סבב המודעות והגוף

david999

New member
סבב המודעות והגוף

שלום . בתודעה יש מודעויות המקיימות את הגוף (248). בגוף יש מודעויות נכנסות ויוצאות (365). חלקם משתלבות כמודעות הנפש (288) . כל זה הוא האדם . מודעות האדם למרחב : 214 חלקי מודעות היוצרים את ממשק המרכבה . שזו ראיית הקיום שאנו בתוכה . היחסים בין ה-214 מודעויות , יוצרים את המרחב-הזמן, והם קובעים את אורך חיינו בריאותנו ועוד הרבה פרמטרים שלהם אנו קוראים גורל . כך שהבחירה החופשית נתונה . בתוך המרכבה הזו יושבת לה מודעות האדם כמכלול מאוחד. מודעות זו מקורה הוא התודעה עצמה , והיא מכילה בתוכה הכל . כך שהפוטנציאל הוא אין סופי . שעשועי התודעה הם חיינו , חוויותנו וכו` שילובם נחווים כשאנו מתים או חולמים , או משחקים בדימיונות , כולל אלו האסטראלים , המודעות הנכנסת ויוצאת כל פעם היא עוברת מאחד לשני , ואנו מקיצים מחלומותנו , כבני אדם אם מודעות זיכרון ואורך חיים , שלא אנו כל כך נאמנים , עד שלא מסוגלים להתעלות ולהיות רוחניים , וזה אומר להכיר בעובדות הללו ולהתעורר לאור החיים , ולחיות מתוך אהבת לרעך כמוך , כי הוא באמת אתה . וזה גילגול נשמות קצת שונה ממה שמוכר . הנשמה היא נקודת אור והיא אינה תלויה במרחב-זמן , היא המודעות היורדת מהתודעה דרך כל שלבי הקיום , וזה בא לידי ביטוי כמובן , בכל תהליכי החלימה מחשבה רגשות , ובאין סוף קיומים המקיימים את המציאות , והם רעיון הגילגולים והקארמה והדארמה והצאקרות , הרוחות והשדים , ואיפה זה לעומת האמת . נו כמה מוארים בעצם אומרים לכם מה ואיך , כאשר רוב הענינים הם ארציים ומציאותיים , ורב אנשי הרוח סליחה על הביטוי מחרטטים , ולא משנה מה תפישתם . כמה יודעים את המבנה המדוייק ולא כאינטואיציה חלקית , כמה מנסים באמת לעזור ולתקן ולהחיות את יורדי מצריים אלה התקועים במציאות , ולא יודעים . אז מה הוא העניין באהבה , והפחד ממה יהיה מחר , זו נחלת האגו בלבד , אותה מודעות של אני שלא יודעת להתבטל בפני יוצרה , מה עניין החפצים והקמעות , הפוליטיקה , כאשר אין יודעים . אם חשקתם לדעת , הדרך ידועה ולא חלקית , והיא האחדות האמיתית , בשלבי ההביטול בפני האור , הנקראים דרגות מוארות , ישנו השלב הסופי של בית הספר , בו נולדים כיהודיים או שמתגיירים , ואז מתחברים ומחברים את כל המודעויות לתודעה עצמה . קראתי בפורום המון זוויות של אחרי החיים וחוטים כסופים של מסעות אסטראלים וכו` , וכולם אומנם קיימים אך הם הטפל ולא העיקר , רוב התפישות הרווחות בפורום , הם של דרגה הנקראת יסוד בקבלה , שלשם תגיע כל האנושות , ונקראת תיקון גוף האדם-קדמון , אולם זה תלוי בנשמת האדם הקדמון , הידועה כתודעת משיח ונחלת היהודים שלהם נשמה שונה , שמקורה הקיומי הוא מהתודעה ולא מגוף אדם קדמון . ולכן אומרים שרבים יקומו ויפלו . והצעתי עבורכם ידועה . דוד

miracle_k

New member
דוד- אני זקוקה לעזרה

צר לי אבל הצעתך אינה ידועה לי והאופן שבו אתה כותב את הדברים מקשה עלי להבין את משמעותם ונראה לי שהם רבי משמעות. מהי הצעתך? למה אתה מתכוון? מה עלי לעשות כדי להתגבר על השלב הבסיסי הזה ולהתפתח הלאה? בחלומותי אני רואה דברים שונים אבל כשאני מתעוררת אני לא יודעת לפרש אותם והם נדחקים ונמחקים אל נוכח המציאותת אם תוכל לעזור בעצה ולהדריך אודה לך מאד. תודה מראש

david999

New member
שלום לך

הרעיון של התפתחות המודעות יכול לבוא באין סוף דרכים , זה כמו להתעורר בחלום ולשלוט עליו , כך גם במציאות להתעורר ולשלוט עליה , הנקודה היא כיצד אני מגדיר ומזהה את קיומי , בין ערות לחלום , מה הם כללי הקיום עבורי בין כל המצבים ,בין ערות לחלום , להכיר הגדרה עצמית יותר נרחבת וכיצד היא באה לידי ביטוי במציאות ובחלום , ניתן לומר שזה כמו ניתוח מערכות רק שהוא עבור התודעה , ובו מתגלים הפנים השונות של הקיום העצמי , שידועות בשמות נפש נשמה רוח וכו` , ושם הם מקבלים משמעות , ואף דרכי ביצוע ולקיחת אחריות גבוה יותר כלפי הקיום והעשיה בו . מהכרותי הקטנה של השיטות הרוחניות השונות , השיטה המלאה והמדוייקת ביותר נמצאת ביהדות , והיא נקראת תורת המידות . שם הקצב של ההפנמה והקיום משולבים היטב בראיית המציאות , מקווה שזה עוזר דוד

hhhhhhhh

New member
דוד,read me

דוד,דוד,תוהה אני,אם תוכל להגיש גם לי עזרה.... אינני מעוניינת בפרשנות חלומות,אך חולמת אני בהקיץ -ימים שלמים,כבר שנים.דמויות מתקיפות אותי ומדברות אליי במשך כל היום,אינני רוצה לראותן ואף לא לשומען,ספק בידיי שיש בידיך יכולת ממשית ומיידית לעזור,אך אתן לך ההזדמנות לנסות,שכן קשה לפסוח על היהירות בדבריך. אם תעזור לי לנטרל אותם,אהיה אסירת תודה לנצח עם כל המשתמע

תשובה

במקרה שאת מתארת , לכי למקווה , ותטהרי , תקפידי על נידה ,ועל הפרשת חלה , והדלקת נירות שבת , באם התופעה ממשיכה , אני מייעץ לך , לשאול רב . דוד

למעלה