להגיש ולהיפטר מזה (לפחות עד שהבוחנים יסיימו לבדוק ולתקן)...אני פשוט עובדת כל יום ואין לי זמן מיותר...אבל תודה על ההזדהות

גם אני הייתי בסרט הזה

גם לי זה היה כך ואם אני לא טועה, זה אפילו היה היום האחרון שלפני חופשת פסח, כך שלא יכולתי לדחות את זה ולו ביום אחד. אניבגישה - שעדיף להדפיס בית. בסופו של דבר זה גם יוצא זול יותר, וגם - יש לך דרך לוודא שהצבעים יוצאים כמו שאת תכננת אותם מראש. הצילום הצבעוני מוציא את הצבעים שמכונת הצילום הספציפית מסולגת להוציא, ולפעמים כל קשר בינם לבין מה שאת בחרת בתחילה - מקרי לחלוטין. ואם יש כגם כיתובים על הצבעים - את עלולה למצוא את אצמך עם דפים שאי אפשר לקרוא מה כתוב עליהם? לגבי צילומים: אז אם אין לחץ, את יכולה ללכת מחר לחנות הצילום שליד אונ' ת"א הם מצלמים וכורכים ממש בזול יחסית. אם אין זמן - חנויותשל אופיס דיפו עשות את כל התהליך, במחיר גבוה פי שלושה בערך, אבל - הן פתוחות הלילה עד 23:00 בד"כ (ויש כמה וכמה כאלה בת"א, אלה שנארות פתוחות עד מאוחר הן אלה שבקניונים. ואם אין דד ליי ן - עדיף לקנות דיו ולדחות את זה בעוד יום. לא קורה כלום מעוד יום שהעבודה אצלך במחשב ולא במזכירות על השולחן...
בהצלחה.

מממאיה35

New member
אבל אבל עד כמה שידוע לי..

אם הבוחנים לא סיימו לעבור ויש או יהיו הארות או תיקונים שלהם, אין צורך להדפיס את העותקים למזכירות בכלל, ובטח לא בצבע.. הרי תדפיסי תכרכי תגידי ו-- יגישו לך הבוחנים לתקן? או ש.. לא הבנתי. בכל מקרה מקווה שהסתדרת.

הסתדרת עם זה?

גם לי זה קרה. בסופו של דבר הדפסתי את התזה בשלוש מדפסות שונות, ביום אחד לחוץ מאוד מאוד. מסתבר שמרפי שם לב לשלב הזה
הדפסתי בשחור לבן את הכל, מלבד עמודי התמונות הבודדים, אותם הדפסתי במדפסת צבע ושילבתי בעותק השחור-לבן. את העותקים הבאים כבר צילמתי ולאחרונה הגעתי למצב של צילום דו-צידי. וברכות על הגשת התזה

bioc1

New member
הסתדרתי (בערך)

גם אני הדפסתי את כל העמודים בשחור לבן במדפסת לייזר וזה הלך מצוין. את העמודים בצבע רציתי להדפיס ואז גיליתי שאין דיו. (זה היה בשבת בלילה) למחרת הלכתי לקנות ואחרי שקניתי המדפסת שבקה חיים... בקיצור בזבזתי יום עבודה שלם על זה (ולצערי לקחתי חופש מהעבודה). אבל בינתיים יש לי שקט

bioc1

New member
עוד מוקדם לחגוג עדיין לא עברתי את המבחן...

אבל תודה על הפרגון.

bioc1

New member
מוקדם לחגוג עדיין לא עברתי את המבחן

אבל תודה על הפרגון.

amazone

New member
השמועות אומרות שאופיס דיפו נותנים את השרות

כולל הדפסה בצבע מדיסק וכריכה עדיף להדפיס את המקור בצבע ולצלם את ההעתק בצבע [אם יש לך את ההבדל הזה]

למעלה